• 60 59:17
    2
    Lukáš RAŠOVSKÝ

Florbal Primátor Náchod B - FBC Slavia Praha 4:8
branky: 12. Václav Grulich, 49. Václav Grulich, 53. Jiří Vlček, 60. Jan Čečetka - 5. Dominik Beran, 9. Tomáš Svačinka, 23. Kryštof Dítě, 26. Radek Kubala, 34. Jakub Procházka, 35. Jakub Procházka, 46. Tomáš Svačinka, 52. Martin Fojtík; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Pop 15 - Tomáš Koval 14, Lukáš Rašovský 7; po třetinách: 1:2, 0:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Soupeř vyhrál zaslouženě, my jsme byli v některých pasážích příliš pasivní a bojácní. Škoda některých přehraných brejkových situací v první třetině - proti tak kvalitnímu týmu si musíme nabídnutých příležitostí více vážit. Děkujeme Slavii za kvalitní zápas a gratulujeme k vítězství. Pro nás cenná zkušenost, kterou ve zbytku sezóny zúročíme.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Zasloužené vítězství proti houževnatému a běhavému soupeři. K úplné spokojenosti by přispěla lepší třetí třetina, ale tak co už. Chválím oba naše brankáře, a domácím děkujeme za změnu dresů před zápasem. Také děkujeme rozhodčím za vedení zápasu. Krásný zbytek neděle!
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:59 Pražané si odvážejí 3 body za vítěztví 4:8.
59:17 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #87 Adam Jakubský (4:8)
59:17 Vyloučen hráč #14 Lukáš Rašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
59:17 Jakubský nejdříve neproměnil svůj únik, ale následně přihrál Čečetkovi do prázdné brány.
57:57 Náchod drží míček
57:31 Vyloučen hráč #10 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování florbalky
56:59 Slavia si zahraje přesilovku.
54:40 Výborný zákrok Popa!
52:26 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #12 Daniel Kříž (3:8)
52:26 Bleskurychle využitá přesilovka po sehrávce mezi kapitánem Vlčkem a Křížem.
52:23 Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
51:49 GÓL FBC Slavia Praha! 2:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (2:8)
51:33 Kříž trefuje pouze tyčku.
50:13 Jakubský zase nebezpečně vystřelil, Čečetka se k dorážce nedostal.
49:40 Vysoký vybojoval volný úder v útočném rohu a domácí střídají.
48:00 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #19 Jan Čečetka (2:7)
48:00 Grulich se prosazuje a Náchodští stahují náskok soupeře.
45:27 GÓL FBC Slavia Praha! 1:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (1:7)
43:48 Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:48 Hra teď bude probíhat ve formátu 4 na 4.
41:59 Vyloučen hráč #92 Filip Samuel Dušek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
40:37 Vlášek se o míček přetahoval s Kubalou, dá se říct, že jejich souboj skončil remízou, protože oba skončili za mantinelem.
40:01 Úvodní bule pro Slavii.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
37:32 Cejnar se šikovně otočil s míčkem a zakončil, stav je ale stále stejný.
35:23 Rozhodčí musí uklidňovat hostující hráče, kteří nebyli spokojeni s jejich výrokem.
34:44 GÓL FBC Slavia Praha! 1:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #10 Antonín Štička (1:6)
33:22 GÓL FBC Slavia Praha! 1:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #85 Tomáš Svačinka (1:5)
33:22 Slavia využívá přesilovku.
32:49 Domácí se zatím úspěšně brání.
31:49 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
31:39 Střídání brankáře. Nový brankář #14 Lukáš Rašovský družstva FBC Slavia Praha
31:06 Domácí se ubránili!
29:06 Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
29:06 První přesilovka v utkání, bohužel si ji zahraje Slavia.
28:40 Jakubský orazítkoval tyč.
27:51 Špačkova dělovka končí jen na hrudi brankáře Kovala.
26:26 Jakubský běžel sám na branku hostů, skvělý zákrok brankáře mu však zabránil skórovat.
25:34 GÓL FBC Slavia Praha! 1:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #55 Ondřej Volf (1:4)
25:34 Rychlý protiútok hostů zakončil Kubala. Náchodští prohrávají už o 3 góly.
24:13 Domácí jsou příliš pasivní a Slavia toho využívá.
22:06 GÓL FBC Slavia Praha! 1:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #98 Kryštof Dítě, asistoval #88 Jakub Puciow (1:3)
22:06 Puciow našel volného Dítě a ten už to měl do odkryté branky, stav zápasu 1:3.
20:01 Úvodní bule pro Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:59 Již se sirénou musel Pop vytasit další zákrok.
19:26 Kopecký vystihl rozehrávku hostí. Následnou střelou přestřelil branku.
19:01 Začala poslední minuta první třetiny a domácí jsou na míčku.
17:07 Vysoký si výborně převzal míček a ještě ze vzduchu zkoušel zakončit, bohužel míček netrefil a Náchod musí bránit.
14:17 Náchodští se pomalu dostávají do zápasu.
11:01 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #87 Adam Jakubský (1:2)
11:01 Náchodští snižují na rozdíl jednoho gólu!
08:49 GÓL FBC Slavia Praha! 0:2
08:49 Nejdříve šance Náchoda a potom druhý gól Slavie. Hostům vychází začátek zápasu lépe než domácím.
07:50 Slavia bez problému kombinuje na polovině domácích.
06:50 Beran vstřelil gól a Slavia teď hájí jednobrankový náskok.
04:31 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #93 Dominik Beran, asistoval #33 Ondřej Otáhal (0:1)
02:33 Pop chytá nebezpečnou střelu.
01:25 Čečetka ze vzduchu pouze do brankáře.
00:01 Úvodní bule pro Slavii.