2

1

3.

TJ Sokol Koberovy - FBŠ Všestary 7:6pn
branky: 28. Michal Slavík, 37. Lukáš Hlavnička, 41. Jiří Havrda, 41. Marek Šikola, 47. Michal Slavík, 60. Tomáš Jiránek, N Lukáš Hlava - 9. Štěpán Novák, 22. Jan Kubec, 23. Martin Vlastník, 33. Pavel Hellmann, 39. Miloš Macháček, 53. Jan Kubec; rozhodčí: Ladislav Láska - Jakub Horák; vyloučení: 2 + Lukáš Švitorka 4:2; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 21 - Vojtěch Kuča 15; po třetinách: 0:1, 2:4, 4:1, 0:0
Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Bylo to tvrdé utkání plné soubojů a nechyběly ani vyhrocenější momenty. Škoda, že nás probudí vždycky až nějaký neobvyklý moment. Dnes se nám rozsvítilo až po zranění Švíti, který, doufejme, bude v pořádku. Ve třetí třetině soupeř povolil, my přitáhnuli a podařilo se nám konečně zase po dlouhé době sebrat nějaké body. Klukům poklona za bojovnost v devíti, soupeři díky za férové utkání, Martině za bubenickou podporu z tribuny.
Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): Dnes jsme si nic jiného nezasloužili. Myslíme si, že se to po dvou třetinách vyhraje samo. Soupeř nám ukázal, že tomu tak není. Vždy takové zápasy máme, ale nikdy se z toho nepoučíme. Tak teď se musíme připravit na poslední utkání. Zraněným přeji brzké uzdravení. Tak ahoj za týden doma.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Všestary hráč #62 Vojtěch Bureš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #27 Daniel Bursa , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Všestary hráč #74 Miloš Macháček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #83 Lukáš Hlava a vstřelil rozhodující gól (7:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Všestary hráč #6 Jan Kubec a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #26 Leoš Kopáček a vstřelil gól.
59:54 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Tomáš Jiránek, asistoval #4 Jonáš Zakouřil (6:6)
58:42 domácí v 6.
58:40 Timeout TJ Sokol Koberovy
57:51 Nebo domácí odvolají přímo golmana? uvidíme poslední 2 minuty zápasu jsou tu.
57:36 Tak kdy přijde time out na jedné ze stran?
55:18 Sláva v další velké šanci, nedal a hned brejk hostů také bez gólového zakončení
54:19 Domácí se snaží vyrovnat a jsou v útočném pásmu.
52:38 Nejhorší scénář se naplnil. Domácí v přesilovce inkasují z trestného střílení.
52:30 GÓL FBŠ Všestary! 5:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec z trestného střílení (5:6)
50:49 Faul hostí, uvidímre jak si domácí s nabídnutou výhodou poradí
50:33 Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:15 Jadry naní střílí těsně vedle. Domácí nýní měli velké šance ale nedali
49:05 Herzká akce Slavíka který útočil na Hattrick. Třeba se dnes ještě dočká.
47:42 Hra se nyní otočila a Koberovy mají více šancí. Uvidíme kam se bude skóre dál hýbat
46:12 Co se nepovedlo před chvílí se nyní podařilo a je srovnáno.
46:11 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #98 Lukáš Hlavnička (5:5)
45:46 Hlavnička nyní mohl srovnat střela těsně vedle
44:38 Tečovaná střela domácího Jonyho málem skončila v brance hostí.
43:08 hra je na obě strany vyrovnaná.Leoš měl slušnou šanci na vyrovnání.
40:40 Neskutečné šiky vymetl a je to jen o 1 gól
40:38 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #15 Marek Šikola, asistoval #25 Michal Slavík (4:5)
40:26 A je to zase o 2 branky
40:25 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #26 Leoš Kopáček (3:5)
40:01 Třetí třetina začíná. buly pro hosty
40:00 Emoce v tomto utkání jsou opravdu veliké, doufejme že se utkání nějak nezvrhne k zákeřným zákrokům
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:00 Domácí se neadří dostat do kontaktu Jony svou šanci nedal a na druhé straně se prosadil Macháček.
38:57 GÓL FBŠ Všestary! 2:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #8 Tomáš Krejsa (2:5)
36:48 Hlavis vystřelil v poslední vteřině přesilovky a již po jejím skončení dorazil Hlavnička.
36:36 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #98 Lukáš Hlavnička, asistoval #83 Lukáš Hlava (2:4)
35:15 domácí se v přesilovce snaží zatím netrefují branku
34:34 Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
34:14 Koberovy nyní na míčku, sláva zakončoval a netrefil branku.
32:13 Hosté už další přesilovku využívají a vedou opět o 3 branky. domácí to budou mít těžké
32:12 GÓL FBŠ Všestary! 1:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #62 Vojtěch Bureš (1:4)
31:12 Sláva sipo vstřelené brance potřeboval odpočinout a je na trestné lavici.
31:11 Vyloučen hráč #25 Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
29:44 Kobroivy se opravdu zvedly a nyní se snažií využít svého tlaku v útočném pásmu, většina střel bohužel končí na bloku hostujících hráčů.
28:20 domácí ubránili přesilovku a navíc ještě vstřelili branku, snad je to nakopne k lepšímu výkonu.
27:05 Sláva využil zaváhání hostující obrany a zakončil break, snižuje na 1:3.
27:04 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #83 Lukáš Hlava (1:3)
26:15 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
25:04 Leoš nyní vyzkoušel golmana hostí, ten ale předvedl  pěkný zákrok.
24:20 Nyní se těžce ze hřiště zvedá hlavis, to už by bylo pro domácí opravdu špatné, pokračovat o 2 méně.
23:40 Bohužel je to již o 3 branky a navíc Švitorka po svém faulu již nemůže pokračovat ve hře.
22:15 GÓL FBŠ Všestary! 0:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #42 Martin Vlastník, asistoval #81 Jan Lankaš (0:3)
22:00 Hosté dlouhou přesilovku využili a vedou už o 2 branky.
21:39 GÓL FBŠ Všestary! 0:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec, asistoval #62 Vojtěch Bureš (0:2)
20:01 Začíná druhá část, domácí jsou v oslabení.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
18:53 Švitorka nyní zbytečně vlétl do soupeře a dostal trest na 4 minuty.
18:52 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Sokol Koberovy na 2+2 minuty za hrubost
17:33 Sláva nyní backhandem netrefil svatyni hostů.
14:35 Hosté nyní nedali velkou šanci, následně domácí měli zajímavou standartní situaci v útočném pásmu, ale střela skončila jen na bloku.
13:00 Domácí Havrda nyní odmítl vyrovnání
09:06 Koberovy se nyní pohybem snaží rozhýbat tým hostí. Zatím se jim to však nedaří.
08:10 Maminka Irma musí být na svého synka pyšná, nyní otevřel skóre zápasu.
08:05 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #67 Jakub Moravec (0:1)
06:49 Šance nyní na obou na stranách, ale ani domcí ani hosté své šance nevyužili.
03:31 Koberovy se snaží hrozit z rychlých protiútoků, zatím bez úspěchu
02:03 Všestary zatím více na míčku, zatím bez větších šancí.
00:33 Máme tady vzkaz pro maminku Irmu ze Všestar, syn pozdravuje a už nastupuje na hřiště.
00:01 Týmy už nastupují podle nahlášených line upů a jdeme na to.
00:00 Všichni hráči se již chystají na ploše. za chvilku jdeme na nástup, kdo můžete doražte se podívat
00:00 Zdravíme fandy florbalu z posledního domácího zápasu TJ sokol Koberovy. Dnes se náš tým utká s týmem FBŠ Všestary. Uvidíme jak se naši borci rozloučí s domácím prostředím v letošní sezoně.