• 59 58:57
    10:3
    (Pešl)

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Dvůr Králové nL 10:3
branky: 1. Roman Martínek, 1. Martin Hampl, 7. Josef Chalupa, 13. Antonín Tvrdík, 22. Jan Novotný, 30. Martin Hampl, 41. Josef Chalupa, 50. Jiří Schwarz, 58. Jiří Schwarz, 59. Jiří Schwarz - 10. Petr Janíček, 17. Kristián Hráský, 30. Pavel Kuneš; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 91; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 25 - David Stibor 30, Josef Němec 14; po třetinách: 4:2, 2:1, 4:0
60:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Soupeř nás dnes přehrál ve všech aspektech hry.  nNezachytili jsme tempo utkání a inkasovali vždy v začátcích třetin.  nTo co nás vždy zdobí, nám dnes chybělo.  nDopředu jsme byli nevýrazní, v zadu nedůrazní.  nDíky soupeři za dobré utkání. nPříště budeme silnější!  n
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Od první minuty skvělý výkon. Soupeře jsme přehráli jak fyzicky, tak kombinačně. Mám opravdu velkou radost, protože soupeř je velmi kvalitní a takový výsledek je parádní. Díky za tvrdý, ale férový zápas a hodně štěstí do konce sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 25:12
59:07 Poslední minuta dnešního utkání. O vítězi dnešního utkání už je asi rozhodnuto.
58:57 GÓL FBC Kutná Hora ! 10:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #32 Tomáš Pešl (10:3)
58:22 Martin Zelený dostal svou příležitost na hřišti. Uvidíme čemu se ve Francii přiučil.
57:45 A domácí využívají přesilovou hru. Schwarz nekompromisně překonává gólmana hostů.
57:44 GÓL FBC Kutná Hora ! 9:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #77 Roman Martínek (9:3)
57:25 Vyloučen hráč #7 Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
57:08 Novotný na Hampla a ten na branku. Střela ale končí mimo.
56:30 Přesilovka domácích probíhá ale zatím jsem viděli jen dvě střely. Jedna z toho končí ale mimo branku.
54:47 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
54:22 Spurný teď našel Martínka ale nahrávku zblokoval jeden z hostujících hráčů.
53:26 Dlouhý si již po několikáte vyříkává něco s hráčem číslo 20. Asi nějaké sekání nebo tak. Vůbec se Dlouhému nedivím.
52:36 Hosté nehrají vůbec špatný flórbal. Ale domácí jim nic nedarují.
52:05 Listík teď chtěl napravit svou chybu ale bohužel opět jen teč mimo hřiště.
51:24 Spurný teď vysel na Dlouhém. Docela zábavná chvilka.
50:48 Martin na Listíka ale ten přestřelil z pár metrů branku.
49:45 Nový gólman se ještě nestihl ano pořádně rozkoukat a už si připisuje 2 zákroky a taky bohužel pro něj jeden gól. Pro domácí je to samozřejmě jenom dobře.
49:44 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #23 Martin Hampl (8:3)
49:29 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Josef Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
48:50 Listík teď krásně namazal protihráči. Tvrdík ale střelu blokuje.
48:30 Další akce hostů. Střela končí opět mimo.
47:10 Hosté se smaží jak jen můžou. Zvýšili počit akcí.
45:56 Rejna přes celé hřiště nahrál do rohu Martinovi. Ten našel Martínka který si naběhl před branku ale střela byla zblokovaná.
44:47 Schwarz další střela. Mířil na teploměr ale gólman hostů připraven. Chalupa chtěl zkusit dorážku ale byl až moc rychlí.
44:05 Tvrdík se teď pustil do útočníka. Skvělý obranný zákrok ale hra přerušena. Tvrdík i s útočícím hráčem končí v brance. Tvrdík se drží za hlavu. Ale odchází v pohodě na střídačku.
43:49 Martin se teď pokusil o střelu. Gólman ale zakročil.
42:45 Jeden z hostujících hráčů teď narazil do Chalupy. Ten ale zůstal stát a lehá si hostujícíc hráč.
42:08 Spurný teď ale opět skvělý blok.
40:57 Petrásek střílel. Brankář vyráží. Jedlička zkouší dorážku a také nic. Chalupa se přiřítil a střelou překonává gólmana.
40:56 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #51 Jakub Jedlička (7:3)
40:28 Spurný teď dobře vykomunikoval rozehrávku na Listíka.
40:05 A opět vyhrané buly pro domácí hráče.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
38:50 Schwarz v šanci. Gólman hostů ale pozorný.
38:33 Šance hostů ale střela mimo.
37:15 Hosté teď nemohou nic moc vymyslet. Občas se dostanou na útočnou polovinu ale nic velkého nevymyslí.
36:41 Rozehrávka domácích na obranné polovině. Uvidíme co Rejna vymyslí.
35:45 Chalupa na Petráska. Petrásek na branku ale střela končí těsně mimo.
34:52 Chalupa v další akci. Dorážka před brankou ale nekončí gólem.
34:27 Další pokus Martínka. Ale opět zblokovaný.
33:04 Petrásek se napřáhl a vyslal dělovku. Jeden z hostujících obránců ale střelu blokuje.
32:21 Hra je teď tak nějak na obou stranách akční. Oba týmy se opravdu hodně snaží vstřelit branku. Domácím to jde ale o chlup lépe.
31:05 Jedlička zkouší střelu. Těsně mimo branku. Nevadí tak příště Jedla!!
30:43 Šrumec před brankou. Chalupa situaci uklidňuje.
29:27 Rychlá odpověd. Rejna s Hamplem se s tím nemazali a opět si berou třígólový náskok.
29:26 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #7 Václav Rejna (6:3)
29:05 Střela mimo branku. Tvrdík chtěl střelu blokovat a srazil jí Dlouhému přímo do břevna a do branky.
29:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #20 Karel Vašák (5:3)
28:08 Uvidíme druhou přesilovou hru hostů. Pešl si trochu pomohl faulem. Tak uvidíme jestli se domácím podaří toto oslabení lépe než to první.
27:47 Vyloučen hráč #32 Tomáš Pešl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky
27:00 Chalupa v akci. Petrásek dorážka ale hostující gólman si poradil.
26:37 Hosté jsou teď trochu vytaženější. Domácí se tak snaží něco vymyslet a dostat se do útoku.
25:34 Tvrdík se napřáhl ale trefil bohužel prvního hráče.
25:15 Chalupa je dneš při chuti. Další akce. Střela ale tečovaná mimo hřiště.
23:55 Spurný teď má dva rychlé bloky. Dobrá práce.
23:02 Chalupa s Jedličkou teď zcvalki na polovině hostujícícho hráče a vzali mu míček. Bohužel míček odskočil daleko a pro domácí z toho tak nic není.
21:54 Nahrávka z rohu hřiště od Hampla který našel volného Novotného. Ten se do střely opřel a navyšuje náskok domácích.
21:53 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Jan Novotný, asistoval #23 Martin Hampl (5:2)
21:28 Hosté se teď usadili na útočno polovině.
20:25 Listík teď zkusil tvrdší nahození na hostujícího gólmana. Martin byl připraven dorážet ale gólman zalepil.
20:05 Úvodní buly 2. třetiny je opět lepší pro domácí celek.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:30 Martínek teď zkoušel freestylem překvapit brankáře. Ten ale byl ve střehu a pokus pokryl.
18:58 Rejna ve velké šanci. Zkoušel i dorážku ale gólman hostů se nenechal překvapit.
16:50 A Dlouhý opět překonán. Střela z předbrankového prostoru se prostě chytá blbě.
16:48 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský bez asistence (4:2)
16:35 Dlouhý teď opět vytahuje nádherný zákrok.
16:19 Rozehrávka domácích na útočné polovině končí špatnou rozehrávkou.
15:20 Nebezpečná kombinace hostů 3 na 1. Hostující hráč to vzal na sebe a minul branku.
14:13 Chalupa teď tvrdě narazil protihráče při souboji o míček. Vše čisté a soupeř si udělla výlet za mantinely.
12:36 A Tvrdík překonal tvrdou střelou brankáře hostů. Podařilo se mu tak navýšit náskok a domácí můžou být zase o trochu klidnější.
12:35 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #23 Martin Hampl (4:1)
11:40 Domácímu útoku Petrásek a Chalupa teď nechybělo moc a mohlo být skóre opět hezčí pro domácí hráče.
10:35 Martínek a Martin teď vzali jednoho hostujícího hráče do kleští. Ale Martínkovi pak míček odskočil a nemohl zakončit.
10:13 Dlouhý si teď povyjel z branky a rychlou rukou si se střelou hostujícícho hráče poradil.
09:05 A první gól pro hostující hráče. Přesilovka využítá a nyní je hra opět v plném počtu.
09:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (3:1)
08:15 Dlouhý teď vytáhl dva excelentní zákroky a drží tak svůj tým na nule.
07:47 A další přesilová hra. Tentokrát pro hostující hráče.
07:46 Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
07:15 Ovšem teď nechybělo moc a jeden z hostujících hráčů mohl zkusit střelu na branku.
06:52 Hosté se snaží něco vymyslet. Zatím se ale nic velkého neděje.
06:04 Chalupa teď dostal namazáno před branku od Hampla. Nekompromisně střely využil a navyšuje náskok domácích.
06:03 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #23 Martin Hampl (3:0)
05:32 Hampl teď zkusil překvapit gólmana hostí. Střela k němu ale nedošla.
05:05 Domácí zatím nic velkého nevymysleli.
04:46 Domácí hrají první přesilvou hru dnešního utkání. Uvidíme jak si s ní poradí.
04:14 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
03:40 Schwarz teď zkusil dělovku z půlky. Gólman hostí ale připraven.
02:59 Domácí zatím dominují dnešnímu utkání.
02:05 Dlouhý si připisuje už 3. důležitý zákrok.
00:58 A další gól. Martin Hampl si zatáhl míček za branku a chtěl nahodit před ní. Gólman hostí si ale vystrčil nohu aby přihrávce zabránil. Nešťastně pro něj se mu míček odrazil od nohy do branky.
00:57 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl bez asistence (2:0)
00:10 To asi nikdo nečekal. Protiútok, střela a domácí jsou ve vedení. Skvělý vstup do zápasu.
00:09 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #15 Lukáš Martin (1:0)
00:05 Je rozehráno. Úvodní buly patří domácím.
00:00 Vítáme vás u online přenosu ze zápasu 14. kola mužské divize. V dnešním utkání se proti domácímu celku představí tým hostů z Dvora Králové nad Labem.  Minule byl zápas dosti jednoznačný pro hráče z Dvora Králové. Uvidíme jak dnes domácí celek odpoví na odvetu.