3:7
    Michal HÁP
    (Lamplot)

Andone SK Jihlava - FLORBAL LITOMYŠL 3:7
branky: 23. Hynek Jirků, 24. Hynek Jirků, 29. Vít Zápotočný - 8. Marek Boštík, 16. Marek Macek, 22. Patrik Petr, 31. Marek Boštík, 41. Vilém Nonn, 53. Michal Háp, 59. Michal Háp; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 27 - Tomáš Hájek 26; po třetinách: 0:2, 3:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Docela nerozní začátek, kde nám to úplně nesedlo. Ve druhé třetině jsme zveli a začalo se nám dařit, ale k víteztví to dnes nestačilo. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Výborný týmový výkon skoro po celé utkání. Menší výpadek ve druhé třetině. Dnes nám fungovala efektivita. Podržela nás obrana se skvělým brankařem. Jsme  v půli cesty. Jedeme dál. NFL
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
59:59 Hosté si odváží zasloužené body. Nemůžeme říct, že to byl jednoznačný zápas. Zápas byl vyrovnaný a atraktivní. Bylo zde spoustu šancí. Rozdíl mezi vítězem a poraženým byl ve využití šancí.
59:30 Zas a znova koncovka. To je to, co Jihlavu celou dosavadní sezonu trápí.
59:08 Poslední pokus JIhlavy o upravení výsledku.
59:00 Právě probíhá poslední minuta utkání.
58:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (3:7)
58:25 Myslím, že pokud se chce Jihlava udržet v tomto zápase, musí tuto přesilovku využít. Skutečností je však pravý opak, mé oko znalce říká, že hosté si už zápas pohlídají.
58:06 Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
57:45 Neskutečný zákrok! Hoszující golman nechce dovolit Hynďovi hattrick.
57:20 Po vzoru florbalových Bohemians jdou domácí už dvě a půl minuty do konce do šesti.
57:01 "To je konec. Tři góly už nedají." takto pesimisticky vidí zápas domácí fanoušci.
57:00 Timeout Andone SK Jihlava
56:27 Jakožto Jihlaváka mě zneklidňuje pasivní hra domácího týmu.
55:24 Jihlava netrefuje bránu. Když už ji trefí, v trajektorii letu balónku vždy stojí zeď v podobě bloku hostů.
54:20 "Oba jste měl vyhodit a ještě diskutuj, ty šéfe!" takto hodnotí místní skalní fanoušek situaci na hřišti.
54:08 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
53:30 Hosté oslavují každy blok, střelu, jsou velice namotivovaní.
53:00 Teď jsou u balónku spíše hosté
52:09 Největším rozdílem mezi domácími a hosty je efektivita. To nám potvrzuje i tento gól po rychlém protiútoku hostů.
52:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #93 Patrik Petr (3:6)
51:54 Jihlava tlačí. Golman hostů se musí cítit jako na střelnici.
51:38 Neskutečný Vyskočil! Posledním článkem prstu vykryl střelu a drží naděje domácích.
50:57 Domácí jsou i přes nepříznivý průběžný stav v napadání neaktivní.
49:45 Skvělý Vlk opět blokuje střelu. Myslím, že dnes ve sprše bude mít po těle spoustu berušek.
49:02 Hosté v rychlém breaku, Horský ubránil. Hostující střídačka se dožaduje nájezdu.
48:30 Hosté získali balón a snaží se zkrátit početní výhodu domácích.
47:57 Kasper trefuje tyč!
47:27 "Tak ale už!" tento výrok zazněl z tribun domácích po další střele nad branku hostů.
46:40 Hned jak Vyskočil skočil do hřiště z trestné lavice, vybojoval pro svůj tým přesilovku.
46:39 Vyloučen hráč #93 Patrik Petr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
46:02 Beránek st. krade cenné vteřiny za brankou soupeře a zkracuje jejich početní převahu.
45:00 Jihlava místo útočného tlaku musí opět bránit oslabení.
44:30 Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
43:30 "Na co čekaj. Měli by presovat!" tak okomentoval hru Jihlavy náš odborník. Nám nezbývá nic jiného než s ním souhlasit.
43:19 Když už se Jihlavě podaří překonat hradbu, tak za ní klečí golem v bílé brankářské masce.
42:05 Jihlava se snaží dobýt hostující branku. Obrana hostů ovšem postavila před vlastní bránou hradby.
40:11 Jako by obrana domácích zůstala ještě v šatně. Hosté využívají početní převahy a zvyšují svůj náskok. Jihlavu čekají na hřišti krušné časy.
40:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #51 Michal Háp (3:5)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává opět hostující tým.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:59 Ve druhé třetině se tempo zklidnilo, naopak četnost nepovolených zákroků se zvýšila. Jihlava se snaží zuby nehty dorovnat hosty, ti ovšem výborně brání a střely blokují celým svým tělem. Čeká nás napínavá třetí třetina. Výsledek zápasu není vůbec jasný.
39:44 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kasper družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:44 "Celou dobu běží, a pak se zastaví. Co jsem měl dělat?" zhodnocuje své vyloučení Kasper.
38:55 Vyloučen hráč #7 Patrik Bratršovský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
38:55 "Ty vrahu!" tyto slova schytal vyloučený hráč od hlavního pořadatele.
37:32 Hra Jihlavy je plná nepřesností, je otázkou času, kdy hosté jedné z jejich chyb využijí.
36:32 Mladý Beránek se krásnou otočkou zbavil dvou protihráčů, poté předal balónek Hynďovi a ten se branku ale rozhodl radši přehodit, než ji trefit.
36:00 "Stáhniiiii!," takový je povel ze střídačky hostů. Při jednobrankovém vedení nechtějí nic riskovat.
35:00 Beránek st. faulován. Jihlava rozehrává z pomyslné modré čáry. Beránek se dožaduje dvouminutového trestu.
33:44 Výborný repres od hostujících hráčů.
32:46 Hvězdný obránce Vito opět zkouší své štěstí. Střelou z půlky tentokrát gólmana domácích nepřekonal.
32:35 "Dej tooooo!" takto kometuje individuální akci Beránka hlavní pořadatel.
31:41 Dnes se Beránkovi st. nedaří. Bránu netrefuje a diváci museli znovu uhýbat.
31:34 Hosté vrací své vedení.
30:57 Velká poklona hostům. Po krásné kombinaci přišla střela ze středu hřiště. Střelec trefil krásně k pravé tyči Vyskočila.
30:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #98 Matěj Gregor (3:4)
30:40 Beránek starší u mantinelu spadl na soupeře jako hruška. Následuje buly.
30:20 Emoce stupňují. Můžeme vidět nenápadné pošťuchování obou týmů.
29:45 Závar v bráně Litomyšle.
29:05 Tempo se změnilo. Nyní je u bálonku spíše Jihlava.
28:24 Hvězdný obránce Vito dává gól z nenápadného výběhu na střed. Bránu trefuje téměř z půlky hřiště.
28:23 GÓL Andone SK Jihlava! 3:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (3:3)
27:33 Po divočejší fázi hry se hra uklidnila a týmy spíše drží balónek na své polovině. Kdo neví, co je repres, nechť si to vygooglí :)
26:00 Týmy se dohadují o balónek po auto. Emoce stupňují.
25:08 Litomyšl poslední gól nakopl a drží balónek na svých čepelích. Jihlava hrozí rychlými protiútoky
23:59 Mladý Hynďa se trefuje znovu! Po několika pokusech do bloku Jihlava opět snižuje na rozdíl pouhého jednoho gólu!
23:58 GÓL Andone SK Jihlava! 2:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #93 Michal Strejček (2:3)
22:55 Beránek ml. našel dokonalou krosovkou mladého Hynďu a ten to do prázdné brány již neměl těžké. Domácí snižují náskok hostů!
22:54 GÓL Andone SK Jihlava! 1:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (1:3)
21:56 Hosté našli skulinku v obraně domácích a v přesilové hře zvyšují své vedení.
21:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #30 Vilém Nonn (0:3)
20:42 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:20 Jihlava záhy míček získává a střelu míří do nářaďovny zdejší haly.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává hostující tým.
20:00 Abychom zjistili, že je venku sníh, nemusíme ani vycházet z haly. V hale je totiž taková zima, že kdybychom zde vylili vodu, dívali bychom se na hokej a ne na florbal.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
18:34 A jde se vylučovat. Jihlava si zahraje přesilovku.
18:15 Sympatická souhra Bratršovského a Beránka.
17:26 V hale je opět asi tak -10 °C :)))))
15:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #51 Michal Háp (0:2)
15:15 Jednoduchá chytrá akce Hápa a Macka dokázala zmást domácí obranu a nakonec končí míčkem za zády Bindera.
14:35 Zápotočný faulován u střídačky hostů.
13:58 Hraje se ve vysokém tempu.
13:19 Kasper se ocitá sám před bránou, střílí vedle.
12:27 Hra se přelévá ze strany na stranu.
12:13 Horský vypálil z první vysoko nad.
11:14 Ryšavý vyslal jedovku na Vyskočila. Ten pohotově reaguje a míček chytá.
09:50 Obránci Litomyšle nenechají domácí ani vystřelit.
07:06 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #43 Jan Stuchlík (0:1)
07:05 Litomyšl skóruje! Gól si na své konto připisuje Marek Boštík!
04:02 Na míčku převažuje hostující tým.
03:38 Horský střílí, trefuje obránce hostů.
02:39 Litomyšl kombinuje na vlastní polovině.
00:01 Úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás na 11. kole divize skupiny D. V dnešním utkání proti sobě budou bojovat týmy FLORBAL LITOMYŠL a Andone SK Jihlava.