7:6
    Tomáš LANGER
    (Horák)

FTC Vysoké Mýto - FbK Orlicko-Třebovsko A 8:6
branky: 23. Patrik Rašek, 32. Vojtěch Novák, 35. Adam Kobr, 36. Adam Kobr, 39. Jan Ossendorf, 42. Vojtěch Novák, 47. Vojtěch Novák, 60. Petr Lesák - 19. Jan Horák, 36. Petr Minář, 38. Štěpán Kapoun, 43. Vojtěch Šmíd, 46. Jan Horák, 60. Tomáš Langer; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Václav Musel 36 - Jakub Hrdlička 35; po třetinách: 0:1, 5:2, 3:3
60:00 Komentář hostů: Děkujeme rozhodčím, divákům a soupeři. Byl to vyrovnaný zápas.
60:00 Komentář domácích Vaňásek David (Trenér): Děkujeme za vyrovnané utkání a soupeři za zápas. #Novývěkzačíná
60:00 Střely ve 3. části: 13:19
59:59 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:44 Lesák trefil levou šibenici z vlastní poloviny do prázdné brány a je prakticky dobojováno
59:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák bez asistence (8:6)
59:28 Vaňásek míří vysoko nad bránu
59:26 Sekání od OT na polovině
59:12 FTC také využívá možnosti timeoutu, rychlá porada a hurá na úplný závěr zápasu
59:11 Timeout FTC Vysoké Mýto
59:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 7:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #9 Jan Horák (7:6)
58:51 Vzdálenost ani sekání do golmana nebylo nijak ohodnoceno, ale Musel stále drží dvoubrankové vedení
58:27 Musel svírá míč v rukavicích
58:08 Do poslední dvouminutovky, si hosté berou timeout a jdou do šesti, proti čtyřem
58:07 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
58:07 Vyloučen hráč #23 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
56:22 Václav Musel opět zachránil svůj tým a znovu předvedl, že je pro FTC VM velmi důležitým členem
56:00 Patrik Rašek v ostrém souboji tělo na tělo, uspěl
55:32 Jirka Novotný podkopl nohy soupeře a OTéčko bude rozehrávat
54:56 Minář (OT) v náběhu za obranou soupeře, ale k balónu se nedostal
54:01 Šmíd hlavním strůjcem dalšího útoku domácích, posunutá branka, trojhvizd
53:28 Poláček měl na hokejce další branku, ale balón mu při střele poskočil
52:25 Musel předvedl jeden, z arzenálu svých výborných zákroků, stále tedy o dvě branky
52:00 Další střela Orlicko-Třebovska proletěla kolem brány VM
51:30 Přibívá dohrávání mimo balónek, různé strkačky, zápas se chílí do závěrečného vyvrcholení
50:03 Jurco opět něco reklamuje, tentokrát hru na zemi, jediný kdo na něj reaguje, je uklidňující spoluhráč
49:18 Ač se balón již válel v bráně domácích, hra se vrátí zpět na půlku, neboť hviz přišel první
46:28 Vojta Novák dnes dovršil hattrick a náskok dvou gólů, je zpět
46:27 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #2 Jiří Novotný (7:5)
45:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #28 Patrik Jurco (6:5)
45:27 Šmíd měl před sebou prázdnou bránu, ale balónek mu nešťastně poskočil
44:43 Další nepřesná rozehra v obraně Vysokého Mýta a Musel opět podržel svůj tým
42:55 Sluší se říci, že minimálně co se aktivity v zápase týče, je dnes Vojtěch Šmíd jednoznačně nejlepší
42:52 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (6:4)
42:44 Šmíd a jeho dělovka do brankáře
42:19 Další šance domácích, Poláček přešel o balón
41:05 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (6:3)
41:03 Nádherná kombinace Vaňásek - Pavlák - Novák
40:13 Kapoun přišel o balón a Kobr sám na brankáře, příležitosti nevyužil
40:00 Druhá třetina, byla gólově výraznější, přičemž k vidění jich bylo hned sedm... Do třetí třetiny jdou domácí s dvoubrankovým náskokem, který ale v tomto sportu prakticky nic neznamená, i proto se dá očekávat udržení nastoleného trendu
40:00 Střely ve 2. části: 16:9
39:47 Na domácí utkání dnes přišlo 117 diváků
38:16 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jan Ossendorf, asistoval #27 Jakub Poláček (5:3)
38:10 Martinásek (OT) po sporné situaci, kdy skončil na zemi, se vrací se zatměním v očích, nutno dodat, že možná trochu právem
37:44 Nahození na bránu z rozehrávky, skončilo za zády brankáře
37:43 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (4:3)
36:25 Domácí se dostali do prvního souvislého tlaku v utkání a nepouští soupeře na balón
35:43 Hosté rychle zareagovali velmi rychlým gólem a je to opět o dva
35:35 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (4:2)
35:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Vojtěch Novák (4:1)
35:24 První nechutný souboj, kapitána hostů v doprovodu nespokojených otázek přišel, překvapivě až v druhé polovině utkání
35:06 Vyloučen hráč #28 Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře
34:52 Nahození z obrany, přes polovinu hřiuště, si v klidu pohlídal Hrdlička (OT)
34:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #3 Petr Lesák (3:1)
34:24 Vaňásek, jako poslední hráč na poslední chvíli zachránil vlastní chybu a nahazuje do útoku
33:54 Hosté nevyužili nepřesnosti v rozehrávce Vysokého Mýta a Kobr střílí... Teč a hra pokračuje z rohu
33:19 Hráči se teď úplně neshodli na tom, kdo odehrál míč za mantinel a následuje buly
32:48 Kombinace Ossendorf - Tošovský končí rychlou střelou do golmana
32:43 Další z nevybíravých zákroků na domácí, zasahovat musí zdravotník a já se ptám, za co bylo vyloučení v úvodu třetiny?
32:37 Kapoun dvakrát strčil do soupeře a švihl hokejkou, kolem hlavy Vaňáska, což se domácím logicky nelíbí
32:17 Kobr zahrál výborný, čistý balón, u míče stále soupeř
31:20 Na krásu se naštěstí florbal nehraje, po poměrně šťastném poskočení přes golmana, domácí střílí prozatím vedoucí branku
31:19 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
31:01 Musel musel zasáhnout, pískána vysoká v těsné blízkosti brány Vysokého Mýta
30:21 Kapoun (OT) vyslal točenou střelu, podobně jako Novák (VM) v první třetině, těsně nad břevno
29:57 Boční síť domácí brány a další šance hostů v probíhající přesilovce
29:32 Sporné dohrání po střele Knypla, před kterým už byl jen brankář posouzeno, jako čisté
28:56 Jednoznačná sekera za domácí bránou posílá Mýto do čtyř
28:55 Vyloučen hráč #77 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
28:17 Obránci OTéčka předvedli tři čisté zákroky, Kobr přesto protlačil balón do střely, která končí za krátkým mantinelem
27:44 Jurco se ohnal po soupeři, bez reakce
27:07 Střela Knypla těsně nad
26:49 Šance zastavena a domácí za vlastní kasou
26:25 Rychlá rozehrávka Vysokého Mýta z útočného rohu znamená přečíslení pro tým hostí
25:20 Posledních dvanáct vteřin přesilovky a hosté se zatahují do obrany
24:53 Kapitán Jurco strůjcem dobré šance OT, po dobrém zákroku následuje volný úder za vzdálenost od golmana
24:18 Musel podržel domácí tým skvělým zákrokem v leže
23:57 Ale je tu stejný scénář, jako na konci první třetiny - gól a rychlé vyloučení
23:33 Podobných soubojů, jako byl tento jsme v zápase vidělik několik
23:32 Vyloučen hráč #23 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #10 Vojtěch Novák (1:1)
22:53 Po faulu na Pavláka, dobrá příležitost z pokutového futsalového puntíku
22:32 Hosté kombinují u vlastní brány, Kobr (VM) zlomil florbalku
21:27 Tošovský si dobře poradil v obraně, ale na balónu stále hráči Orlicko-.Třebovska
20:38 Vaňásek rychle rozehrál z poloviny, Lesák před bránou nezpracoval a u míče hosté
20:05 Po změně stran ve velké příležitosti Libor Knypl (VM)
20:00 V první části, se nám otevřelo skóre, až v úplném závěru utkání, kdy střelckou smůlu prolomili hosté v zatím vyrovnaném klání
20:00 Střely v 1. části: 13:14
19:56 Lesák nachystaný před bránou, na dorážku
19:29 Z přesilovky zbývá méně, než minuta OT se chystá k rozehrávce, před bránou domácích - po (904 hra vysokou hokejkou)
18:54 Vysoké Mýto hraje přes basketbalový "trojkový" oblouk, střela Vojty Nováka proletěla jen těsně, nad levou šibenicí brány
18:21 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky
18:12 V zápase byly k vidění rozhodně zajímavější příležitosti, ke vstřelení branky, to však nic nemění na tom, že první gól davají hosté
18:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #72 Matyáš Holub (0:1)
17:12 Orlicko-Třebovsko rozehrálo z útočného rohu zpět do obrany, rychlá nahrávka a střla v podání Šmída pár centimetrů vedle pravé tyče
16:48 Stejná rozehrávka VM, ze které doražel Radim Filip, i tentokrát dobrá příležitost, ze které Vaňásek míří těsně mimo
16:32 Vaňásek skvěle, jako poslední obránce odkopává, těsně před dotírajícím hráčem Orlicko-Třebovska do autu
15:31 Dobrá šance VM, k dorážce se však Radim Filip nedostal, a tak je u balónu opět soupeř
15:01 Pavlákova střela, po které zvoní TYČ
14:36 Vaňásek při návratu do obrany dostal naloženo a hra se nachvíli přeruší
13:56 Utkání je na obou stranách hodně běhavé, dojem z neúnavných sprintových soubojů trochu kazí nepřesnost v zakončení
13:27 Šmíd přestřelil odkrytou bránu a zahodil tak první výraznou šanci hostů
12:59 Poláček prohrál souboj, v útočném rohu a na balón mají hosté
12:42 Kapounova střela (OT) doprostřed brány
11:35 Dnes sledujeme atraktivní utkání, které zatím nepřineslo žádné góly, za to však nespočet soubojů tělem a dobré zákroky obou brankářů
11:09 Rozehra VM na útočné polovině skončila ve zdi a hned dva na jednoho, střela mimo bránu
10:34 Tečovaná střela, kterou si brankář Hrdlička (OT) v klidu sebral
09:56 Stolín se nyní ocitl v sevření dvou domácích obránců a po pádu se otočil nechápavě na hráče FTC VM
09:24 OTéčko, si teď trochu postěžovalo, na taženou rozehru, bez reakce
08:34 OT pokazilo postupný protiútok z obrany, kdy zhruba na polovině hřiště Lesák (FTC) přerušil přihrávku hostů, ale bránu soupeře neohrozil
08:11 Opět Vojtěch Šmíd, tentokrát v souboji... V první desetiminutovce je hodně vidět
07:50 Vysoké Mýto stále drží míč na útočné polovině hřiště
07:22 A pro změnu rozehra z  rohu v podání útočníků FTC
06:52 Rozehrávka OT z poloviny hřiště a hned velký závar před bránou FTC, bez gólu
06:29 Rozehrávka z rohu, přímo na hokejku Lesáka, který předává na Kobra - zablokovaná střela
06:19 Hosté hrozí z rohu, nahrávka za bránou a obranný faul Mýta
05:39 První ostřejší faul domácích, z poloviny obranného pásma, zatím za volný úder
05:10 Pavlák na druhé straně, zkusil překvapit golmana, ale střela mu sjela a Hrdlička si s přehledem poradil
04:36 Rychlá kombinace hostů, v koncovce opět Šmíd, který tentokrát prověřil brankáře přízemní, svižnou střelou
03:25 Velká chyba domácích, při crossové přihrávce, před vlastní bránou, kterou OT nedokázalo pro tentokrát potrestat, ale další obdobné situace by si měli domnácí hráči odpostit
03:01 Šmíd zaznamenal svou druhou střelu v utkání, zatím však směřovaly obě mimo bránu
02:26 Vaňásek s Kobrem zakládají protiútok, který skončil na hokejkách OT a máme tu obrat, zpět na polovinu domácích
01:37 První minuta zatím přinesla hodně soubojů tělem a poměrně čisté zákroky hokejkou, i přesto se hra kouskuje
00:37 Šmíd obešel dva hráče a těsně před nahrávkou, byl zastaven
00:07 Úvodní buly, pro domácí a máme tu hned první faul
00:00 Z posledních tří utkání však Vysoké Mýto nepřivezlo ani bod a pokusí se dnes prolomit tuto nelichotivou sérii
00:00 Domácí FTC Vysoké Mýto si v posledních pěti zápasech podmanilo soupeře z Jihlavy a Skutče
00:00 Nejprve nestačil v nájezdové přestřelce, na tým Mohelnice a následně v klidu ovládl utkání ve Světlé nad Sázavou
00:00 Hostující tým Orlicko-Třebovska z posledních pěti zápasů zaznamenal čtyři body
00:00 Dnešní utkání může pro Orlicko-Třebovsko znamenat smazání tříbodové ztráty, na dnes domácí Vysoké Mýto, které se s jedenácti body drží na osmé pozici
00:00 Vítejte u on-line přenosu zápasu Divize D, očekávaného, vyrovnaného utkání mezi FTC Vysoké Mýto a FbK Orlicko-Třebovsko A