8:11
    Jan BURKOŇ
    (Neuman)

Floorball Club FALCON - FBC Panthers Liberec 8:11
branky: 8. Jakub Škrdla, 22. Alexander Marek Bera, 27. Jakub Škrdla, 28. Richard Marek, 33. Richard Marek, 37. David Sgall, 40. Petr Nejedlý, 40. David Sgall - 6. Jiří Jeník, 9. Jan Král, 16. Jan Král, 21. Tomáš Hess, 27. Jan Burkoň, 31. Tomáš Hess, 41. Ondřej Neuman, 42. Tomáš Szabo, 43. David Petr, 60. Jan Král, 60. Jan Burkoň; rozhodčí: Tomáš Grigar - Patrik Trejbal; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Pavel Malý 6, Michal Novák 13 - Jakub Rudiš 11, Petr Vacátko 5; po třetinách: 1:3, 7:3, 0:5
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Nepovedená třetí třetina nás stála tři body. Pro příště se z toho poučíme.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): první třetina super, druhá špatná, naštěstní jsem věděl co náš tým potřebuje a nakopnul jsem ho mindou 20sec před koncem druhé části. Nicméně jsme se z toho nepo.... Vaci to ve třetí třetině zavřel a my předvedli pantherskej válec. Skvělá bojovnost od celého týmu, děkujeme početnému fanclubu (Falcon´s family, Týna a Baštič). Teď už se nám bude dejchat líp.
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #93 Ondřej Neuman (8:11)
59:20 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #18 Tomáš Szabo (8:10)
57:48 Timeout Floorball Club FALCON
45:41 Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
42:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #39 David Petr, asistoval #89 Jan Král (8:9)
41:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo bez asistence (8:8)
40:05 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (8:7)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Petr Vacátko družstva FBC Panthers Liberec
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:27 GÓL Floorball Club FALCON! 8:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #10 Martin Tůna (8:6)
39:06 GÓL Floorball Club FALCON! 7:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #72 Alexander Marek Bera (7:6)
36:16 GÓL Floorball Club FALCON! 6:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #45 Petr Nejedlý (6:6)
34:25 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
32:43 GÓL Floorball Club FALCON! 5:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #45 Petr Nejedlý (5:6)
30:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #36 Tomáš Hess, asistoval #33 Dominik Trunec (4:6)
29:43 Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:18 GÓL Floorball Club FALCON! 4:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #10 Martin Tůna (4:5)
26:28 GÓL Floorball Club FALCON! 3:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #72 Alexander Marek Bera (3:5)
26:13 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #66 Michal Skibko (2:5)
21:20 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #7 Richard Marek (2:4)
20:31 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #36 Tomáš Hess, asistoval #89 Jan Král (1:4)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Michal Novák družstva Floorball Club FALCON
20:00 Střely v 1. části: 6:9
15:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #39 David Petr (1:3)
13:48 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
09:23 Vyloučen hráč #66 Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
09:23 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:2)
07:37 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #4 Matěj Nezbeda (1:1)
05:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #7 Jiří Jeník bez asistence (0:1)