• 59 58:51
    4:9
    Sofie SKALÍKOVÁ

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:9
branky: 11. Karolína Mezerová, 22. Simona Pálková, 40. Michaela Urbanová, 58. Tereza Havlová - 13. Kristína Belicová, 19. Emilie Skalíková, 22. Karolína Janatková, 35. Agáta Saffertová, 42. Kristýna Jirásková, 43. Lucie Bohumínská, 44. Andrea Břeská, 53. Andrea Břeská, 59. Sofie Skalíková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Martina Franková 37 - Jana Christianová 19; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 10:23
58:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Sofie Skalíková, asistoval #11 Marie Havlíčková (4:9)
58:32 Nejprve šance Bočanové a následně dvakrát v šanci Belicová.
57:23 Přesilovou hru si vyzkoušejí i domácí.
57:21 Vyloučen hráč #21 Alica Brodňanová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
57:09 GÓL FbŠ Bohemians! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #41 Eliška Císařová (4:8)
57:09 Zápas se už spíše dohrává a Havlová skóruje z velké dálky.
54:41 Nyní několik šancí na obou stranách, ale skóre se nemění.
52:26 Další branka Chodova a Břeská si připisuje svůj druhý gól v zápase po přihrávce Skalíkové.
52:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #55 Emilie Skalíková (3:8)
52:17 Chodov nyní dobře takticky drží míček a nepouští Bohemku do šancí.
49:02 Dobrá šance Mezerové, ale brankářka hostí připravená.
44:41 Tvrdý střet před brankou Bohemians a Minářová se těžce zvedá ze hřiště.
43:20 Timeout FbŠ Bohemians
43:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #10 Daniela Frantíková (3:7)
42:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #43 Lucie Bohumínská, asistoval #73 Vendula Štolbová (3:6)
42:53 Důraz Bohumínské na brankovišti a Chodov poprvé vede o tři branky. Uvidíme co domácí vymyslí ve zbytku třetiny.
42:49 Jirásková zablokována na středu Faltovou, Chodov hraje z rohu hřiště.
41:52 Chyba v domácí rozehrávce a Chodov opět odskakuje o dvě branky.
41:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #11 Marie Havlíčková (3:5)
40:19 Začala třetí třetina velkou šancí Veselé.
40:00 Střely ve 2. části: 9:16
39:24 Povedený brejk a Urbanová dává branku.
39:23 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #23 Natálie Bartošová (3:4)
38:11 Mezerová s Veselou teď dobře pracují v oslabení.
36:51 Vyloučen hráč #41 Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
36:34 Dobrá šance Bočanové, ale míček jí v poslední chvilce sjel z čepele.
36:23 Břevno zazvonilo za Frankovou.
34:46 Brejk hostí a Saffertová zvyšuje vedení Chodova na dvě branky.
34:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Agáta Saffertová, asistoval #73 Vendula Štolbová (2:4)
33:14 Bohemka v útoku, ale Pálková ve velké šanci promachuje.
31:44 Belicová přestřeluje a na míčku Dvořáková.
30:44 Bohumínská na středu zablokována Divišovou, následně Franková chytá střelu z dálky Frantíkové.
29:04 Pálková sama na branku zastavena brankářkou hostí na hraně pravidel.
24:36 Ve velké šanci Minářová, ale Christianová dobře zmenšila úhel a vyráží.
22:12 Dva góly rychle za sebou a Chodov stále vede o jeden gól. Janatková se prosadila dorážkou vlastní střely.
21:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková bez asistence (2:3)
21:28 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Simona Pálková bez asistence (2:2)
21:11 Aktivní pressing domácích a Urbanová získává míček pro domácí.
20:01 Úvodní buly pro hosty a Faltová získá míček pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
18:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #48 Andrea Břeská (1:2)
17:19 Další skvělý zákrok Frankové proti střele Janatkové a následně Veselá z výběhu nad.
15:21 Mezerová přestřeluje a na míčku Havlíčková.
13:32 Dorážkou se prosazuje Belicová a zápas je opět vyrovnaný.
13:31 Chodov nyní na míčku, ale domácí brání velmi agresivně na vlastní polovině.
12:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #11 Marie Havlíčková (1:1)
10:36 Bálkové sjela střela a z brejku se dorážkou prosazuje Mezerová a otevírá skóre utkání.
10:35 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #85 Lucie Veselá (1:0)
09:41 Domácí v plném počtu, největší šanci si připsala Janatková a také domácí Mezerová, která trefila pouze tyčku.
08:21 Přesilovka zatím bez šancí, Strnadová dobře podržela míček.
07:20 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:08 Několik šancí Chodovu a skvělá Franková proti Fáčkové.
05:22 Pěkná kombinace Havlíčkové s Jiráskovou, ale Franková připravená.
04:17 Frantíková střílí z poloviny hřiště, ale jen těsně mimo.
02:08 Hraje se svižné utkání, ale zatím bez střel na branku.
00:11 V prvním útoku Chodov a Břeská kombinuje se Skalíkovou.