• 60 59:50
    11:8
    (Bím)

FBC Slavia Praha - FBC Liberec B 11:8
branky: 9. Radek Kubala, 11. Michael Pitek, 14. Tomáš Svačinka, 15. Ondřej Otáhal, 18. Martin Fojtík, 18. Martin Fojtík, 28. Martin Fojtík, 28. Radek Kubala, 49. Tomáš Svačinka, 52. Martin Fojtík, 58. Tomáš Svačinka - 14. Lukáš Kořínek, 20. Filip Kapitán, 29. Filip Kapitán, 32. Filip Kučera, 42. Marek Žagan, 44. Filip Kučera, 52. Lukáš Kořínek, 60. Filip Kapitán; rozhodčí: Tomáš Grigar - Filip Novák; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 21 - Daniel Kupec 26; po třetinách: 6:2, 2:2, 3:4
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Trenér): Dnes nás může mrzet první třetina, která byla z naší strany strašidelná a zápas rozhodla. Od druhé jsme začali hrát naši hru a pomalu se blížili otočení výsledku. Soupeř ale ukázal svoji kvalitu a nenechal si vítězství už vzít. Celkově ale z pohledu předvedené hry, nasazení a bojovnosti odjíždíme spokojení. Děkujeme všem za zápas a přejeme příjemné Vánoce. V roce 2023 naviděnou.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes pro nás těžké utkání. Po zdravotní stránce to bylo dost na morál, máme spoustu nemocných a na fyzickém projevu to bylo dost znát. Pomohl nám výborný vstup do utkání, ve druhé třetině jsme měli obrovské štěstí a tu třetí jsme odbojovali. Děkujeme všem zúčastněným za utkání a přejeme pěkné Vánoce!
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:51 Tak ještě mírná korekce ze strany Liberce po dvouminutovém zámečku.
59:50 GÓL FBC Liberec B! 11:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #68 Ondřej Bím (11:8)
59:00 Poslední minuta 3. třetiny. Rašovský vytahuje další zákrok ze svého Blindsave rukávu.
57:41 Svačinka do prázdné. Fojtík se odvázal a začal tady křičet jak Špotáková po odhodu svého oštěpu.
57:40 GÓL FBC Slavia Praha! 11:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #4 Martin Fojtík (11:7)
57:22 Čas na poslední taktické pokyny. Půjde Liberec do 6?
57:21 Timeout FBC Liberec B
57:00 3 minuty do konce třetiny, rozehrávka Slavie z vlastního rohu.
56:24 Volf záviděl Rašovskému, tak si teď taky jednu chytil.
55:20 Míč na holích Slavie. Zatím teď chvíli bez šancí.
54:06 Rašovský reflexině rukou chytá! To je jak já za mlada.
53:06 Míček -1. Pocítil kilogramy Otáhala..
51:52 Tak já tady něco furt píšu, tak si nemyslete, že vidím všechno. Třeba tenhle gól Liberce jsem neviděl. Komentář časomíry: normální gól. Tak si pod tím něco třeba představte.
51:51 GÓL FBC Liberec B! 10:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #5 Filip Kapitán (10:7)
51:31 Fojtík se poklepal, Pitek to uslyšel, naservíroval a Fojtík začíná rozdávat radost.
51:30 GÓL FBC Slavia Praha! 10:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (10:6)
49:36 Otáhal se chytá za hlavu poté, co mu Svačinka předložil fantastickou přihrávku. Jeden z nejzkušenějších nepotrestal statickou obranu Liberce.
48:29 Svačinka si počkal až se mu uvolní místečko mezi bloky a čistým průstřelem přináší více klidu na hokejky Slavie.
48:28 GÓL FBC Slavia Praha! 9:6
48:14 Ajajaj. Fojtík mimo. Stačilo trefit.
47:11 Kapitán si ulevil od plic a půjde vychladnout na trestnou lavici.
47:10 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
46:40 Kučera zkoušel překvapit Rašovského na bližší tyč, ale trefuje jen železo.
46:00 Kučera, Kořínek, Kapitán - souhra KKK do prázdné branky nepřinesla další změnu ve skóre, primárně proto, že Kapitán nebyl připraven střílet do odkryté branky.
43:27 Kučera snižuje potom, co se k němu náhodně odrazil míček.
43:26 GÓL FBC Liberec B! 8:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera bez asistence (8:6)
43:10 Svačinka svým kotníkem zblokoval nebezpečnou střelu hostí. Tam bude beruška večer.
41:56 Žagan si počíhal na míček, který se snášel zpoza branky a jemně backhandem překonává Rašovského. Takové góly neuvidíte ani v extralize.
41:55 GÓL FBC Liberec B! 8:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #27 Filip Kučera (8:5)
41:30 Otáhal je silný na puku a nechal se odstavit jen za cenu faulu.
40:43 Procházka na hřišti. Zřejmě proběhla nějáká masáž v šatně a zranění nebylo tak vážné. To jsme rádi.
40:00 Tak třetí dvacetiminutovka dámy a pánové. Otáhal si vzal své oblíbené termo triko na 3. třetinu, takže vše je jak má být.
40:00 Aktuálně: 2x zranění (Kašovský, Procházka), 1x zmrzlé ruce (Koval - ale už to dopíšu), 1x pozdravy do Holešovic (Beran - akutní tonzilitida) a nespočet pozdravů k obrazovkám a rádiovým příjimačům našich věrných fanoušků. Jinak nám za 10 minut začíná další porce zápasů NFL (kulturní tip). My si to tady zapneme v druhém okně a budeme po očku sledovat.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:07 Dítě nevyzrál z úhlu na Kupce, který si na jeho střelu počíhal, jak liška na zajíce.
38:14 Dlesk našel dlouhou přihrávkou Jahna, ale jeho střela byla zblokována.
37:26 Slavie v plném počtu.
36:50 Čmugr do tyčky!!! Tady to začalo zvonit jak na kostele.
35:26 Vyloučen hráč #44 Radek Kubala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
35:09 Volf vystavil stopku Jahnovi, který se jen odrazil a Liberec bude mít rozehrávku.
34:30 Blecha do tyčky!! Rašovský se jen ohlédl.
32:09 Bílkova geniální přihrávka našla před bránou Kubalu, ten se ale nabídnuté příležitosti zalekl a jen zaklonil svou oholenou hlavu, vědíc, že takovéto šance musí hráč jeho kvalit proměňovat.
31:28 Zaganovu střelu ještě Rašovský zvládl chytit, ale na dorážku Kučery byl krátký.
31:27 GÓL FBC Liberec B! 8:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #95 Marek Žagan (8:4)
28:01 Na druhé straně Kapitán propaluje Rašovského 20 cm nad ledem.
28:00 GÓL FBC Liberec B! 8:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #71 Marek Čmugr (8:3)
27:43 No já toho kluka nepoznávám. Kubala zavzpomínal na svá havířovská léta, když pobíhal za barákem na Šumbarku a krásnou střelou o tyčku zvyšuje skóre.
27:42 GÓL FBC Slavia Praha! 8:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #85 Tomáš Svačinka (8:2)
27:05 Otáhal mohl zakončovat ze středu, ale viděl lépe postaveného snajpra Fojtíka, kterému stačilo po zemi trefit prázdnou branku.
27:04 GÓL FBC Slavia Praha! 7:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (7:2)
26:00 Rašovského lepidlo v akci, zalepil střelu hostí.
24:50 Svačinka to zkusil do tří ale liberecký Gandalf Šklíba byl proti: "You shall not paaaass". Ze souboje si ale odnesl nějaké bolístko a odkulhal na střídačku.
23:50 Rašovský na 4x zastavuje míček, který se asi 30 hráčů snažilo před brankou odehrát na jednu nebo druhou stranu.
22:37 Z ničeho nic se před Rašovským zjevili dva hráči Liberce. Nabídnutou situaci ale nevyřešili nejlépe a stav je stále 6:2.
22:00 Rašovský fantasticky vytahuje prudkou střelu Šklíby nad břevno. Škoda, že tu nemáme fotografa, takový moment si zasloužil zarámovat.
20:00 13 diváků sleduje bohatý přestávkový program. Krásné kulturní obohacení při čtvrté adventní neděli. V hlavní roli Polák a Křížek.
20:00 Deset minut pauzička. Čas na WC a doplnění tekutin.
20:00 Střely v 1. části: 17:6
19:09 Kapitán prudkou střelou ze středu propaluje vše, co mu stojí v cestě, včetně Rašovského. Pěkná souhra hostí.
19:08 GÓL FBC Liberec B! 6:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #95 Marek Žagan (6:2)
18:52 Vyloučen hráč #4 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za opakované přestupky
17:40 Na Pitka zívala prázdná branka, ale takové góly tady nechceme, střela tedy mířila vedle.
17:33 Omlouvám se, ale tenhle zápis do skóre jsem neviděl. Přišel pan Laho, tak jsme se museli všichni pozdravit, to snad chápete.
17:32 GÓL FBC Slavia Praha! 6:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #55 Ondřej Volf (6:1)
17:08 I když Fojtík na tréninku trénuje střely nad nohu, uznal, že tentokrát bude vhodnější střela do šibenice. Jak si usmyslel, tak provedl.
17:07 GÓL FBC Slavia Praha! 5:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #85 Tomáš Svačinka (5:1)
16:38 Svačinka mířil k tyči, Kupec vytáhl fantastický zákrok rukou.
15:50 3x sekání za třetinu, hotová pečená sekaná tady.
15:48 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
14:23 Goal made by Štička. Vybojoval, předložil do prázdné a už během přihrávky zvedal ruce, jelikož ví, že se Otáhal z těchto pozic nemýlí.
14:22 GÓL FBC Slavia Praha! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (4:1)
13:38 Kořínek se objevil sám před Rašovským a možná i něvědomky lobem překonává domácího brankáře.
13:37 GÓL FBC Liberec B! 3:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (3:1)
13:04 Svačinka: "Nebylo tam moc místa"...A stejně to moc hezky trefil do šibenice.
13:03 GÓL FBC Slavia Praha! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:0)
11:00 Kašovský na zemi, v bolestech, bez krve. Zdravotník v pohotovosti. Zchladíme a pofoukáme. Hrajeme dál.
10:45 Svačinka přihrál z poloviny volnému Pitkovi, který z úhlu nabral míček na svou čepel a překvapil Kupce krásným freestylem do růžku branky.
10:44 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #85 Tomáš Svačinka (2:0)
09:10 Pitek zkusil překvapit Kupce střelou z volej, ale hostující brankář jej odmítl skvělým přesunem.
08:07 Kubala dostal krásnou přihrávku od Kašovského, po které trefil odkrytou část Kupcovy branky. Přesilovka tak tak využita.
08:06 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #20 Dan Kašovský (1:0)
07:22 Přesilovkové projektily zatím končí mimo tři tyče.
06:09 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
06:00 Bílek nevypočítal odraz od mantinelu, poslal do šance Liberec. Nepřesná střela z úhlu ale znamenala protiútok, který vedl Bílek a získává na sebe další faul.
04:50 Svačinkova skrytá střela nenašla cestu do branky Liberce a hosté jsou v plném počtu.
03:55 Fojtíkův výběh kryje Kupec.
02:52 Pitek zkoušel střelu po zemi po přihrávce Fojtíka, ale trefuje pouze jednu z noh hráčů Liberce.
02:50 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
02:20 Volf se málem dostal k zakončení ze středu, ale v rozhodujícím momentu mu míček sjel z čepele.
02:00 Procházka zkusil střelu z otočky, první blok libereckých.
00:30 První střela patří Kořínkovi. Rašovský kryje svou mužnou hrudí.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.
00:00 Poznatky z rozcvičení: Kabelka si už sundal rukavice. V téhle zimě. HRDINA!
00:00 Dobrý podvečer z přetlakové, moderní, ne moc vytopené Bublina arény. Jsme rádi, že jste si ujasnili priority a radši zvolili tento online zápis, před finále MS ve fotbale. Tady aspoň o něco půjde. Mužský tým se s produktivním rokem 2022 rozloučí prestižním zápasem s druhým týmem tabulky FBC Liberec B. V prvním vzájemném zápase pod Ještědem zvítězili naši muži po pěkném týmovém výkonu 8:3. Pohodlně se usaďte, rozbalte chipsy, nalijte si pííívo a za chvíli začínáme.