15:5
    Tomáš HUMPOLÁK
    (Janeček)

FBC Slavia Praha - FBC Pitbulls Kolín 15:5
branky: 13. Radek Kubala, 15. Martin Kadlec, 17. Vojtěch Šafář, 18. Ondřej Otáhal, 19. Michael Pitek, 22. Jakub Procházka, 23. Jakub Puciow, 32. Martin Kadlec, 32. David Laho, 34. Michael Pitek, 39. Radek Kubala, 42. Vojtěch Šafář, 50. Kryštof Dítě, 55. Ondřej Otáhal, 56. Radek Kubala - 26. Vítězslav Malínský, 36. Marek Reithar, 44. Vítězslav Malínský, 50. Filip Pletka, 60. Tomáš Humpolák; rozhodčí: Tomáš Grigar - Štěpán Weber; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Kabelka 12 - Aleš Moc 11, Lukáš Mareš 5; po třetinách: 5:0, 6:2, 4:3
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Tak hlavně se za A team distancuji od jakýchkoliv názorových výlevů našich ultras vůči klukům z Kolína, nic o tom nevíme a názory nesdílíme. Jinak dnes se v našem dresu po dlouhé době objevili Vojta Šafář a Martin Kadlec. Spolu s dalšími navrátilci do sestavy to už zase z naší strany vypadalo místy jako florbal. Výhra zasloužená, ale více inkasovaným brankám zabránil také skvělý Kabelka. Celkově dopředu dobrý, dozadu to mohlo být daleko lepší. Prej jsme zase první v tabulce, tak to aspoň bude napínavé až do konce. Děkujeme rozhodčím, soupeřům a fanouškům za podporu. Pěkný zbytek neděle!
60:00 Komentář hostů Le Xuan Trong (Vedoucí): Lekce florbalu, Slávka ukázala, proč dominuje lize a po zásluze vyhrála. My jsme mohli dát pár fíků z brejků, ale gólman zamítnul a je z toho 5 fíků. Nejodpornější a nejnechutnější Kolín přeje hodně štěstí v play-up.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:56 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 15:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #48 Jan Janeček (15:5)
55:09 GÓL FBC Slavia Praha! 15:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #26 Martin Kadlec (15:4)
54:39 GÓL FBC Slavia Praha! 14:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #71 Matěj Fulín (14:4)
54:31 Timeout FBC Pitbulls Kolín
49:53 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 13:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #75 Marek Reithar (13:4)
49:38 GÓL FBC Slavia Praha! 13:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #6 Kryštof Dítě, asistoval #85 Tomáš Svačinka (13:3)
43:16 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 12:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #41 Vítězslav Malínský z trestného střílení (12:3)
41:00 GÓL FBC Slavia Praha! 12:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #55 Ondřej Volf (12:2)
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
38:50 GÓL FBC Slavia Praha! 11:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #30 Jakub Procházka (11:2)
35:43 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 10:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar bez asistence (10:2)
33:25 GÓL FBC Slavia Praha! 10:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #6 Kryštof Dítě (10:1)
32:58 Vyloučen hráč #26 Martin Kadlec družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
31:38 GÓL FBC Slavia Praha! 9:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #88 Jakub Puciow (9:1)
31:38 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Lukáš Mareš družstva FBC Pitbulls Kolín
31:02 GÓL FBC Slavia Praha! 8:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #85 Tomáš Svačinka (8:1)
29:30 Vyloučen hráč #88 Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
25:57 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 7:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #41 Vítězslav Malínský, asistoval #75 Marek Reithar (7:1)
25:25 Vyloučen hráč #13 Matěj Vodrážka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
22:33 GÓL FBC Slavia Praha! 7:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #6 Kryštof Dítě (7:0)
21:53 GÓL FBC Slavia Praha! 6:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #85 Tomáš Svačinka (6:0)
20:00 Střely v 1. části: 14:5
18:44 GÓL FBC Slavia Praha! 5:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #85 Tomáš Svačinka (5:0)
18:07 Vyloučen hráč #27 Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
17:53 GÓL FBC Slavia Praha! 4:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #55 Ondřej Volf (4:0)
16:45 GÓL FBC Slavia Praha! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #26 Martin Kadlec (3:0)
16:23 Vyloučen hráč #42 Chi Kiet Tran družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vysoká florbalka
14:14 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #30 Jakub Procházka (2:0)
12:38 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
05:23 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání