• 58 57:44
    12:6
    (Kašovský)

FBC Slavia Praha - FBC Panthers Liberec 12:6
branky: 1. Jakub Procházka, 3. Filip Bílek, 11. Filip Bílek, 13. Ondřej Otáhal, 18. Ondřej Otáhal, 18. Radek Kubala, 22. Michael Pitek, 24. Ondřej Volf, 26. Dan Kašovský, 26. Ondřej Volf, 39. Martin Fojtík, 58. Martin Fojtík - 5. Jan Král, 42. Jan Král, 44. Ondřej Neuman, 46. Jan Král, 47. Ondřej Neuman, 52. Štěpán Holomoucký; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1 + Tomáš Svačinka OS:4; využití: 3:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 26 - Jakub Rudiš 29, Josef Slabý 8; po třetinách: 6:1, 5:0, 1:5
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): První půlka zápasu suprová. Trošku si myslím, že lepší průprava na duel od soupeře a nemuselo to být tak jednoznačné. Ale jedině dobře, že jsme si dobře zahráli a konečně poměrně klidně vyhráli. Klobouček soupeři jak zahrál 3. třetinu, ještě že takhle kvalitně jenom tuhle jedinou. Díky moc všem zúčastněným za utkání!
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Slavia byla dnes jasně lepší o tom žádná, ale první dvě třetiny bylo skore až přiliš kruté, protože šancí jsme měli dost. Naopak jsme dostávali kolikrát hrozné haluze, ale jak se říká, na pos.anýho i hajzl spadne. Ve třetí jsme konečně začali dávat goly a aspon kosmeticky upravili výsledek. Díky všem zúčastněným, pro mladý supr škola.
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
57:45 Poprvé ve třetí třetině se prosazuje domácí družstvo a to z přesilové hry
57:44 GÓL FBC Slavia Praha! 12:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #20 Dan Kašovský (12:6)
56:04 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
53:52 Vyloučen hráč #15 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
53:52 Vyloučen hráč #15 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha - osobní trest
51:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #14 Štěpán Holomoucký, asistoval #26 Šimon Krebs (11:6)
49:37 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #18 Tomáš Szabo.
46:04 Je zaděláno na drama. Liberec jakoby chytil druhý dech a dává jeden gól za druhým
46:03 Timeout FBC Slavia Praha
46:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #22 Jan Král (11:5)
45:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #18 Tomáš Szabo (11:4)
43:25 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (11:3)
41:23 Panteři se prosazují z ojedinělé akce
41:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:2
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Josef Slabý družstva FBC Panthers Liberec
40:00 Střely ve 2. části: 17:8
39:58 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #93 Ondřej Neuman.
38:14 GÓL FBC Slavia Praha! 11:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (11:1)
38:00 Vyloučen hráč #22 Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
25:48 Střelecké představení Slávie pokračuje gólem Volfa
25:47 GÓL FBC Slavia Praha! 10:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #69 Michael Pitek (10:1)
25:07 GÓL FBC Slavia Praha! 9:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #26 Jakub Procházka (9:1)
23:50 GÓL FBC Slavia Praha! 8:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #4 Martin Fojtík (8:1)
23:05 Rašovský vytasil zákrok, že i Janečka zvednul ze židle
21:43 GÓL FBC Slavia Praha! 7:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #15 Tomáš Svačinka (7:1)
20:00 Vyloučen hráč #26 Šimon Krebs družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 23:8
17:57 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #20 Dan Kašovský.
17:19 GÓL FBC Slavia Praha! 6:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #4 Martin Fojtík (6:1)
17:05 GÓL FBC Slavia Praha! 5:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #69 Michael Pitek (5:1)
13:26 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
12:42 Tak to je paráda v podání hrajícího trenéra Otáhala. Nejprve si obhodil dva soupeře a poté předvedl no-look zakončení a zvyšuje vedení svého mužstva
12:41 GÓL FBC Slavia Praha! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (4:1)
10:49 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:1)
05:48 Ondřej Otáhal vsítil branku, ale radost mu brzy pokazil rozhodčí signalizující sekání
04:12 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (2:1)
03:40 Sešívaní zatím dominují a Liberec k ničemu nepouští
02:04 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #69 Michael Pitek (2:0)
00:24 Ihned po úvodním buly se slávisté dostávají do vedení zásluhou Jakuba Procházky
00:23 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #24 Filip Bílek (1:0)