Dvůr Králové
  • 60 59:52
    2

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Panthers Liberec 7:8
branky: 4. Petr Janíček, 12. Karel Vašák, 22. Petr Janíček, 27. Michael Havran, 37. Karel Vašák, 50. Petr Janíček, 55. Martin Heřmanský - 3. Dominik Trunec, 4. Jan Král, 8. Ondřej Neuman, 23. Ondřej Neuman, 23. Josef Dalibor, 31. Jan Burkoň, 35. Šimon Krebs, 41. Ondřej Neuman; rozhodčí: Daniel Jireček - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 3:6; využití: 2:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Josef Němec 21 - Josef Slabý 39; po třetinách: 2:3, 3:4, 2:1
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Opět rozhodly laciné góly, které jsme inkasovali. No nic, po Novém roce navážeme na výkonu z podzimu a bude líp. Děkujeme divákům,pořadatelům a soupeři.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): I Kostarika někdy zatáhne, neuvěřitelný výkon mladé lajny za tu bojovnost a chtění jsme si to zasloužili. Pozdravujem všechny, kterým se nechtělo. Díky divákům za mexické vlny a skvělou atmosféru. Panthers válec olééé
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
60:00 konec dnes to bohužel nevyšlo
59:52 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
59:52 Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
59:00 Němec teď drží Dvůr
58:00 poslední dvě minuty budou hodně napínavé
57:27 Timeout FBC Panthers Liberec
56:04 Hráč hostí minul a vzápětí velká šance domácích, ale také šla vedle
54:46 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #7 Petr Janíček (7:8)
54:46 GooooooL!!!!!!! hala je na nohou
52:58 Obětavá hra Hráského
51:41 Přesilová hra zatím bez žádné velké šance
50:15 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
50:15 Domací mají velkou šanci dotáhnout se na jednobrankový rozdíl
49:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (6:8)
49:38 Skvělý zákrok Pepi Němce
47:31 Tlak domácích roste, ale hosté se zatím brání
46:41 Dvůr stáhnul na dvě lajny
46:00 Suk minul
44:34 Kuneš míjí odkrytou bránu
43:55 velká šance domácích
40:43 Domácím dnes chybí důraz v obraně. Liberec vede o 3 branky.
40:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #22 Jan Král (5:8)
40:00 Střely ve 2. části: 18:8
39:59 I druhou přestávku vyplní taneční vystoupení ZUŠ.
36:55 Vašák si v dnešním zápase připisuje druhý gól tečí.
36:54 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #7 Petr Janíček (5:7)
35:26 Využití přesilové hry je skoro nutností ke zvrácení utkání.
35:17 Vyloučen hráč #71 Josef Dalibor družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
34:19 Nedáš, dostaneš. To teď platí pro domácí.
34:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:7)
33:37 Domácí by potřebovali využít přesilové hry, ale přes všechny snahy zustává skóre stejné.
32:06 Vyloučen hráč #7 Jiří Jeník družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
31:36 Po zvednuté ruce sudího se domácí snaží o hru v 6-ti.
30:31 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #36 Tomáš Hess (4:6)
29:41 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
26:19 Domácí ale neztrácí hlavu a dále se snaží hrát. Na tabuli svítí vylepšené skóre 4:5.
26:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #19 Jakub Háze (4:5)
22:59 Odpověď  hostujícího týmu byla rychlá a smrtící, srovnaný stav zustál pouze pár vteřin. Ve vedení znovu hosté.
22:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #39 David Petr (3:5)
22:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #36 Tomáš Hess (3:4)
21:34 Domácí využili přesilové hry a vyrovnávají skóre.
21:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 11:14
19:52 Domácím se podařilo oslabení ubránit hlavně díky skvěle chytajícímu brankáři.
17:51 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
11:55 Po krásné teči se domácí dostávají zpátky do hry.
11:54 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (2:3)
08:10 Rozhodčí do poslední chvíle nevěděl, co písknul. Odnesla to domácí 76.
08:09 Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
07:08 Hosté se dokázali i přes početní nevýhodu prosadit, po nedůrazu před bránou se znovu dostávají do pohodlnějšího vedení.
07:07 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
06:14 Domácím je nabídnuta první přesilová hra, podaří se skóre srovnat?
06:13 Vyloučen hráč #39 David Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
03:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:2
03:01 Hosté rychle odskakují na rozdíl dvou branek. Domácí se musí rychle oklepat a odpovědět.
03:00 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (0:2)
02:18 Do lepší pozize se hned po první větší šanci dostává tým hostí.
02:17 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #71 Josef Dalibor (0:1)
00:01 Právě nám začal poslední zápas letošního roku. Ukončí domácí tým rok vítězně?