13:3
    Tomáš MALÝ
    (Vyhnánek)

Florbalová akademie MB - FBC Pitbulls Kolín 13:3
branky: 4. Michal Macků, 19. Hieu La, 24. Zdeněk Vyhnánek, 26. Petr Machač, 28. Petr Machač, 33. Aleš Tůma, 35. Petr Machač, 47. Petr Machač, 52. Jan Ulman, 54. Tadeáš Korolevyč, 55. Tomáš Malý, 58. Vojtěch Starý, 60. Tomáš Malý - 24. Vítězslav Malínský, 53. Jan Dus, 56. Filip Pletka; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 25 - Lukáš Mareš 7, Aleš Moc 7; po třetinách: 2:0, 5:1, 6:2
60:00 Komentář hostů Le Xuan Trong (Vedoucí): Dnes to nebyl náš den, domácí byli ve všem lepší. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Jasná záležitost, soupeře jsme přehráli a předčili ve všech směrech, není moc co dalšího dodávat a hodnotit. Dobrý vstup do závěrečné fáze sezóny, kde snad zažijeme více radosti než v uplynulém neradostném roce.
60:00 Střely ve 3. části: 16:9
59:39 GÓL Florbalová akademie MB! 13:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (13:3)
59:20 Nepovedený kross Kolínských.
58:12 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
57:12 GÓL Florbalová akademie MB! 12:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #23 Filip Valíček (12:3)
56:55 Krouského střela nekončí mezi třemi tyřemi.
55:01 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 11:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #10 Jan Dus (11:3)
54:26 GÓL Florbalová akademie MB! 11:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý z trestného střílení (11:2)
53:47 GÓL Florbalová akademie MB! 10:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #78 Hieu La (10:2)
53:12 Vavřinova prudká střela se odráí od břevna.
52:02 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 9:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #27 Filip Pletka (9:2)
51:48 Špinka zastavuje útok domácích.
51:42 GÓL Florbalová akademie MB! 9:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #44 Aleš Tůma (9:1)
47:03 Kolínští  kombinují na vlastní půli.
46:16 GÓL Florbalová akademie MB! 8:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #27 Jiří Krouský (8:1)
44:01 Kolínští kombinují na vlastní půli.
41:48 Dufek zastavuje šance hostí.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
38:42 Korolevy zastavuje útok Kolínských.
36:51 Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
36:31 Vyhnánkova střela míří mimo bránu.
34:47 Kolínští zvyšují tlak na obranu domácích.
34:23 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
34:06 GÓL Florbalová akademie MB! 7:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #47 Michal Macků (7:1)
32:18 Vyloučen hráč #91 Trong Le Xuan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:03 GÓL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #78 Hieu La (6:1)
32:03 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Aleš Moc družstva FBC Pitbulls Kolín
31:39 Boleslavské přečíslení nekončí gólem.
29:20 Kolínští nevyužívají breaku.
27:46 Boleslavští nepolevují v tlaku na tým hostí.
27:08 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač bez asistence (5:1)
25:06 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
24:48 Machačovi se nedaří kross na osamoceného Starého.
23:52 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #41 Vítězslav Malínský, asistoval #55 Tomáš Špinka (3:1)
23:49 Vyhnánek zastavuje střelu Kolínských.
23:24 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
23:02 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (3:0)
21:53 Tůmova střela míjí bránu.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:14 Kolínští zvyšují tlak na Boleslavské.
18:00 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (2:0)
17:15 I přes několik šancí se žádnému týmu nedaří proměnit.
15:33 Tůma zastavuje útok Kolínských.
13:20 Boleslavští udržují Kolínské v tlaku.
11:41 Boleslavští kombinují na vlastní půli.
09:36 Dufek zastavuje přečíslení.
08:27 Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře
07:53 Boleslavským se daří zastavovat útoky Kolínských ještě před střelou.
06:23 Kolínští zastavují útok domácích.
05:23 Boleslavští zvyšují tlak.
04:25 Dufek zachytává Vobořilovu šanci.
03:12 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #27 Jiří Krouský (1:0)
02:43 Kolínští kombinují na vlastní půli.
00:00 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.