• 60 59:16
    2
    Pavel KUNEŠ

Floorball Club FALCON - TJ Sokol Dvůr Králové nL 10:9
branky: 4. Ondřej Bouma, 14. Miloš Beer, 18. Jakub Škrdla, 30. Šimon Štěpán, 30. Petr Nejedlý, 32. Miloš Beer, 34. Jiří Navrátil, 46. Ondřej Bouma, 47. Daniel Budáč, 59. Vojtěch Horák - 19. Petr Janíček, 29. Petr Janíček, 35. Jakub Háze, 40. Jiří Neumann, 41. Rudolf Suk, 42. Petr Janíček, 46. Rudolf Suk, 49. Pavel Kuneš, 60. Matouš Vágner; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:7; využití: 3:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Michal Novák 32 - David Stibor 33, Josef Němec 0; po třetinách: 3:1, 4:3, 3:5
60:00 Komentář hostů: Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 19:17
59:17 Spoluhráč poslal těžkou přihrávku a hráči 71 nezbývalo nic než hrát rukou
59:16 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra rukou
59:09 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:9
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #20 Karel Vašák (10:9)
59:09 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Josef Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
59:00 Timeout Floorball Club FALCON
58:39 Vyloučen hráč #7 Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
58:39 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
58:26 GÓL Floorball Club FALCON! 10:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #30 David Sgall (10:8)
57:48 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
52:10 Vyloučen hráč #22 Kristián Hráský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
48:05 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #13 Rudolf Suk (9:8)
47:58 Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
46:36 Falon opět využívá svou přesilovku a odskakuje o dvě branky
46:35 GÓL Floorball Club FALCON! 9:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #45 Petr Nejedlý (9:7)
46:11 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:47 GÓL Floorball Club FALCON! 8:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #31 Pavel Malý (8:7)
45:19 Hráč s číslem 13 předlevl úspěšnou parádíčku kolem tyčky a stav je srovnaný
45:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (7:7)
44:15 Hra je teď velmi intezivní, balón jezdí nahoru dolu
41:22 Falcon nemá vůbec ideální vstup do třetí třetiny
41:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (7:6)
40:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (7:5)
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
39:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #6 Jiří Neumann, asistoval #7 Petr Janíček (7:4)
39:00 Hráč s číslem 77 vysílá jedovatou střelu, ale pouze do boční síťky
38:15 Falcon přečkal oslabení bez nějaké větší šance
36:14 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
34:28 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #7 Petr Janíček (7:3)
33:24 Falcon vypadá v naprosté pohodě a jde si pro vítězství v utkání
33:23 GÓL Floorball Club FALCON! 7:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #7 Richard Marek (7:2)
31:45 Další přesilovka využita v podání Falconu
31:44 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #45 Petr Nejedlý (6:2)
31:21 Vyloučen hráč #6 Jiří Neumann družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:49 12 vteřin potřeboval Falcon, aby zvýšil svůj náskok o další dvě branky
29:48 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (5:2)
29:36 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #30 David Sgall (4:2)
28:08 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček bez asistence (3:2)
24:07 Falcon nevyužívá svou přesilovku, stav se tedy nemění
21:56 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
20:51 Fatální chybu v rozehrávce Dvůr netrestá
20:00 Střely v 1. části: 10:13
19:45 Dvůr má větší šance, ale Falcon je více produktivní
18:10 Dvůr potřeboval půl minuty, aby stav snížil zpět na dvougólový rozdíl
18:09 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:1
17:25 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #96 Michal Novák (3:0)
15:14 Prázdnou branku právě přestřelil hráč Falconu Škrdla
14:29 Skvělí zákrok předvedl golman Dvora po střele Řádka
13:12 Falcon potřeboval 11 vteřin, aby využil svojí přesilovku
13:11 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #88 Šimon Štěpán (2:0)
10:43 Golman Falconu si dobře postavil bránu a zní zatím jen tyčka
03:38 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (1:0)
03:00 Zatím vyrovnané utkání bez vážnějších šancí