6:9
    Martina KLEINOVÁ
    (Kacelová)

Finance Novák FBK Jičín - Bulldogs Brno 6:9
branky: 6. Kristýna Bachmaierová, 12. Šárka Smetáková, 22. Šárka Smetáková, 47. Kristýna Bachmaierová, 57. Gabriela Žůrková, 60. Martina Kleinová - 1. Michaela Žáková, 11. Veronika Stuchlíková, 18. Tereza Pešková, 25. Anna Brucháčková, 30. Veronika Stuchlíková, 33. Liliana Bolfová, 50. Veronika Machálková, 50. Liliana Bolfová, 58. Anna Brucháčková; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 28 - Jana Prátová 17; po třetinách: 2:3, 1:3, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:59 Máme tu konec utkání, ve kterém bylo k vidění celkem 15 branek. Z vítězství se radují hostujicí hráčky týmu Bulldogs Brno.
59:36 Na konci zápasu se prosazují domácí hráčky a korigují tak ještě konečný výsledek zápasu. První střela Kacelové mířila pouze do tyče, ale dorážka Kleinové již byla přesná.
59:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #68 Martina Kleinová, asistoval #86 Michaela Kacelová (6:9)
57:56 Další povedenou kombinaci předvedlo sesterské duo z Brna, které tak odskakuje opět na čtyřgólový rozdíl.
57:55 GÓL Bulldogs Brno! 5:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (5:9)
56:36 Domácí kapitánka snižuje střelou po zemi k tyči.
56:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #86 Michaela Kacelová (5:8)
52:45 Domácí obrana nyní na poslední chvíli zachytává balónek, který již byl za zády brankářky Velzelové.
51:43 Výborná střela tahem v podání Preisslerové, hostující brankářka však kryje.
51:14 Domácí odchovankyně Svobodová končí na útočné polovině za mantinelem.
49:46 Po třiceti vteřinách přidávají hráčky z Brna další branku a vytváří si tím čím dál větší náskok.
49:45 GÓL Bulldogs Brno! 4:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #20 Ema Brucháčková (4:8)
49:16 Nyní se do prázdné branky trefují i hráčky Bulldogs a znovu tak zvyšují svůj náskok na rozdíl tří branek.
49:15 GÓL Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (4:7)
46:15 Výborná akce domácích hráček při které Bachmaierová neomilně zakončovala do prázdné branky. Jičín snižuje na rozdíl dvou gólů.
46:14 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (4:6)
46:00 Střela Kuchařové z dobré pozice byla zblokována hostujicí obranou.
44:51 Početní výhoda pro jičínské hráčky právě skončila, k žádnému výraznému ohrožení branky nedošlo.
42:52 Druhou přesilovou hru se budou hráčky Jičína jistě snažit přetavit ve snížení aktuálního skóre zápasu.
42:51 Vyloučen hráč #88 Tereza Pešková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
40:49 Skončíla přesilová hra Brna, ve které se jejím hráčkám rovněž nepodařilo skórovat.
40:01 Třetí třetinu začínají hráčky Brna početní výhodou.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:59 Ve druhé třetině se již nic nestane. Do šaten se tak půjde za stavu 3:6.
38:49 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
38:48 Na konci druhé třetiny dostanou k dispozici přesilovou hru i hráčky Bulldogs Brno.
37:40 Nyní můžeme pozorovat mnoho ztrát z obou stran, které nevedou k žadným zajímavým akcím.
34:02 Domácí hráčky se zdají být opařené výkonem hráček z Brna a nedostávají se do žádných střeleckých příležitostí.
32:15 Nešťastně propadlí míček končí za zády Velzelové a Bulldogs Brno se ujímá již tříbrankového vedení.
32:14 GÓL Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (3:6)
30:00 Toto utkání přímo v hale sleduje úžasných 150 díváků, kteří tvoří skvělou atmosféru.
29:19 Bulldogs Brno díky gólu Stuchlíkové nyní odskakuje na rozdíl dvou gólů.
29:18 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (3:5)
27:25 Díky výbornému zisku Žůrkové na polovině hřiště se domácí hráčky dostaly k nebezpečné střele kterou však kryla Prátová.
25:20 Nebezpečnou střelu domácí kapitánky Žůrkové likviduje hostujicí brankářka Prátová.
24:40 Po kombinaci sester Brucháčkových se tým Bulldogs Brno opět ujímá vedení.
24:39 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
23:39 Jičín si v přesilové hře nevytvořil nebezpečnou situaci a skóre zápasu se nám tak nezměnilo.
21:40 Hráčky Jičína dostávají k dispozici první přesilovou hru zápasu, uvidíme jak si s ní poradí.
21:39 Vyloučen hráč #20 Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
21:06 Jednoduše rozehraná standartní situace z holí hráček Jičína končí gólem a srovnáním zápasu na 3:3.
21:05 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Šárka Smetáková, asistoval #6 Monika Hašková (3:3)
20:43 Hráčky Brna se pokouší o kombinaci za brankou Jičína, která je zmařena pozornou obranou domácích.
20:01 Začíná druhá třetina tohoto zatím velice zajímavého zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 6:14
19:59 Na konci první třetiny je prozatimní skóre zápasu 2:3. Pokračovat budeme opět po přestávce.
18:22 Sportovní areál v Jičíně byl opět svědky skvělého zákroku domácí brankářky Velzelové.
17:13 Po střele z osy hřiště se Bulldogs Brno znovu dostává do jednobrankového vedení.
17:12 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:3)
16:40 Hostujicí hráčka s číslem 96 se dostala ke střele, ale míček jí sklouzl z čepele a tedy netrefila zařízení.
14:40 Hráčky Bulldogs kombinují na polovině Jičína, avšak k žádnému zakončení se nedostávají.
12:58 Po ztrátě na vlastní polovině opět úžasně zasahuje domácí brankářka Marcela Velzelová, díky které zůstalo skóre nerozhodné.
11:15 Ihned po obdrženém gólu se domácí hráčky Jičína prosazují a opět srovnávají stav tohoto utkání.
11:14 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Šárka Smetáková, asistoval #10 Gabriela Žůrková (2:2)
10:28 Hráčky Bulldogs Brno se znovu dostávají do jednogólového vedení, díky gólu Stuchlíkové.
10:27 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #8 Michaela Žáková (1:2)
09:38 Nyní jsme byli svědky skvělého zákroku domácí brankářky Velzelové která vykryla nebezpečnou střelu E. Brucháčkové z Brna.
08:07 Hostujicí hráčky nevyužily nabídnuté příležitosti v podobě akce 3 na 2. Míček skončil za manitinelem a rozehrávat tak budou domácí.
05:33 Domácí hráčky se po standartce na útočné polovině dostaly k odraženému balónku, který se povedl uklidit do branky. Skóre zápasu je 1:1.
05:32 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
04:30 Hostujicí hráčky Bulldogs Brno zdárně kombinují na polovině Jičína.
02:10 První střelu domácích kryje hostujicí brankářka Prátová.
00:59 Hostujicí hráčky Brna hned v úvodní minutě využily nabídky v podobě trestného střílení a dostávají se do vedení.
00:58 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková z trestného střílení (0:1)
00:01 Vítame všechny fanoušky florbalu u dnešního zápasu 4. kola extraligy žen.