5:8
    Filip BARUS
    ()

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 5:8
branky: 1. Kryštof Kopečný, 14. Matyáš Weinstein, 43. Daniel Havel, 45. Matyáš Weinstein, 55. Jiří Žák - 8. David Sedláček, 12. David Přibil, 19. Milan Palášek, 22. František Blažek, 34. David Přibil, 54. Tomáš Světlík, 55. David Přibil, 59. Filip Barus; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 21 - Jakub Pechura 31; po třetinách: 2:3, 0:2, 3:3
60:00 Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér): Nečekané, ale zasloužené vítězství proti velmi dobrému soupeři. Dobrá obrana rozhodla. Vytvořili jsme si velké množství zajímavých příležitostí a je škoda, že jsme je neproměnili. Musím kluky velmi pochválit, dlouho jsme byli schopni zápas i kontrolovat. Díky soupeři za utkání
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Dvě třetiny jsme nechali hru soupeři v nízkém tempu. Ve třetí třetině jsme byli lepší a soupeře zmáčkli, ale v klíčové fázi soupeř znovu odskočil. Gratuluji soupeři k výhře a děkuji divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
58:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:8
Vlastní branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus (5:8)
58:14 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:52 Kotel hornetů je dneska opravdu nabušený.
54:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #64 Kryštof Kopečný (5:7)
54:42 Během méně než minuty padly 3 góly a hra jde furt nahoru a dolů.
54:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #77 Jakub Ficko (4:7)
53:54 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #7 František Blažek (4:6)
53:54 Hosté teď využily breaku a padá gól.
53:01 Havlíčkův backhand překvapil všechny v hale bohužel neskončil v brance.
51:58 Golman hostů drží tým opravdu pečlivě.
51:30 Emoce přibývají a kotel hornetů to bere opravdu zodpovědně.
50:39 Nervy a střely přibývají ze strany domácích ale ne a ne ho do té branky dostat.
49:28 Oba dva týmy nechou soupeři dát vůbec nic. Tento zápas bude ještě napínavý.
45:26 Neskutečná kombinace a Weinstein si podržel míček a posílá to do šibenice. Tímto gólem zdraví všechny fanoušky, kteří koukají v hledišti nebo na nemocenských lůžkách.
44:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #83 Adam Obertan (4:5)
43:51 Šamánek dneska nedává soupeři ani kus hřiště.
42:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #64 Kryštof Kopečný (3:5)
42:44 Horneti se snaží vrátit zpátky do hry a vstřelený gól jim k tomu pomáhá.
41:42 Brückner se dostal ke střele avšak boužel sjela mu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
35:27 Šamánek výborně vybojoval míček na mantinelu a posílal to na střed na baruse ten však neproměnil.
33:42 Druhá přesilovka přinesla hostům ovoce a posouvá je to do výrazného vedení zápasu.
33:10 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:5
32:40 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
32:23 Obertanovu střelu si golman pohlídal.
31:59 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B neproměnil #7 František Blažek.
31:46 Svěltík lobíkem hledal spoluhráče bohužel neúspěšně.
29:54 Paták zase dokázal rychle po střídání utvořit kombinaci.
24:32 Limberg si skvěle pohlídal střelu.
23:32 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B neproměnil #8 David Přibil.
21:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #24 David Sedláček (2:4)
21:46 Nešťastnou náhodou přeskočil míček golmana a je to gól.
20:48 Kopečného střela těsně od šibenice.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:14 Dorážka Baruse nevyšla a následně otočení za bránou k tyčce si golman pohlídal.
18:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #32 Milan Palášek, asistoval #5 Gabriel Miklík (2:3)
18:11 Míček po úmorném doklepávání končí za čárou.
17:58 Situaci 3 na jednoho vyřešil limberg skvěle.
17:10 Janiczek po souboji padá k zemi a vypadá to na kotník.
15:03 Rychlý přesun míčku do rohu hostů od Patáka vytvořil šanci na nahrávku před bránu na Hudeho, ale ten trefuje golmana.
13:37 Neskutečná střela z rozehrávky od Weinsteina končí pod břevnem a diváci jásají.
13:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #20 Daniel Havel (2:2)
12:35 Hude se nezastavil ani před 3 hráčema obrany ale rychle na to doplatil.
11:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #5 Gabriel Miklík (1:2)
11:11 Přibil střelou od půlky posílá hosty do vedení.
10:26 Vyloučen hráč #22 Tomáš Rak družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi
10:26 Hosté jdou do přesilovky.
09:17 Šamánek šel sám na golmana ale golman dobře odhadl a pokryl si backhandovou střelu.
07:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #8 David Přibil (1:1)
07:05 První střela hostů končí v síti.
07:05 Hosté rozehrávají z rohu ale přenos na obranu nevyšel.
06:07 Kotel hornetů lační po gólu.
03:38 Joukl hledal Šamánka ale tomu po přihrávce střela sjela.
01:37 Rak si výborně pohlídal utočníka před bránou.
00:45 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #83 Adam Obertan (1:0)
00:45 Pohotová reakce Obertana a Kopečného přinesla úspěch.
00:05 Úvodní buly šlo pro tým domácích.