2

1

5.

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Hornets Brno ZŠ Horní  4:3pn
branky: 31. Jan Skalický, 33. Tomáš Chlumecký, 34. Maxim Kubelka, N David Derka - 22. Kryštof Kopečný, 26. Tomáš Havlíček, 56. Matyáš Weinstein; rozhodčí: Vladimír Lešák - Filip Neumann; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 34 - Bořek Králík 27; po třetinách: 0:0, 3:2, 0:1, 0:0
65:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Hru soupeře jsme eliminovali až na pár výpadků ve druhé třetině. Problémem byla naše útočná fáze, kdy jsme si nedokázali vypracovat více jasných brankových příležitostí. Díky soupeři i rozhodčím za utkání.
65:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Dnešní utkání jsme chtěli konečně opět bodovat. Při našem střeleckém trápení to byla celkem výzva. Naštěstí jsme vstřelili důležité branky, které utkání dovedli až do nájezdů. V nájezdech jsme prokázali větší šikovnost a po zásluze bereme druhý bod. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #11 Marek Šauer , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #61 Vincent Drápal , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #20 Daniel Havel a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #83 Adam Obertan , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #92 David Derka a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #29 Maxim Kubelka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #34 Ondřej Kroutil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #29 Maxim Kubelka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #23 Filip Barus , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #10 Petr Doleček , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
65:00 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #23 Filip Barus.
65:00 Budou následovat najezdy!
63:28 Brejk Hornets končí pouze mimo bránu
62:04 Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil #29 Maxim Kubelka.
60:13 Domací jsou ve 4
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
58:13 Vyloučen hráč #38 Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
55:35 Hosté vyhrávaji buly.
55:28 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #61 Vincent Drápal (3:3)
55:28 A máme vyrovnáno!
53:47 Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
51:34 Míč se nedostal přes brankovou čaru.
50:05 Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:09 Brněnští opět trefují tyč!
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:18 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
33:45 A Letohrad vede!
33:42 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #21 František Majvald (3:2)
33:11 Letohrad hraje přesilovou hru
32:53 Vyloučen hráč #23 Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání
32:20 Letohrad se vrací do zápasu!
32:06 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #38 Tomáš Faltus (2:2)
30:04 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #10 Petr Doleček (1:2)
25:34 Letohrad nestíhá tempu
25:33 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #22 Tomáš Rak (0:2)
21:04 Kopečný se prosazuje z dorážky
21:03 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #98 Jiří Žák (0:1)
20:40 Po změně satran aktivnejší hosté
20:00 Střely v 1. části: 11:13
17:48 Zápas je zatím vyrovnaný.
10:29 Fantastický zákrok Jirušky!
08:26 Vyloučen hráč #28 Tomáš Chlumecký družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
05:11 Letohrad 1. přesilovou hru nevyužívá.
03:11 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
01:16 Brno trefuje tyč!
00:01 Hornets vítězí uvodní vhazovaní.