57
  • 57 56:17
    Rtyně v/P

FBC Slavia Praha - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:7
branky: 7. Ondřej Otáhal, 13. Ondřej Volf, 15. Dan Kašovský, 30. Dan Kašovský, 44. Lukáš Svačinka, 55. Michael Pitek - 9. Miroslav Kuře, 11. Adam Vejrek, 32. Jakub Martinec, 39. Marek Weinelt, 44. Miroslav Kábrt, 45. Marek Weinelt, 51. Kamil Hebelka; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 2 + Ondřej Otáhal OS:4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Tomáš Koval 23 - Jan Beneš 23; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Darovali jsme dnes 3 bodíky. Do obrany velký, špatný. Do útoku lepší, ale produktivita naprosto příšerná. Mějte se všichni pěkně!
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): V první třetině jsme byli v obranný fázi jak lesní včely na louce, ale i tak jsme dokázali se soupeřem držet krok. No a druhá a třetí třetina, to byla jiná písnička. Změna herního stylu nám prospěla a dokráčeli jsme si, ač i možná se štěstím, ke třem bodům. Zdravíme všechny marody a nemarody do Podkrkonoší a děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:30 Koval si šel odpočinout na střídačku.
58:00 Jsme v posledních dvou minutách zápasu. Slavie je v šesti.
56:17 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
54:16 GÓL FBC Slavia Praha! 6:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #88 Jakub Puciow (6:7)
53:45 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha - osobní trest
53:45 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
53:45 Vyloučen hráč #97 Jakub Martinec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
52:00 Domácí se nemohou dostat přes brankáře!
50:44 Vyloučen hráč #16 Jakub Divišek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
50:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #14 Adam Vejrek (5:7)
50:33 Slavie začíná být pod tlakem. První tým tabulky skupiny C, ma problém s Rtyňí.
45:39 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
45:00 Hráči se předhánějí a vstřelují gól za gólem.
44:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (5:6)
43:53 GÓL FBC Slavia Praha! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (5:5)
43:50 Rtyně jde do vedení. Prohrávali, dorovnali a rázem vedou.
43:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (4:5)
43:28 Kábrt podruhé minul.
42:30 Kábrtova střela těsně minula branku.
41:30 Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
41:30 Rtyně je v pěti.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:13 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
38:40 Před koncem 2.třetiny tu máme vyrovnaný stav. Bude to ještě napínavé!
38:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
36:00 Svačinka si přehrál jen tak tři hráče a zakončil neúspěšnou, střelou.
35:17 Fyzička a rychlost hostům opravdu nechybí. Vidíme tu běžecké závody přes celou halu.
31:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #7 Dominik Hebelka (4:3)
30:07 Neuvěřitelné! Nejdříve dvě tyčky hostů, poté tyčka domácích.
29:30 Štěstí Kašovského. Jeho střela doskákala do branky.
29:11 GÓL FBC Slavia Praha! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #33 Ondřej Otáhal (4:2)
28:18 Klobouk dolů před Hebelkovou střelou z bekhendu.
27:30 Svačinka se nebojí střílet, létá jedna střela za druhou.
26:25 Oba týmy teď dělají chyby. Hra se přelévá ze strany na stranu, kvůli nepřesným přihrávkám.
23:45 Tyčka! Domácí kapitán Svačinka střílel z poloviny.
23:03 Klidné tempo z 1.třetiny zmizelo.
20:01 Buly vybojovali hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:00 Neuvěřitelný zákrok Kovala. Skočil tam doslova šipku.
16:20 Peterova střela z první minula branku.
14:10 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #30 Jakub Procházka (3:2)
14:10 Neviditelný Beran všechny překvapil, po akci Otáhal - Procházka, dorazil střelu.
13:50 Teprve první třetina a už jsme viděli krásné čtyři akce zakončené gólem.
12:07 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #44 Radek Kubala (2:2)
10:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (1:2)
10:54 Rtyně se nenechala roptýlit slávistickým gólem a ujímají se vedení
08:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře z trestného střílení (1:1)
08:20 V brance domácích se najednou objevili dva hráči. Doslova. Končí to nájezden na branku
07:11 O první gól se postarali domácí. Jednoduchá akce, ale účinná.
06:38 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #30 Jakub Procházka (1:0)
03:38 Hosté mají mladý tým. Podaří se jim uběhat domácí Slavii?
01:03 Máme tu první zranění. Vypadá to na zásah do obličeje.
00:01 Slavie vyhrála buly.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme vás u dnešního zápasu divize, který proběhne mezi Orel Rtyní v Podkrkonoší a FBC Slavivii Praha.