• 62 61:52
    5:4
    (Štěpán)

Floorball Club FALCON - FBC Slavia Praha 5:4p
branky: 10. Jakub Škrdla, 20. Alexander Marek Bera, 23. Richard Marek, 60. Jakub Škrdla, 62. Matěj Nezbeda - 25. Radek Kubala, 29. Dan Kašovský, 50. Ondřej Otáhal, 56. Antonín Štička; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Malý ? - Tomáš Koval -5; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Do zápasu jsme dobře vstoupili, ale postupně nám docházel dech. Slavia byla florbalově lepší, vítězství nám přinesla naše bojovnost a touha bodovat. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme mnoho štěstí do play-off.
65:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): První ostrý zápas v novém roce jsme tak úplně nezvládli. Cením obrat ve skóre v průběhu zápasu, ale ten konec se nevydařil. Takový je občas sportovní život. Zítra máme šanci na reparát. Díky všem za zápas.
61:52 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #4 Matěj Nezbeda, asistoval #88 Šimon Štěpán (5:4)
59:48 GÓL Floorball Club FALCON! 4:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #88 Šimon Štěpán (4:4)
56:21 Vyloučen hráč #55 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:02 Timeout Floorball Club FALCON
55:33 GÓL FBC Slavia Praha! 3:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:4)
49:03 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #20 Dan Kašovský (3:3)
42:41 Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
28:01 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:2)
24:35 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (3:1)
22:25 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #10 Martin Tůna (3:0)
19:21 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #48 Jakub Škrdla (2:0)
13:52 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:35 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #72 Alexander Marek Bera (1:0)