• 57 56:06
    2
    Karel KUTA

FBC Mohelnice - FbC Skuteč 9:2
branky: 12. Martin Kubíček, 13. Jiří Valigura, 15. Adam Navrátil, 29. Filip Heller, 46. Matěj Bizek, 47. Tomáš Pudil, 48. David Nejezchleba, 50. Tomáš Pudil, 57. Tomáš Pudil - 17. Jakub Hledík, 27. Adam Vařejčko; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Hampl 17 - Martin Korunka 40; po třetinách: 3:1, 1:1, 5:0
96:33 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Vyjma druhé třetiny, kdy nám soupeř místy zatápěl, jsme měli dnešní zápas pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli za 3 body. Díky rozhodčím, divákům a soupeři za utkání.
96:33 Komentář hostů Fuňk Martin (Trenér): Zápas se hodnotí velmitěžko, protože se to poslední zápasy hodně opakuje. V první třetině úděláme zbytečné ztráty a tím dovolíme soupeři převzít otěže utkání. V druhé třetině jsme hrali přesně tak, jak jsem chtěli, ale ve třetí třetině jsem dotsali slepené góly a tím náš zápas byl ukončen. Soupeř si ve třetí třetine skóre pohlídal a zkušeně dovedl utkání do vítězného konce. Chtěl bych vyzdvihnout výkon našeho brankáře pro kterého to bylo první odchytané utkání a v zápase nás v hodně situacích podržel. Díky soupeři, rozhodčím a divákům!
96:33 První od mantinelu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:6
59:12 Mohelnice v poklidu kombinuje a nechácá zápas v klidu dohrát.
57:00 Plhal na poslední chvíli zastavil krosovou přihrávku hostí.
56:32 GÓL FBC Mohelnice! 9:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #65 Tomáš Šalda (9:2)
56:19 Novotný promáchl před prázdnou bránou.
56:06 Vyloučen hráč #42 Karel Kuta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
53:36 Krátky míjí odkrytou bránu.
52:49 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za držení
49:25 Mohelnický celek využil špatného střídání hostí. Dohnal z otočky našel Pudila, který v posledních zápasech ukazuje neskutečnou formu.
49:24 GÓL FBC Mohelnice! 8:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #56 Michal Dohnal (8:2)
47:55 GÓL FBC Mohelnice! 7:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #96 Tomáš Novotný (7:2)
47:34 Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:38 Rychlá kombinace Šula-Pudil-Šalda-Pudil končí v odkryté bráně.
46:37 GÓL FBC Mohelnice! 6:2
45:38 GÓL FBC Mohelnice! 5:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #95 Michal Vaněk (5:2)
44:57 Šalda si PŘEHODIL dva obránce a následně zkusil střelu z voleje. Kdyby míček neletěl nad, byl by to jeden z nejhezčích gólů, které v Mohelnici padly.
44:10 Fuňkovu střelu z poza tří hráču musel vyrážet Hampl.
43:12 Heller zkusil další střelu z dálky. Tentokrát mu míček sjel.
41:45 Akce domácích tři na nulu končí na hrudi brankáře.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává hostující celek.
40:00 Střely ve 2. části: 18:8
38:59 Novotný míří vedle.
38:23 Pavliš poslal Bizka za mantinel.
38:22 Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:17 Bizek zkoušet přelobovat Korunku, ten však ukázal své dlouhé ruce a míček v pohodě chytil.
29:37 Hurych na párku.
28:16 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #16 Matěj Bizek (4:2)
28:16 Heller ze přesně ze středu vypálil neskutečnou raketu, která se odrazila od tyče přímo do brány. Korunka stihl jenom zkontrolovat, zda branka stále drží.
27:18 Pudil prokličkoval 3 obránce, na gólmana ale nestačil.
26:10 Vařejčko v samostatném uníku vyslal nechytatelnou raketu nad rameno.
26:09 GÓL FbC Skuteč! 3:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 15:5
19:07 Novotný promáchl.
18:31 Fuňk střílí nad.
17:49 Vyloučen hráč #83 Jakub Kadavý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
16:13 Hledík využil špatného postavení Hampla a po střele Vařejčka míček doklepl do brány.
16:12 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #88 Jakub Hledík, asistoval #15 Adam Vařejčko (3:1)
15:52 Mohelnická akce tři na jednoho končí po střele Šuly na levé tyči.
14:59 K Navrátilovi se odrazil míček ze špatné rozehrávky hostí. Měl dost času si míček připravit a střelou švihem zvišuje stav utkání.
14:58 GÓL FBC Mohelnice! 3:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil bez asistence (3:0)
12:29 Mohelnice v úniku 2 na 1. Brankář krosovou přihrávku v klidu předpověděl.
12:14 Dohnal se dostal k brankářem odkopnutého míčku, backhandem nahrál na odkrytého Valiguru, který se střelou do odkryté brány neměl problém.
12:13 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #56 Michal Dohnal (2:0)
12:03 Šalda střílí nad.
11:23 Dohnal za bránou viděl před bránou volného Kubíčka, který se rychlou střelou švihem nemýlil.
11:22 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #56 Michal Dohnal (1:0)
10:51 Nejezchleba zkoušel z mantinalu na přední tyč. Korunka připraven.
10:01 Šalda z rohu nahrál na volného Pudila před bránou, ten však skákavý míček  netrefil.
08:52 Mohelnice je míčku více aktivní, ale koncovka je trápí dál a dál.
08:24 Fuňkovu střelu na poslední chvíli zblokoval Plhal.
07:33 Plhal ze středu rozdal na volného Pudila, který mohl střílet do prázdné. Brankář se ale stihl přemístit.
05:01 Právě probíhá 6 minuta druhé třetiny a neviděli jsme ani jednu střelu na bránu.