• 60 59:43
    2
    Markéta VALEŠOVÁ

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Crazy girls FBC Liberec 10:1
branky: 9. Andrea Břeská, 16. Daniela Frantíková, 19. Vendula Štolbová, 23. Barbora Fáčková, 23. Emilie Skalíková, 28. Karolína Janatková, 33. Marie Havlíčková, 44. Karolína Janatková, 53. Kristína Belicová, 57. Magdaléna Plášková - 60. Aneta Voříšková; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1 + Ondřej Neuman OS:2; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Karolina Bačková 13 - Adéla Malkusová 23; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:43 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
59:43 Radost Liberce z gólu netrvala dlouho. Zahraje si další oslabení.
59:10 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 10:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #10 Petra Müllerová (10:1)
58:24 Míková střílí z půlky, ale její střela je záhy zblokována.
57:26 Prontekerová zkouší střílet, ale míček míří za branku hostů.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #11 Marie Havlíčková (10:0)
56:01 Chodov využívá přesilovku a dává 10 gól.
54:31 Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
54:12 Odložené vyloučení, Chodov zkouší v šesti, ale hra se nakonec přerušuje a domácí si zahrají první přesilovku.
53:09 Bačková předvádí další úžasný zákrok.
52:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #11 Marie Havlíčková (9:0)
51:55 Zmatek za brankou domácích, která byla v souboji posunuta.
48:38 Liberec přesilovky nevyužil, stav utkání zůstsává stejný.
46:38 Vyloučen trenér Ondřej Neuman družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest
46:38 Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
46:38 Za osobní trest trenéra Ondřeje Neumana si odchází sednout na 2 minuty Markéta Prontekerová.
43:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (8:0)
43:36 Prontekerová nahrává na samotnou Janatkovou, která obíhá vyjetou Malkusovou a střílí do prázdné branky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 16:3
39:50 Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil #17 Marcela Urbanová.
39:50 Po faulu domácích, provede trestné střílení Marcela Urbanová.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:45 Karin Muchová beží sama na bránu, ale kazí si šanci a vůbec nevystřeluje.
36:08 Balková přihrála Prontekerové, ta míček zkoušela příhrát ještě před branku, ale tam nikdo nebyl a míček tak získali hosté.
34:43 Malkusová vyráží střelu Belicová, která střílela z půlky.
32:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #48 Andrea Břeská (7:0)
32:44 Tentokrát se prosazuje Mária Havlíčková, která je úspěšná po nahrávce Břeské.
30:44 Protekerová nejprve střílí, a poté doráží, ale Malkusová situaci pohlídala.
27:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #71 Kristína Belicová (6:0)
27:39 Belicová nahrává Janatkové a ta střílí do brány. Chodov tak zvyšuje skóre, které se bude Liberec jen těžko dohánět.
24:15 Belicová zbytečně seká protihráčku a hosté díky tomu budou mít rozehrávku.
22:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #16 Karolína Janatková (5:0)
22:55 Gól na 5:0 dává Emílie Skalíková.
22:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #48 Andrea Břeská (4:0)
22:31 Barbora Fáčková se prosazuje u dalšího chodovského gólu.
21:09 Plášková střílí, ale Malkusová vyráží helmou.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:03 Frantíková z dálky nahazuje, ale nikdo její nabídku nevyužívá.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová, asistoval #71 Kristína Belicová (3:0)
18:20 Belicová na Štolbovou a je to 3:0 pro Chodov.
15:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková z trestného střílení (2:0)
15:22 Za faul hráčky hostujícího týmu, provede trestné střílení Daniela Frantíková.
13:39 Vendula Štolbová zblokovala střelu vysokou holí a Liberec bude mít standartku.
10:39 Břeská si bere míček a střílí na břicho Malkusové.
08:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #71 Kristína Belicová (1:0)
08:16 Kristína Belicová posouvá míček na volnou Andreu Břeskou a ta dává gól.
07:15 Karolina Bačková místo míčku chytila florbalku Daniely Frantíkové.
05:57 Bačková si připisuje první zákrok.
03:01 Rozhodčí poprvé zastavují hru.
02:26 Plášková střílí první střelu zápasu, ta končí na brance hostů.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na 7.kole Extraligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a Crazy girls  FBC Liberec. Užijte si zápas.