• 59 58:53
    13:7
    (Kalous)

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - FBC LETOHRAD Orel Orlice 13:7
branky: 3. Milan Palášek, 9. Vojtěch Procházka, 15. Milan Palášek, 16. David Přibil, 21. Vojtěch Procházka, 28. David Sedláček, 32. Leoš Faltus, 34. David Sedláček, 42. Martin Ďuriška, 42. Vilém Bednařík, 43. Vojtěch Procházka, 55. Martin Ďuriška, 58. Vojtěch Procházka - 6. Michal Kuklík, 20. Michal Kuklík, 25. Ondřej Pokorný, 38. Adam Kovařík, 42. František Majvald, 46. David Derka, 59. Adam Kovařík; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:5; využití: 3:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 36 - Roman Doleček 31; po třetinách: 4:2, 4:2, 5:3
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): DIvoký zápas, spoustu šancí na obou stranách. Díky klukům za útočný výkon, do obrany jsme soupeři dovolili některé laciné góly, ale to k tomu asi patří. Díky soupeři za pohodový a slušný zápas.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Výsledek vypadá příšerně, ale předvedený výkon byl celkem dobrý. Děkuju všem klukům za noční výlet do města vínem oplývajícím. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
58:53 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 13:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #7 Jakub Kalous (13:7)
57:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 13:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #21 Zdeněk Rada (13:6)
56:20 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
56:20 Vyloučen hráč #17 Michal Kuklík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
55:41 Hotující útočník střílí těsně nad Bauerovu branku.
54:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 12:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #28 Vilém Bednařík (12:6)
53:35 Hraje se 4 na 4.
53:01 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za držení
52:41 Hra se začína přiostřovat.
52:04 Vyloučen hráč #28 Vilém Bednařík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za bránění ve hře
50:35 Přesilová hra nevyužita.
48:26 Vyloučen hráč #28 Tomáš Chlumecký družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:18 Bauer opět pozorný.
45:27 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 11:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #92 David Derka, asistoval #8 Jan Skalický (11:6)
44:59 Přibil se snažil prostřelit brankaře, ten chytá.
42:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 11:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #33 Martin Ďuriška (11:5)
42:59 Znojmo podruhé v tomto utkání skóruje v oslabení.
41:57 Vyloučen hráč #32 Milan Palášek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za sekání
41:44 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 10:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #26 Vojtěch Procházka (10:5)
41:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 9:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #33 Martin Ďuriška bez asistence (9:5)
41:09 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #29 Maxim Kubelka (8:5)
40:01 Úvodní buly závěrečné části vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 12:19
38:10 Bauer opět výborně.
37:03 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #8 Jan Skalický (8:4)
33:47 Vyloučen hráč #21 Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za držení
33:47 A drsňák Ruda jde opět zahřívat trestnou lavici.
33:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 8:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #26 Vojtěch Procházka (8:3)
32:13 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
32:13 Domácí dostávají výhodu další přesilové hry.
31:10 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #15 Leoš Faltus, asistoval #81 Tomáš Světlík (7:3)
29:32 Procházkova střela končí na rameni brankáře.
28:27 Opět jistý zákrok Bauera.
27:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 6:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #81 Tomáš Světlík (6:3)
26:05 Hosté se usadili na delší dobu na polovině Znojma.
24:37 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #5 Ondřej Pokorný, asistoval #29 Maxim Kubelka (5:3)
24:02 Přibilovu jedovku hostující gólman kryje.
20:29 Znojmo zvyšuje svůj náskok v oslabení.
20:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:2
20:01 Pokračuje přesilová hra hostí. Na konci první třetiny byl vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění znojemský drsňák Zdeněk "Ruda" Rada.
20:00 Střely v 1. části: 17:13
19:31 Vyloučen hráč #21 Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za bránění ve hře
19:07 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #19 Adam Kovařík (4:2)
18:32 Sedláček trefuje gólmana hostů do masky.
15:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #26 Vojtěch Procházka (4:1)
14:48 Bauer kryje nebezpečnou střelu.
14:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #32 Milan Palášek, asistoval #81 Tomáš Světlík (3:1)
13:12 Bauer bravurním zákrokem zachránil Znojmo od vyrovnávací branky.
08:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #15 Leoš Faltus (2:1)
05:59 Znojmo dostalo výhodu přesilové hry, kterou se snaží přetavit ve vedoucí branku.
05:55 Vyloučen hráč #5 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:21 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (1:1)
05:21 A máme tu vyrovnánací branku.
05:01 Ficko trefuje pouze tyčku.
04:19 Bednařík pouze do hrudi hostujícího brankáře.
02:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #32 Milan Palášek, asistoval #28 Vilém Bednařík (1:0)
02:42 Znojmo první větší šanci využívá.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.