• 59 58:55
    2
    Jan LANKAŠ

FBŠ Všestary - Florbalová akademie MB 10:7
branky: 14. Štěpán Novák, 16. Vojtěch Bureš, 19. Štěpán Novák, 25. Jakub Moravec, 26. Vojtěch Bureš, 33. Vojtěch Bureš, 43. Mikuláš Ryba, 49. Aleš Klemš, 52. Miloš Macháček, 57. Jakub Moravec - 11. Aleš Tůma, 40. Aleš Tůma, 44. Kryštof Šlambora, 45. Vojtěch Hrůza, 45. Vojtěch Hrůza, 56. Vojtěch Hrůza, 57. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 20 - Vojtěch Šimon 17; po třetinách: 3:1, 3:1, 4:5
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Dvě třetiny to nebylo z naší strany špatný. No a pak fanoušci říkali, že to je docela nuda. Tak jsme si to zase udělali zajímavý. Radši to plácáme u nás na půlce, místo abychom hráli na půlce soupeře. A drama bylo na světě, ale tak body jsou doma, je to dobrý. Teď přes svátky si dáme regeneraci a vrátíme se ještě silnější. Díky fanouškům. Soupeři děkuji za férový zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Štěstí opět proti, tyčky, povrch-plácaná, nakonec celkem drama. Za tuhle "kvalitu" na všech frontách se snad ani neděkuje.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:59 Od pořadatelského stolku vám chci popřát hlavně krásný svátky a hlavně hodně zdraví! Veselé Vánoce!
59:51 Hra se dohrává,domácí vítězí
58:55 Vyloučen hráč #81 Jan Lankaš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
56:47 GÓL Florbalová akademie MB! 10:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #64 Dominik Sova (10:7)
56:47 Hostující celek ještě snižuje z hole Vyhnánka.
56:15 GÓL FBŠ Všestary! 10:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #7 Pavel Hellmann (10:6)
56:15 Budoucí táta Kuba Moravec v pádu poslal balonek přesně pod břevno a slavíme!
55:23 GÓL Florbalová akademie MB! 9:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (9:6)
55:23 Hrůza završuje hattrick krásnou střelou pod víko.
54:12 Klemš předvedl další pěknou akci..Šimon chytá.
51:10 GÓL FBŠ Všestary! 9:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #28 Vojtěch Bureš (9:5)
51:10 Macháček s Burešem předvádí opětovnou akci do prázdné, Vojťas nabil Macháčkovi a ten se ze vzduchu nemýlí.
50:10 Hostující Vyhnánek si zasloužil obdiv domácích děvčat po povedené akci. Kuča ale nakonec zasahovat nemusel.
48:44 GÓL FBŠ Všestary! 8:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #74 Miloš Macháček (8:5)
48:44 Klemš opět přebruslil hřiště jak Connor McDavid, ale ještě si narazil o gólmana a poté zavěsil pod jeho ruku. Hala tleská, pes letí vzduchem a domácí opět odskakují.
47:44 Dostál doklekl do střely, pak se mu zasekl ovladač od xboxu a spadl. Fanynky dávají 10/10.
47:30 Domácí v plném počtu
46:14 Šlambora vyrazil párek v ruce divákovi v osmé řadě, na míčku Všestary
45:30 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
45:30 Macháček vyslal soupeře na výlet a Mladá Boleslav si zkusí další přesilovou hru.
44:42 GÓL Florbalová akademie MB! 7:5
44:42 Hrůza opět a Všestarská hala se začíná připravovat na klasickou Všestarkou třetí třetinu.
44:36 GÓL Florbalová akademie MB! 7:4
44:36 Hrůza prostřeluje zeď a Mladá Boleslav snižuje
44:29 Dnešní utkání sleduje 29 krásných diváků a jeden pes..
43:30 GÓL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora bez asistence (7:3)
43:30 Šlambora na zadní, údajně bez asistence ale osazentsvo přisuzuje asistenci domácímu Dostálovi.
42:25 GÓL FBŠ Všestary! 7:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #34 Mikuláš Ryba bez asistence (7:2)
42:25 Ryba se cítil v šanci jak ryba ve vodě a naskytnutou šancí nepohrdnul. Všestary se ženou za Vánoční nadílkou a ziskem tří bodů
41:05 Elitní Všestarská lajna překombinovala další útok, na míčku ale stále domácí
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:59 Bureš vsítil další branku ale pro vysokou hůl nebyla uznána. Druhá třetina nám končí a uvidíme co přinese třetí dějství.
39:12 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #16 Petr Pánek (6:2)
39:12 Tůma z otočky vymetl všechny pavoučky a paní uklizečka může jít bez práce domů.
36:31 Klemš ani Bureš nedorazili balonek za Šimona.
35:41 Hrůza posílá balonek až do Lochenic.
35:18 Boleslav se zastřeluje
32:54 GÓL FBŠ Všestary! 6:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (6:1)
32:54 Co se nepovedlo před pár vteřinami, daří se teď. Bureš pokořuje hattrick v druhém zápase za sebou, bohužel kšiltovky dnes nemáme, skláníme pomyslný klobouček a večer oslavíme.
32:42 Fantastický Šimon. Bureš mířil na hattrick, ale brankář hostí vyráží maskou.
32:04 Všestary drží otěže tohoto zápasu a vidíme spíše tréninkové tempo.
31:03 Svoboda naskočil zpět na hřiště, což znamená, že domácí jsou v plném počtu.
29:03 Vyloučen hráč #16 Vít Svoboda družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
29:03 Hostující celek má možnost snížit, Svoboda si jde odpočinout na dvě minuty za sekání.
28:41 Ryba z výběhu pouze orazítkoval zadní mantinel.
27:41 Razítko na masku Šimona z hole Moravce
27:21 Tůma protáhl Kuču.
26:33 Standardní situace pro Boleslav z nebezpečné vzdálenosti, střelu vykryl Klemš
25:43 GÓL FBŠ Všestary! 5:1
25:43 Evergreen dnešního utkání, Bureš do prázdné po akci Macháčka. Všech 29 diváků zvedá ruce i s půllitrem a je to o čtyři branky.
24:34 GÓL FBŠ Všestary! 4:1
24:34 Akci do prázdné branky tentokrát po asistenci Hellmanna zakončuje Kuba Moravec. Domácí fanoušci bouří, v Předměřicích je dnes veselo .
24:19 Šlambora do ochozů.
23:11 Hra se nám lehce přiostřila, vše ale v rámci pravidel.
20:31 Klemš si prohodil dva protihráče u vlastní branky a založil útočnou akci. Bureš pouze do Šimona.
20:01 Buly prostřední části opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:58 Mladá Boleslav nastřeluje tyč, první třetina nám končí.
18:33 GÓL FBŠ Všestary! 3:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (3:1)
18:33 Dnes jsme si v Předměřicích otevřeli kuchyňské studio, akce zakončená do prázdné, Novák střílí druhou branku v utkání a domácí odskakují na rozdíl dvou branek.
18:08 Holomek dostal příležitost na střelu z jedničky, ale pokus zase míří těsně vedle.
16:41 Trestné střílení družstva FBŠ Všestary neproměnil #6 Jan Kubec.
16:41 Domácí měli po faulu výhodu trestného střílení, ke kterému se postavil Kubec, Šimon ale vyčíhal jeho úmysl a stav zůstavá neměnný.
16:25 Novák zakončuje samostatný únik jako Tomáš Hertl, domácí fanoušci ale prozatím neslaví úspěch.
15:59 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
15:59 Krásná akce až do kuchyně! Macháček předložil loženku Burešovi a ten otáčí vývoj utkání ku prospěchu Všestar.
15:28 Dostál se po operaci vrátil na hřiště a hned si připsal dobrý blok.
14:49 Třikrát odražená střela doputovala ke Kučovi, ten chytá. Na druhé straně posílá balonek na balkon Kubec.
13:58 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
13:58 Novák dostal nahrávku na prsa, což je ovšem pro Všestarského dlouhána ideální výška a v Předměřicích máme srovnáno.
13:27 Šlambora koupil střelu od svého beka do obličeje
12:38 Stuchlík místo balonku trefil hostujícího gólmana, hra je přerušena, ale Šimon je v pořádku a jedeme dál.
11:48 Všestary se snaží srovnat krok utkání, hostující celek ale dobře blokuje pokusy domácích.
10:27 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #78 Hieu La (0:1)
10:27 Tůma otevírá střelou na zadní dnešní skóre utkání.
07:30 Za Kučou zazvonila tyč.
06:42 Novák s Hellmannem předvedli hezkou kombinaci, ale radost jim překazil dobře se přesouvající se Šimon.
06:04 Kuča vytáhl pěkný zákrok levou rukou, zápas je zatím plný nepřesností.
05:09 Ryba z výběhu mířil na zadní, pokus ale nebyl úspěšný.
02:59 Na hřišti vidíme i novou akvizici v domácím dresu Vojtěcha Bureše, který přestoupil z Orel Rtyně a minulý zápas rozhodl proti Falcon. Nyní se prezentoval povedenou střelou.
02:23 La Hieu těsně mimo Kučovu branku.
01:19 Sova ztratil na středu, Hellmannova z první mimo tři tyče i fotbalovou branku.
00:48 Zatím se balónek motá na středu hřiště.
00:01 Úvodní buly z hole Macháčka pro domácí
00:00 Krásný Předměřický večer! Vítáme Vás u posledního kola v roce 2022. Dnes se utkají domácí Všestary, kteří jsou na 6.místě tabulky s 19 body a hostující Mladou Boleslaví, kteří doposud získali bodů 17. Uvidíme tedy, kdo si dnes připíše bodíky do tabulky. Halou nám znějí nabuzující písně, tak uvidíme kdo jich lépe využije ke prospěchu.! Od stolku časoměřičů  Vás zdravím a přeji Vám krásný prožitek u dnešního on-line.