• 60 59:32
    8:6
    (Volf)

FBC Slavia Praha - Florbalová akademie MB 8:6
branky: 26. Radek Kubala, 27. Radek Kubala, 33. Tomáš Svačinka, 43. Antonín Štička, 45. Jakub Procházka, 52. Ondřej Otáhal, 59. Antonín Štička, 60. Martin Fojtík - 8. Albert Vocel, 15. Zdeněk Vyhnánek, 19. Petr Machač, 27. Aleš Tůma, 31. Zdeněk Vyhnánek, 40. Hieu La; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 13 - Vojtěch Dufek 21; po třetinách: 0:3, 3:3, 5:0
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Pro nás strašně těžké, asi desátý zápas v sezóně ve kterém prohráváme o 3 branky. Přiznám se, že jsem před třetí třetinou už nevěřil v obrat. Soupeř, ale vstoupil do třetí třetiny extrémně pasivně a my do toho dokázali využít. Za to si zaslouží tým velkou pochvalu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání. Pěkný zbytek neděle!
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): První polovina utkání dobrá, v té druhé nás soupeř přehrál. V závěru si nás opět trochu našla smůla, která nás svou přítomností trochu trápí celou sezónu. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:32 GÓL FBC Slavia Praha! 8:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #55 Ondřej Volf (8:6)
58:01 GÓL FBC Slavia Praha! 7:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #24 Filip Bílek (7:6)
56:14 Timeout FBC Slavia Praha
51:46 GÓL FBC Slavia Praha! 6:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #70 Lukáš Svačinka (6:6)
49:53 Timeout Florbalová akademie MB
45:25 Vyloučen hráč #60 Kryštof Dítě družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
44:34 GÓL FBC Slavia Praha! 5:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #24 Filip Bílek (5:6)
42:37 GÓL FBC Slavia Praha! 4:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #85 Tomáš Svačinka (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:36 GÓL Florbalová akademie MB! 3:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #8 Kryštof Šlambora (3:6)
33:20 Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
32:51 GÓL FBC Slavia Praha! 3:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (3:5)
32:10 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
30:15 GÓL Florbalová akademie MB! 2:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #29 Petr Machač (2:5)
28:33 Vyloučen hráč #55 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
26:39 GÓL FBC Slavia Praha! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (2:4)
26:15 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:4)
25:41 GÓL FBC Slavia Praha! 1:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #30 Jakub Procházka (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:59 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
18:09 GÓL Florbalová akademie MB! 0:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (0:3)
16:57 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
14:10 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #27 Jiří Krouský (0:2)
11:49 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká florbalka
07:17 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #8 Kryštof Šlambora (0:1)