Julia OPIC
  • 55 54:40
    Liberec

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Crazy girls FBC Liberec 15:3
branky: 4. Malwina Zagórska, 5. Kristýna Klubalová, 22. Michaela Mlejnková, 26. Michaela Mlejnková, 28. Paulína Hudáková, 31. Natalie Hurníková, 34. Veronika Káčová, 37. Linda Pudišová, 37. Denisa Kotzurová, 37. Paulína Hudáková, 42. Laura Chúpeková, 43. Laura Chúpeková, 47. Veronika Rybičková, 49. Michaela Mlejnková, 53. Linda Pudišová - 14. Veronika Šmídková, 18. Karolína Nováková, 21. Veronika Šmídková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:5; využití: 4:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 11 - Adéla Malkusová 38; po třetinách: 2:2, 8:1, 5:0
60:00 Střely ve 3. části: 19:3
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
56:40 První neproměněná přesilovka domácích, hosté v plném počtu.
56:25 Malkusvá nyní parádně vykryla dvě střely.
54:54 Kotzurová z první míří vysoko nad.
54:40 Timeout Crazy girls FBC Liberec
54:40 Vyloučen hráč #77 Julia Opic družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
53:49 Zagorska si prokličkovala Malkusovou a už už to vypadalo na další gól, nakonec se však míček odráží od tyčky ven.
52:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 15:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (15:3)
52:29 Domácí hrají v plném počtu.
52:28 Vyloučen hráč #74 Karolína Nováková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
51:31 Ostrava byla dobrou minutu na míčku a šetřila si čas, nyní již drží míček Liberec,
50:29 Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
49:52 Kvapilová se střela s Kotzurovou a zůstala ležet na zemi, po chvíli se však zvedla a může se pokračovat.
48:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 14:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (14:3)
47:42 Hurníková z první netrefuje bránu.
46:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 13:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (13:3)
46:52 Ostrava proměňuje i další přesilovku!
45:59 Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
45:29 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro domácí.
44:42 Holky z Liberce se dostaly ke střele, míček však končí za mantinelem.
42:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 12:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (12:3)
42:23 Zagorska měla skvělou myšlenku poslat pass na samotnou Mlejnkovou, avšak obránkyně Liberce tento nápad prokoukla.
41:26 Ostrava je v ráži a nepouští Liberec k míčku.
41:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 11:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #42 Linda Pudišová (11:3)
40:01 Buly pro Ostravu.
40:00 Střely ve 2. části: 18:6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:02 Třetí ostravská lajna obléhá Libereckou polovinu..
36:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (10:3)
36:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #71 Karolína Bínová (9:3)
36:27 Ostrava, po první ne moc podařené třetině, vzala zápas konečne do svých rukou.
36:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (8:3)
36:07 Pudišová dostala krásně nabito od Kotzurové a z první vymetla bránu.
35:30 Vyloučen hráč #54 Monika Žapková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
33:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (7:3)
33:10 Opět parádní souhra první ostravské lajny. Není překvapením, že končí gólem.
30:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (6:3)
30:14 Kotzurová vybojovala rozehrávku z rohu, přihrála Hurníkové, která od mantinelu perfetkně zakončuje.
28:53 Liberec nyní vyvíjel obrovský tlak, který byl ukončen střelou mimo bránu.
27:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
27:08 Rybičková nekopromisně zakončuje ze středu a nedává Malkusové ani kousek naděje.
26:44 Vyloučen hráč #10 Petra Müllerová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
25:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Rybičková (4:3)
25:21 Parádní souhra první ostravské lajny, kterou završuje Mlejnková svou střelou z první.
25:01 Domácí kombinují na polovině Liberce.
23:15 Hosté opět drží míček na útočné polovině.
21:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #34 Veronika Káčová (3:3)
21:41 Mlejnková to zkusila z první ze středu, hráčky Liberce však postavily parádní blok a míček k bráně neprošel.
20:55 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #54 Monika Žapková (2:3)
20:55 Žapková míček nahodila před bránu a Šmídková už ho šikovně dostala za záda Dupčákové.
20:01 Buly opět pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:04 Blažková se dostala do samotného úniku, bohužel si s míčkem nakonec neporadila.
17:45 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #50 Aneta Voříšková (2:2)
17:07 Rybičková se ujala míčku a šetří pro svůj tým čas za bránou.
16:22 Vyloučen hráč #18 Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:14 Domácí holky uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
14:21 Káčová v dobré pozici, nakonec však přestřeluje bránu.
13:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková bez asistence (2:1)
12:23 Liberec uzavřel domácí na útočné polovině.
10:01 Dupčáková parádně vyráží střelu Voříškové.
08:43 Nyní se hraje nahoru dolů.
07:01 I Liberec dokáže postrašit a dokonce se i párkrát dostal k nebezpečným střelám.
05:43 Ostrava opět úřaduje na polovině Liberce, avšak střely lítají mimo.
04:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #6 Laura Chúpeková (2:0)
04:08 Chúpeková parádně našla Klubalovou na středu a ta svou šanci nezahodila.
03:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (1:0)
02:51 Bínová vyslala celkem jedovku, kterou Malkusová vyrazila, dokonce došlo i k dorážce od Kotzurové, ale ani tento pokus skóre nemění.
01:43 Chúpeková to zkusila tahem, avšak míjí bránu.
01:10 Ostrava již od začátku obléhá útočnou polovinu.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.