• 60 59:35
    11:10
    (Havrda)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Sokol Koberovy 12:10
branky: 3. Miroslav Kábrt, 5. David Cejnar, 27. Miroslav Kábrt, 31. Miroslav Kábrt, 32. Matěj Labík, 43. Marek Weinelt, 47. Miroslav Kábrt, 49. Matěj Labík, 53. Marek Weinelt, 53. Marek Weinelt, 56. David Šimáně, 60. Marek Weinelt - 8. Jiří Havrda, 20. Tomáš Jiránek, 22. Jiří Havrda, 31. Jonáš Zakouřil, 35. Jiří Havrda, 48. Jiří Havrda, 53. Lukáš Vyhlídko, 55. Jiří Havrda, 58. Leoš Kopáček, 60. Tomáš Jiránek; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Beneš 21 - Tomáš Starý 26; po třetinách: 2:2, 3:3, 7:5
60:00 Komentář hostů Brunclík Ondřej (Trenér): Dnes musím kluky hlavně ocenit za bojovný výkon a nasazení. I přes krkolomnou sestavu jsme podali výkon, za který bychom se opravdu nemuseli stydět ani v plném počtu. Zápas se podle mě lámal při našem oslabení. Pak jsme už tahali za kratší konec a i přes napínavý závěr zápasu se nám to nepovedlo dotáhnout do zdárného konce. Ještě jednou díky klukům za odhodlání. Díky pořadatelům a soupeři za zápas a přeji hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Dneska jsme pořádali neoficiální den otevřených dveří v obraně v Orlovně. Udělali jsme si to sami klasicky těžký, dvaadcacet branek mluví za vše. Naštěstí i tak tři body zůstávají doma. Děkujeme soupeři za první desetník v sezóně a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:15
59:59 Hra je dost vyhrocená, ale i tak Rtyně udržela svůj náskok, po náročné hře.
59:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 12:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (12:10)
59:35 GÓL TJ Sokol Koberovy! 11:10
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Tomáš Jiránek, asistoval #87 Jiří Havrda (11:10)
58:34 Timeout TJ Sokol Koberovy
58:00 Hosté zkouší hru v 6.
57:55 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
57:00 GÓL TJ Sokol Koberovy! 11:9
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #4 Jonáš Zakouřil (11:9)
57:00 Hosté využívají přesilovky a pomalu dorovnávají skóre.
56:03 Hosté znovu v přesilovce po gólu domácího hráče na zadní tyč.
56:02 Vyloučen hráč #10 Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
55:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 11:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 David Šimáně, asistoval #7 Dominik Hebelka (11:8)
54:06 Už nevím co dělat, padá tady jeden gól za druhým a ja nestiham psát, tak se všem omlouvám, že nemáte co číst.
54:05 GÓL TJ Sokol Koberovy! 10:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #25 Michal Slavík (10:8)
52:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:7
52:28 GÓL TJ Sokol Koberovy! 9:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #20 Lukáš Vyhlídko, asistoval #25 Michal Slavík (9:7)
52:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #93 Adam Petera (9:6)
52:01 Weinelt umisťuje střelu za záda Starého.
48:40 Po krásně chyceném nájezdu od hostujícího brankáře, domácí navyšují své vedení o 2 góly.
48:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #94 Šimon Vacek (8:6)
48:15 Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #29 Miroslav Kuře.
47:46 Zákon schválnosti, kdyz řeknu, že se hosté nevzadávají tak opět dají gól.
47:45 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:6
46:18 Domácí tým odskakuje do dvou gólového vedení, ale i přes to se hosté nevzdávají.
46:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #29 Miroslav Kuře (7:5)
45:06 Vyloučen hráč #27 Daniel Bursa družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání
45:06 I domácí si dnes vyzkouší přesilovku.
44:16 Jaká ironie, když napíšu, že hosté odolávají tak domácí zrovna dají gól.
42:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (6:5)
41:50 Rtyně tlačí, ale hosté odolávají.
40:01 Bule poslední třetiny vyhrávájí domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
38:59 Hra je vyhrocená do poslední minuty.
36:52 Ani po pauze ani jeden tým nevychladl a oba týmy se stále dostávají do pěkných akcí..
35:34 Po delší pauze, si můžete zase počíst náš skvělý online a jdeme na to.
34:26 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #27 Daniel Bursa (5:5)
34:26 Krásným gólem pod víko odpovídá hráč s číslem 87 a srovnává stav utkání.
31:19 Jak rychle Rtyně dává góly, tak ani nestíhám psát online.
31:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
30:56 Po gólu Koberových hned na to Rtyně odpovídá dalším srovnávácím gólem.
30:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (4:4)
30:30 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #4 Jonáš Zakouřil, asistoval #22 Tomáš Jiránek (3:4)
26:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
26:48 Osvedčená trojka, Cejnar na Weinelta a ten nachází Kábrta, akce končí gólem.
25:40 Po ztrátě hostů v utočném pásmu si Rtyně bere balónek a uklidňuje hru.
24:15 Kábrt střílel z dobré pozice, ale bohužel trefil prvního hráče.
21:27 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #20 Lukáš Vyhlídko (2:3)
21:27 Koberovy využili obě presilovky a odskakují do jedno gólového vedení.
20:05 Hned po začátku si domácí nenechávájí utéct ani minutu a jsou v plném nasazení.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:55 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Tomáš Jiránek, asistoval #26 Leoš Kopáček (2:2)
19:55 9 sekund po hře 3 na 5 hostující tým vyrovnává skóre po souhře Jiránka a Kopáčka.
19:47 Po dalším vyloučení domácího hráče si hosté zkusí i hru 3 na 5.
19:46 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
18:53 Hosté budou hrát přesilovku.
18:52 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
16:24 V tuto chvíli jsou na balónku spíše hosté.
14:48 Weinelt běží z rohu až ke středu, nahrává volnému Kábrtovi, ale ten netrefuje bránu.
12:19 Hráč s číslem 87 kopl ve vzduchu do balónku až do rukou domácího brankáře.
09:42 Koberovy kombinují na své polovině a poté jdou 3 na 1, ale střela končí vysoko nad.
07:46 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
07:46 Po přečíslení hostujícího týmu celá akce končí gólem.
04:55 Trio Kábrt, Weinelt a Cejnar si rozebrali celou obranu a po třech úspěšných nahrávkách zakončují tuto akci gólem.
04:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #47 Marek Weinelt (2:0)
02:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
02:20 Krásná akce Weinelta a Kábrta končí v bráně.
01:45 Krásná náhra na Bednáře a ten střílí do brankáře.
01:04 Koberovy na balónku.
00:01 Úvodní bule pro domácí.