• 59 58:03
    0:21
    ()

Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:21
branky: 2. Lucie Bohumínská, 3. Emilie Skalíková, 5. Hana Dyntarová, 6. Andrea Břeská, 10. Lucie Šindelářová, 11. Markéta Prontekerová, 19. Lucie Bohumínská, 21. Emilie Skalíková, 22. Sofie Skalíková, 25. Barbora Fáčková, 26. Magdaléna Plášková, 28. Lucie Bohumínská, 32. Andrea Břeská, 35. Andrea Břeská, 37. Tereza Míková, 42. Magdaléna Plášková, 42. Emilie Skalíková, 48. Andrea Břeská, 50. Markéta Prontekerová, 52. Magdaléna Plášková, 59. Markéta Prontekerová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 27, Štěpánka Neumanová 6 - Jana Christianová 11; po třetinách: 0:7, 0:8, 0:6
60:00 Ohlasy nejlepších hráček a obou trenérů naleznete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
58:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová bez asistence (0:21)
51:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #29 Barbora Fáčková (0:20)
50:44 Vyloučen hráč #20 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
49:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:19
47:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #29 Barbora Fáčková (0:18)
47:58 Tak Břeská vymetla pavučinku v pravém horním rohu.
47:30 Hra už ztrácí na tempu.
44:31 Hezká kombinace mezi Retovu a Schmiedovou, bohužel nic z toho nevytěžily.
42:00 Tak vstup do závěrečné třetiny se domácím nepovedl.
41:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #43 Lucie Bohumínská (0:17)
41:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková bez asistence (0:16)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Štěpánka Neumanová družstva Panthers Praha
40:00 Střely ve 2. části: 3:22
36:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #44 Sofie Skalíková (0:15)
35:40 Rychlý protiútok Chodova, ale bohužel střílí mimo.
34:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská bez asistence (0:14)
34:02 A stačila jim pouhá vteřinka.
34:01 Vyloučen hráč #40 Klára Schmiedová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra bez florbalky
34:01 Chodov čeká další přesilovka.
31:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #8 Markéta Prontekerová (0:13)
28:19 Rozehrávka Chodova ze středu hřiště.
27:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Lucie Bohumínská, asistoval #55 Emilie Skalíková (0:12)
25:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #85 Natálie Balková (0:11)
25:33 Nedůraz na brankovišti znamená další gól pro hostující tým.
25:02 Dobrý stelecký pokus Vlčkové.
24:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #44 Sofie Skalíková (0:10)
24:21 Nejdříve famózní zákrok brankářky domácích, ale na dorážku již nedosáhla.
21:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Sofie Skalíková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:9)
20:40 Chvíli po vyloučení za hrubost hosté využívají přesilovou hru.
20:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #73 Vendula Štolbová (0:8)
20:19 Vyloučen hráč #33 Veronika Raková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 5:23
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Lucie Bohumínská, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:7)
17:10 Parádní blok od Křemenákové.
16:30 Mažáryová dokázala zastavit samostatný útok Míkové.
11:21 Panterky předvedli krásný únik a byl z toho málem gól.
10:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #37 Jana Christianová (0:6)
09:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Lucie Šindelářová (0:5)
09:03 A další smolná situace, odražený balónek od ramene končí za zády Mažáryové.
05:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #85 Natálie Balková (0:4)
04:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Hana Dyntarová (0:3)
04:47 Tohle byla obrovská smůla, Hanka Dyntarová si to nechtěně zametla do vlastní branky.
02:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
01:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1