60
  • 60 59:00
    Dvůr Králové

TJ Sokol Dvůr Králové nL - TJ Sokol Koberovy 4:3
branky: 6. Petr Janíček, 38. Petr Janíček, 44. Martin Heřmanský, 52. Pavel Kuneš - 26. Leoš Kopáček, 53. Jan Novotný, 56. Michal Slavík; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 6:2; využití: 0:1; diváků: 109; zásahy brankářů: David Stibor 18 - Lukáš Pfeiffer 16; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Soupeř hrál celkem pěkně na míčku, ale nedostával se do nebezpečných prostorů.To samé se ale dá říct o nás. Naštěstí jsme vstřelili nějaké štastné góly a vyhráli jsme. Díky všem zúčastněným.
60:00 Komentář hostů Brunclík Ondřej (Trenér): Dnes jsme rozhodně nebyli horší tým, byla to vyrovnaná partie. Minulý týden jsme si nejsíš vybrali štěstíčko, protože dnes jsme spoustu šancí trestuhodně neproměnili. Navíc když neproměníme přesilovku 5 na 3, tak se vyhrává těžko. Musíme se na tuto disciplínu více zaměřit. Díky soupeři, pořadatelům, rozhodčím a v neposlední řadě i divákům, kteří vytvořili supr atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:00 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
58:51 Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:52 Timeout TJ Sokol Koberovy
57:52 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:52 Koberovy dostanou příležitost vyrovnat v další přesilové hře.
55:52 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #26 Leoš Kopáček (4:3)
55:52 Slavík trefuje míček ze vzduchu a dává kontaktní gól.
54:35 Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
54:35 Sekání ve středovém kruhu přináší hostím další přesilovku.
52:36 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #26 Leoš Kopáček (4:2)
52:36 Novotný dokázál střelou z první překonat gólmana domácích.
51:25 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš z trestného střílení (4:1)
51:25 Po faulu na Zíbra, Kuneš proměňuje trestné střílení .
50:40 Domácí zatím nepouštějí hosty k žádné větší šanci.
49:36 Vyloučen hráč #55 David Stibor družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
49:36 Koberovy si teď dokonce zahrají přesilovku 5 na 3.
48:58 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:58 Po tvrdém zákroku Havrana si zahrají Koberovy třetí přesilovku v zápase.
46:40 Momentálně je Dvůr o něco lepším týmem.
45:51 Kunešova krásná individuální akce téměř skončila gólem.
45:26 Po chybě obránců mohli domácí zvýšit vedení.
44:25 Oba týmy stále pokračují ve velmi rychlém tempu.
43:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #76 Dan Kazda (3:1)
43:39 Heřmanský střelou z první neminul.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:43 V závěru 2. třetiny ještě vidíme nějaké šance na obou stranách.
37:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:1)
37:56 Po skvělé přihrávce Suka, Janíček z bezprostřední blízkosti skóruje.
37:45 Hosté se teď dočkali obrovské gólové šance.
36:43 Po převaze hostí se hra už zase vyrovnala.
35:27 Říha po křižné přihrávce těsně minul braku hostí.
33:35 Přesilovka ani na jedné straně nepřinesla žádnou větší šanci a už se zase hraje 5 na 5.
32:56 Hosté si teď zahrají přesilovku.
31:35 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
31:35 Zase uvidíme hru 4 na 4.
30:56 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za držení
30:22 Lepším týmem jsou zatím Koberovy.
29:26 Havran teď byl blízko gólu.
27:27 Posledních pár minut vidíme střely pouze na branku domácích.
25:58 Skvělé sehraná standardka domácích končí pouze v boční síti.
25:43 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #87 Jiří Havrda (1:1)
25:43 Po ztrátě v útočném rohu domácích a rychlém protiútoku hostí je vyrovnáno.
25:12 Gólman domácích teď v bráně čaruje.
23:36 Ve druhé třetině vidíme opravdu rychlý florbal.
22:39 Po střetu se soupeřem zůstává brankář domácích na zemi.
21:26 Hosté neproměnili obrovskou šanci.
20:30 I hosté se dočkali první přesilovky, ale pouze na půl minuty.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:03 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
19:03 Po vyloučení na obou stranách je tu hra 4 na 4.
18:30 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
18:09 Stále vidíme spoustu faulů na obou stranách.
15:36 Už dlouho jsem neviděli střelu na bránu.
13:41 Oběma týmům schází přesnost ve finální fázi.
08:38 Hra se kouskuje častými fauly na obou stranách.
07:09 Po prvním góle se hra vyrovnala.
05:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
05:02 Rychlý protiútok domácí první lajny přináší první branku v zápase.
04:18 Stále čekáme na první gólovou šancí domácích.
02:00 Aktivnějším týmem jsou zatím hosté.
00:28 Hraje se v celkem slušném tempu.
00:02 První buly vyhráli hosté.
00:01 Vítáme Vás u 13. kola Divize C, kde se utkají TJ Sokol Dvůr Králové a TJ Sokol Koberovy.
00:52 První velká šance přišla po standardce hostí.