• 59 58:26
    3:14
    (Káčová)

Finance Novák FBK Jičín - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:14
branky: 9. Eva Preisslerová, 33. Michaela Kacelová, 54. Eva Preisslerová - 1. Denisa Kotzurová, 4. Pavlína Bačová, 17. Pavlína Bačová, 19. Pavlína Bačová, 20. Veronika Káčová, 26. Paulína Hudáková, 32. Malwina Zagórska, 37. Pavlína Bačová, 39. Michaela Mlejnková, 48. Michaela Mlejnková, 49. Pavlína Bačová, 51. Denisa Kotzurová, 57. Denisa Kotzurová, 59. Malwina Zagórska; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:1; využití: 0:4; diváků: 60; zásahy brankářů: Alena Vokatá 27 - Jana Dupčáková 15; po třetinách: 1:5, 1:4, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 3:15
58:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #34 Veronika Káčová (3:14)
56:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #78 Pavlína Bačová (3:13)
56:18 Kotzurová už má taky hattrick
53:07 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:12
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #93 Leona Müllerová (3:12)
48:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:11)
47:50 Domácí jsou na tresstné častěji než v poli
47:30 Vyloučen hráč #68 Martina Kleinová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
47:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:10)
46:20 Vyloučen hráč #37 Petra Nosková družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
46:20 Domácím se na trestné asi líbí, hrají dnes již 3 oslabení
46:14 Ostrava spálila šanci
43:41 Hezká kombinace Kuchařové a Bachmaierové, golmanka Dupčáková chytá
41:58 Jakub Robenek má určité výtky k rozhodčím...jeho komentář radši nebudeme zmiňovat
36:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (2:8)
36:49 Bačová přidává další gól
35:15 Ostrava trefila pouze domácí Vokatou
32:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (2:7)
32:11 Nosková snižuje na 2:7
31:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
30:34 Rychlé reflexy Vokaté zachránily Jičín od dalšího inkasovaného gólů
29:41 Ostrava oslabení ubránila
28:41 Jičín má ještě minutu na využití přesilovky
27:41 Vyloučen hráč #78 Pavlína Bačová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
27:41 Bačová míří na trestnou za hrubost. Po písknutí se trochu strčila s Bachmaierovou a rozhodčí to potrestali.
25:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (1:6)
25:17 Ostrava svou přesilovku využila
24:29 Vyloučen hráč #24 Šárka Egrtová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
24:29 Máme možnost sledovat už druhou přesilovku hostí
23:31 Svobodová vyslala jedovatou střelu, golmanka neměla problém
21:30 Pudišová vyslala nebezpečnou střelu na bránu, kterou zblokovala Egrtová
20:01 Buly pro Ostravu
20:00 Střely v 1. části: 5:18
19:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #71 Karolína Bínová (1:5)
18:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:4)
18:39 Bačová už dokončila svůj hattrick
18:22 Jičín teď ukrajoval cenné sekundy přesilovky
16:46 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
16:46 Máme možnost sledovat první přesilovku zápasu
16:46 Bačová má našlápnuto na hattrick
16:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
15:25 Nejříve jsme mohli vydět gólovou situaci na straně Jičína, následně tyč zachránila domácí
15:07 Domácí chteli vyrovnat. Golmanka hostí vychytala
13:50 Ostrava šla dopředu 3na1. Domácí ubránili
12:25 Bačová zvolila prostřídat místo samostatného úniku
11:19 Ostrava se usadila na polovině Jičína
08:54 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (1:2)
08:54 Preisslerová dorážela do prázdné. Jičín snižuje na 1:2
04:47 Žůrková si dala únik po mantinelu
03:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #42 Linda Pudišová (0:2)
03:52 Bačová chtěla jít střídat, na poslední chvíli přijala nahrávku a udělala dobře
02:18 Vokatá teď neskutečným způsobem vykryla střelu Ostravy
01:35 Bachmaierová nahazovala před branku, Preisslerové se dorazit nepovedlo
00:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
00:51 Kotzurová velmi brzo otevírá skóre
00:16 Máme první střelu zápasu, Vokatá ji vychytala bez problémů