3:7
    Trong LE XUAN
    (Reithar)

FBC Pitbulls Kolín - FBC Kutná Hora  3:7
branky: 21. Filip Pletka, 46. Filip Pletka, 58. Trong Le Xuan - 7. Roman Martínek, 15. Martin Hampl, 16. Jiří Petrásek, 18. Jiří Schwarz, 30. Lukáš Vojtěch, 49. Martin Hampl, 52. Jiří Petrásek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 25 - Bohuslav Bochníček 33; po třetinách: 0:4, 1:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): Výsledek bohužel nevypadá příliš lichotivě, herně to takový rozdíl nebyl. Nepovedená první třetina a soupeř zkušeněji proměňoval své šance, my se tradičně, jakou celou sezónu, na branky strašně nadřeme. Sezóna sice není povedená, ale není to konec světa, je to sport, budeme bojovat dál. Díky soupeři za zápas a divákům za parádní kulisu.
60:00 Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Vydřené tři body, naše kvalita ale opět nebyla nejvyšší. Hlavně v první třetině můžeme děkovat skvělému brankářovi, že nás podržel. Od druhé třetiny jsme se dostali taky do mnoha šaníc, bohužel jsme jich využili jen zlomek. Příští týden musíme být mnohem lepší. Díky soupeři za zápas a divákům za skvělou kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
60:00 Máme tu konec zápasu, gratulujeme hostujícímu týmu a přejeme šťastnou cestu zpátky do Památkové rezervace Kutná Hora. Děkujeme také všem fanouškům, teda až na některé vyjímky. Loučí se s vámi naše studio a přejeme krásny zbytek večera.
57:27 Martin Lexuan se po několika nepovedených střelách konečně dočkal. Dle mého názoru, nejhezčí gol zápasu
57:20 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Trong Le Xuan, asistoval #75 Marek Reithar (3:7)
51:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek bez asistence (2:7)
51:25 Vyloučen hráč #23 Martin Hampl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
51:10 Na hřišti se poslední dobou neději nic zajímavého, jen mě překvapuje, že jsou všechny florbalky furt celé. Dnešní zápas je plný šermířů
48:57 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #13 Petr Vávra (2:6)
45:48 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #48 Jan Janeček (2:5)
40:01 Hra se přesouvá ze strany na stranu, tempo je svižné a atmosféra nám  trochu houstne. Ať se Kolín sebevíc snaží, tak umístit míček do branky je stále větší a větší problém.
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
38:26 Kdo by řekl, kolik různých činností se v obyčejném florbalu skrývá. Vytírání podlahy, jistá forma amerického fotbalu (spíše jen strkaná) nebo nácvik na seskok z letadla
36:55 Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:00 Kutnohorské npc s bubnem žene hosty kupředu a očividně fandění zabírá
33:00 Dlouho jsem neviděla takovouhle smůlu, jako mají dnes domácí
29:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #11 Lukáš Martin (1:5)
27:11 Kolínské exotické asijské duo v krásné šanci. Škoda!
26:50 Občas si připadám, jak v turnaji ve strkané.
24:30 Někteří kutnohorští fanoušci, především ti z bubnem, mi velice pijí krev. Ale děkujem všem normálním fanouškům, tribuna je dnes téměř plná.
22:46 Letec Humpolák povolán do akce
20:33 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #75 Marek Reithar (1:4)
20:33 Velká gratulace Filipovi Pletkovi. Krásný gol, dokonce přitom ani nespadl
20:01 Stále čekáme na nástup brankáře krysáka Jerryho. A stále nic
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:08 Dnes se tu každý válí po zemi, kontrola povrchu zde probíhá častěji, než je potřeba
17:59 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #97 Antonín Tvrdík (0:4)
15:06 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #51 Jakub Jedlička (0:3)
15:06 Hosté se dostávájí do mírného náskoku
14:42 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #5 Jiří Schwarz (0:2)
11:59 Hráčí Kolína maji šanci za šancí, ale branku trefují stejně špatně, jako já správné odpovědi při matice
08:59 Tak jsme se tradičně dočkali i vytíráni. Hráč číslo 32 z Kutné Hory si popletl uklízecí dny a vytřel nám tu krásně hřiště
06:19 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #7 Václav Rejna (0:1)
06:19 Krásná střela čísla 77
06:04 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
03:55 Václav Klapal, s druhou nejrychlejší střelou na Gothii innenbandy cupu, úspěšně škodí Kutné Hoře. Krásná práce Vašku
02:00 První šance domácích zastavena kuthohorskou obranou
00:00 Krásný sobtní podvečer ve znamení florbalu, zdravíme vás z našeho studia uprostřed nevlídné kolínské divočiny v Borkách. Ráda bych vás jménem našeho realizačního týmu přivítala na dnešním derby. Doufáme, že se oboum týmu bude florbalově vést lépe , než prof. Zimovi v prezidentské kandidatuře. Srdečně vám přeji krásnou a ničím nerušenou podívanou