• 60 59:59
    3:14
    (Horák)

FbC Skuteč - FbK Orlicko-Třebovsko A 3:14
branky: 21. Jakub Prášek, 21. Adam Krátký, 22. Kryštof Maňour - 9. Petr Stolín, 9. Patrik Jurco, 20. Patrik Jurco, 37. Jan Machatý, 40. Petr Stolín, 43. Petr Stolín, 46. Patrik Jurco, 46. Tadeáš Vaněk, 48. Marek Hromádko, 50. Petr Minář, 53. Tomáš Martinásek, 55. Štěpán Kapoun, 56. Petr Minář, 60. Štěpán Kapoun; rozhodčí: Lukáš Drahný - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 80; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 29, Martin Korunka 3 - David Richter 20; po třetinách: 0:3, 3:2, 0:9
60:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): Ze začatku od nás vlažný začatek. Druhá třetina začala výborně soupeře jsme dorovnaly. Ve třetí třetině jsme uplně odpadly a soupeř nás uplně přejel.  nGratulujeme soupeři za utkání
60:00 Komentář hostů Typl Jiří (Trenér): Pro nás velmi důležité utkání. První třetina klidná, opatrná a jen škoda, že jsme neproměnili víc šancí. Do druhé nástup naprosto laxní a soupeř trestal. Konec druhé už jsme měli převahu a ve třetí ji dokázali i golově. Díky soupeři za hru i skvělé uspořádání zápasu. Hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:20
59:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #20 Pavel Horák (3:14)
55:10 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #9 Jan Horák (3:13)
54:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #28 Patrik Jurco (3:12)
53:53 Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:32 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #21 Štěpán Kapoun (3:11)
52:11 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Martin Korunka družstva FbC Skuteč
49:48 Minářův únik Skutečské obraně končí další brankou a zvyšuje vedení OT
49:47 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #30 Tomáš Langer (3:10)
48:49 Konečně přesilová hra Skutče. Podaří se jim za 2 minuty upravit score v jejich prospěch?
48:48 Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
47:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:9
Vlastní branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Marek Hromádko (3:9)
45:35 Stolín a Jurco si na svůj účet připsali každý jeden hattrick
45:34 Timeout FbC Skuteč
45:34 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #20 Pavel Horák (3:8)
45:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #9 Jan Horák (3:7)
42:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #23 Petr Stolín, asistoval #11 Aleš Rozlívka (3:6)
40:00 Střely ve 2. části: 10:16
39:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #23 Petr Stolín, asistoval #93 Jan Machatý (3:5)
36:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #93 Jan Machatý, asistoval #72 Matyáš Holub (3:4)
32:10 Hledík poslal protihráče za mantinel, čímž získal OT další výhodu v podobě přesilové hry
30:47 Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:49 Jeden break za druhým, ale výsledek se stále nemění
25:53 Další přesilová hra pro OT, tohle se Skutči vůbec nehodí
25:52 Vyloučen hráč #74 Kryštof Maňour družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
21:35 Co půl minuta, to gol a Skuteč dorovnává score
21:07 GÓL FbC Skuteč! 3:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #79 Martin Fuňk (3:3)
20:53 GÓL FbC Skuteč! 2:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #3 Martin Vojta (2:3)
20:49 GÓL FbC Skuteč! 1:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #33 Adam Krátký (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:11 Týmu OT se podařilo dostrkat míček do branky, přesilovou hru využili a score zvyšují na 0:3
19:10 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (0:3)
18:14 Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
09:00 Jurca a Šmíd předvedli soubor přesných nahrávek, které končí další úpravou score. Tentokrát na 2:0
08:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:2
08:06 Dlouho se ani jeden z týmů nemohl dostat k bráně soupeře. Z ničeho nic se Stolín otočil u mantinelu a upravuje stav utkání na 1:0
08:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #23 Petr Stolín bez asistence (0:1)
07:19 Dnes koukáme na velmi kontaktní hru z obou stran