10:7
    Adam VEJREK
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Floorball Club FALCON 10:7
branky: 13. David Cejnar, 17. Matěj Labík, 29. Miroslav Kuře, 29. Marek Weinelt, 39. Marek Weinelt, 41. Jakub Martinec, 49. Miroslav Kábrt, 50. Miroslav Kuře, 53. Jakub Martinec, 60. Adam Vejrek - 5. Petr Nejedlý, 7. Vojtěch Horák, 24. Radek Blažek, 28. Miloš Beer, 33. David Sgall, 53. Martin Tůna, 58. Ondřej Bouma; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Beneš 13 - Michal Novák 16; po třetinách: 2:2, 3:3, 5:2
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Dvě třetiny vyrované utkání. Vstup do 3.třetiny nám bohužel nevyšel a trvalo několik minut než jsme se zase chytli. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Kábrt Miroslav (Trenér): Nedělní koncert ve rtyňské Orlovně vyšel na výbornou. Jsme rádi za další desetník. Děkujeme rozhodčím, skvělým dívákům a soupeři přejeme bezpečnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (10:7)
57:24 Bouma běží po mantinelu a střílí. Než se Beneš stihl pořádně přesunout, Bouma snížil skóre krásným gólem k levé tyči.
57:23 GÓL Floorball Club FALCON! 9:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #75 Vojtěch Řádek (9:7)
55:07 Timeout Floorball Club FALCON
55:07 Falcon zkouší hru v šesti.
52:24 Tůna upravil skóre Falconu a krátce na to Martinec běží sám na bránu a navyšuje skóre Rtyně střelou pod padajícího golmana.
52:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #7 Dominik Hebelka (9:6)
52:09 GÓL Floorball Club FALCON! 8:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #30 David Sgall (8:6)
51:50 Kábrt mohl prudkou střelou skórovat, ale skvělým přesunem jeho šanci překazil.
50:49 Falcon se snaží snížit skóre, ale nedaří se.
49:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #31 Aleš Bednář (8:5)
49:20 Kuře střílí, jeho střela jde do levé tyče, ale odráží se do brány.
48:15 Geisler nahrál crossem na Kábrta a ten střílí gól k levé tyči.
48:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #83 Filip Geisler (7:5)
47:52 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
44:43 Cejnar nahrál Kábrtovi a ten ze vzduchu střílí, ale jeho střela vysoko nad.
40:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #29 Miroslav Kuře (6:5)
40:50 Na úvod 3: třetiny Martinec střílí krásný gól ze vzduchu a navyšuje tak skóre na 5:4
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
38:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (5:5)
38:39 Weinelt vyběhl z rohu a střílel. Jeho střela se však odrazila od břevna.
32:38 Beneš vyrazil střelu, ale Sgall pohotově z dorážky střílí gól do šibenice.
32:37 GÓL Floorball Club FALCON! 4:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:5)
28:30 Cejnar na Weinelta u mantinelu a ten rovná skóre na 4:4
28:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (4:4)
28:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře z trestného střílení (3:4)
27:43 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #88 Šimon Štěpán (2:4)
27:28 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:55 Weinelt prudkou střelou střílí od mantinelu, ale Novák skvělým zákrokem střelu vyráží.
23:53 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:3)
23:53 Zlomená hokejka, která přeléta polovinu hřiště, rozptýlila Beneše a ostatní hráče. Bouma a Blažek se rozptýlit nenechali a navýšili tak skóre Falconu na 2:3
22:46 Weinelt střílí z výběhu, ale jeho střelu vyráží Novák.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
16:59 Krásná kombinace Vacka a Labíka. Vacek nahrál Labíkovi před bránu a ten zakončil do prázdné.
16:58 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #94 Šimon Vacek (2:2)
16:02 Rtyně se snaží dorovnat, ale golman i hráči Falconu je nenechají.
12:51 Weinelt na Cejnara a ten z půlky hřiště střílí gól v přesilovce.
12:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #47 Marek Weinelt (1:2)
11:52 Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpán družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
10:31 Rtyně většinu času spíše brání a do moc šancí se nedostává.
06:46 Nejedlý krásně našel Horáka, který využívá přesilovky střelou nad nohu Beneše.
06:45 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #45 Petr Nejedlý (0:2)
05:26 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
04:16 Weinelt špatně a jeho chybu trestá Nejedlý, který tak otevírá skóre dnešního zápasu.
04:15 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý bez asistence (0:1)
03:31 Oba týmy už si vytvořily šance skórovat, ale ani jednomu týmu se nezadařilo.
00:01 Úvodní buly pro hostí.