• 60 59:29
    7:4
    (Švitorka)

TJ Sokol Koberovy - FBC Slavia Praha 7:4
branky: 8. Leoš Kopáček, 23. Jan Novotný, 30. Lukáš Švitorka, 38. Jan Novotný, 55. Jan Novotný, 59. Jiří Havrda, 60. Leoš Kopáček - 3. Jakub Procházka, 53. Dan Kašovský, 58. Ondřej Volf, 59. Ondřej Otáhal; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 19 - Petr Kabelka 18; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:3
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Koledovali jsme si už tak měsíc. Byla to otázka času než vybouchnem a dnes to přišlo. Nutno podotknout, že zaslouženě. Gratulujeme soupeři k vítězství. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): José by byl na náš autobus hrdý.... Dneska musím kluky pochválit za nasazení a KONEČNĚ správné návyky a provedení věcí, které řešíme na trénincích. Bez chyb to samozřejmě nebylo, ale o tom už sport je. Velký respekt soupeři za kvalitu a hru, kterou se snaží prezentovat. Dnes naštěstí nebyl v koncovce úplně produktivní. Díky za férový zápas a divákům děkujeme za podporu - zejména šestibodovému béčku. Slávce hodně štěstí do zbytku sezony a šťastou cestu domů!
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:29 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #65 Lukáš Švitorka (7:4)
58:58 GÓL FBC Slavia Praha! 6:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #26 Jakub Procházka (6:4)
58:48 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #65 Lukáš Švitorka (6:3)
57:59 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
57:34 GÓL FBC Slavia Praha! 5:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #20 Dan Kašovský (5:3)
56:47 Dnes hrají domácí jako Chelsea v nejlepších letech, zaparkovali autobus a hosté se nemohou prosadit.
55:00 Hosté v 6 ti
54:54 Novas se prosadil kličkou na gólmana  a završuje hattrick
54:53 Timeout FBC Slavia Praha
54:53 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #27 Daniel Bursa (5:2)
54:27 Hosté i nadále v tlaku. Fajfka předvádí dnes vynikající výkon.
53:25 Pfeiffer vychytal nájezd a skóre se nemění.
53:24 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #20 Dan Kašovský.
52:47 GÓL FBC Slavia Praha! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #26 Jakub Procházka (4:2)
52:47 Nečekaná střela z ostrého úhlu a hosté snižují na rozdíl 2.branek.
51:57 domácí nyní drží míček v útočném pásmu a pěknou střelou  se prezentoval Frky.
51:18 Perfektní nahrávka Leoše, kterou bohužel nepromněnil Ondřej Šmída.
50:30 Polovina třetí třetiny je za námi, skóre zatím beze změny.
49:00 Další vynikající blok od Dana Bursy, dnes domácí hrají na hranici sebeobjetování a budou mít na svých tělech spostu modřin od míčku.
47:44 obrovská šance domácích, která nekončí v brance.
46:31 Domácí hráči mají dnes na svých tělech magnet který přitahuje všechny střely. Bloků je dnes na straně domácích opravdu neskutečné množství.
45:12 Slavík nyní důrazně zastavil soupeře, může být rád že si nejde odpočinout na trestnou lavici.
43:34 Střela hostí nyní skončila na tyči domácích. Našim borcům přeje i štěstíčko.
42:50 První střela která doletěla až na branku domácích Pfeiffer bezchybný.
42:00 Jony opět vynikající blok, hosté opět tlačí domácí před jejich svatyni.
40:01 Třetí třetina začala a hosté vyhráli úvodní buly.
40:00 Opravdu vydařený koberovský den, pokud budou domácí pokračovat v perfektní práci kolem svého brankoviště a blokovat střely hostí, věříme tady u zapisovatelského stolku, že výsledek udrží a zvítězí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:59 Druhá třetina je u konce a domácí utekli díky třem brankám na tříbrankový rozdíl. Uvidíme zda se podaří tento nadějný ýsledek ve třetí třetině udržet.
37:27 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #93 Adam Buriánek (4:1)
35:30 Hosté tlačí domácí čím dál více před vlastní branku, ale domácí dnes hrají výborně v bloku a moc střel na branku nepouštějí.
32:28 Domácí v plném počtu, a klidně mohli v přesilovce utéct soupeři do většího brankového rozdílu. Měli větší šance než hosté.
31:03 Hosté měli nebezpečnou střelu. Pfeiffer bezchybný
30:23 Vyloučen hráč #4 Jonáš Zakouřil družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
29:56 Švitorka už nyní trefuje přesně a domácí jsou ve dvoubrankovém vedení.
29:55 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka bez asistence (3:1)
29:30 Švitorka nyní vystřelil a jen blok hostí zabránil oslavě domácích.
29:00 Buben už drnčí a slyšíme podporu našich fans.
27:18 Dnešní hrdinové B týmu dorazili podpořit své kamarády z Áčka.  Věříme že se atmosféra v hale zlepší.
24:55 Hosté na střídačce už se radovali z gólu,  střela ovšem směřovala jen do boční síťky.
24:06 Novas se výborně zorientoval před brankou hostí a z dorážky se prosadil a posílá domácí do vedení.
22:54 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #20 Lukáš Vyhlídko (2:1)
21:48 Hosté nyní zatlačili domácí před jejich branku  obrana domácích zatím bezchybná.
20:00 Hosté už jsou na place a chystají se na začátek 2.třetiny, domácí už také přicházejí z útrob naši domácí železnobrodské haly.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:59 Fantastický a velmi důležitý zákrok Pfeiffera. drží akcie domácích vysoko a skóre je po první třetině vyrovnané.
19:00 Domácí v přesilovce tlačí ke změně ve skóre to zatím nevede
17:41 Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
17:20 Většina střel hostí míří zatím nad branku. Pfeiffer zatím předvedl pouze 3 zákroky
16:29 Buri v útočném pásmu prodlužoval na Novase,branka z toho nepadla.
14:08 Velká šance domácího Vyhlídka, první střela do gĺmana a dorážka nad. Veká škoda
12:45 Přesilovka hostí u konce a hned se domácí tlačí k zakončení, střela však míří vedle
11:00 Domácí si chtějí vyzkoušet oslabení
10:51 Vyloučen hráč #11 Ondřej Šmída družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování florbalky
10:00 Domácí se po počátečním tlaku hostí stále více osmělují a hra se vyrovnává.
07:32 Leoš se první střelou jen zastřeloval. Nyní se už prosadil a vyrovnal utkání.
07:31 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #25 Michal Slavík (1:1)
05:05 Leoš vyzkoušel brankáře hostí pěknou střelou, bohužel neúspěšně.
02:43 Šťastná střela hostí která po zemi od půlky dojela s nějakou tečí až do branky.
02:42 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #4 Martin Fojtík (0:1)
02:06 Oba soupeři si už osahali míček a Slavie už i vyzkoušela pozornost domácího gólmana. Pfeiffer zatím bezchybný
00:00 Michal Fába se kvůli své účasti u mikrofonunu na dnešním utkání, nemohl zúčastnit zápasu rezervního týmu Koberov, který dokázal porazil Českou Lípu 7:6. a s FBC Liberec zvítězil C 5:4.
00:00 Dnes náš tým vyzve lídra tabulky FBC Slavia Praha, uvidíme zda naši překvapí stejně jako Saudská Arábie překvapila Argentinu. Rolls-royce jim za to však slíbit nemůžeme.
00:00 Zdravíme fandy koberovského florbalu, chystáme se na další domácí zápas našeho A-týmu. Věříme že dnešní zápas bude lepší než většina zápasů v Kataru.