9:11
    Jan JANEČEK
    ()

FBC Panthers Liberec - FBC Pitbulls Kolín 9:11
branky: 1. Jan Král, 5. Jan Král, 21. Tomáš Szabo, 28. Tomáš Szabo, 38. Jan Král, 47. Dominik Trunec, 53. Jan Král, 57. Ondřej Neuman, 57. Jan Král - 4. Jan Janeček, 5. Jan Janeček, 8. Filip Pletka, 9. Jan Janeček, 12. Filip Pletka, 15. Jan Vobořil, 39. Zdeněk Vavřina, 42. Jan Dus, 43. Chi Kiet Tran, 53. Václav Klepal, 60. Jan Janeček; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jakub Horák; vyloučení: 4:4; využití: 4:3; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 19 - Lukáš Mareš 29; po třetinách: 2:6, 3:1, 4:4
60:00 Komentář hostů Cícha Petr (Vedoucí): Urvané vítězství, které jsme potřebovali. Nutno podotknout, že hodně orosené, střely a odskoky domácích jsou smrtící, hodně nás podržel golman, kluci budou mít na nohách spoustu berušek a občas při nás stálo i to pověstné štěstíčko. Každopádně zlepšený výkon, výborná bojovnost a oproti předchozím zápasům jsme tentokrát i něco trefili.
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Soupeř by dnes jednoznačně bojovnější a zasloužil si vyhrát, my jsme odehráli špatnej zápas a dopadlo to tak jak muselo. Kdyby hrál Kolín jenom s námi, vede naši bundesligu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:59 Bohužel, dneska to nevyšlo. Hosté si odvážejí 3 body.
59:31 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 9:11
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček bez asistence (9:11)
58:56 Timeout FBC Panthers Liberec
58:56 Panteři si berou oddechový čas a budou zkoušet hru v 6.
58:40 Zápas vrcholí! Kolín brání a Panteři se snaží ze všech sil vyrovnat.
56:49 I klasická přesilovka využita a máme tu rozdíl 1 gólu. Zbývají 3 minuty. Dají to Panteři?
56:48 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #18 Tomáš Szabo (9:10)
56:25 Ňouma propálil všechno co mu stálo v cestě a míč zastavila až síťka. Máme tu drama.
56:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (8:10)
56:00 Velká šance domácích, dvojnásobná přesilovka.
55:41 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za zdržování hry
55:41 Vyloučen hráč #7 Zdeněk Vavřina družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:33 Posledních 5 minut třetiny a zatím to nevypadá na obrat. Špak teď selhal ve velké šanci.
55:11 Sabič je našponován, ještě cítí křivdu z vyloučení a snaží se uhádat nějaké vyloučení i pro Pantery. Aby to neskončilo naopak.
52:50 Chyba hostů, a rychlá kombinace Ňouma Králík končí 7. gólem v síti hostů.
52:49 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (7:10)
52:07 Hosté v závěru přesilovku využívají, střela proklouzla pod tělem gólmana. Trochu smolný gól.
52:06 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #7 Zdeněk Vavřina (6:10)
50:20 Přísné vyloučení. Sabič zachytil vysokou hokejkou balónek, který pak vrátil hostům a rozhodčí to posoudil jako zdržování. Nespravedlnost by mohla Pantery nabudit. Zatím se brání výborně a hrají spíš na půlce hostů.
50:10 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za zdržování hry
46:39 Přeci jenom snížení. Burákova střela byla tečována a Dominik neměl problém ji dorazit za bezmocného gólmana. Druhá lajna velí k obratu? ;)
46:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #10 Jan Burkoň (6:9)
45:12 Panteři jsou vývojem třetiny zaskočeni a nedaří se jim. Teď zpáchali několik chyb v obraně a jen se štěstím tam není 10 v kolonce gólů hostů.
42:40 Hosté hrají asi jen liché třetiny, další rychlý brejk a akcie Panterů opět klesly.
42:39 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:9
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #42 Chi Kiet Tran, asistoval #10 Jan Dus (5:9)
41:24 Další tyčka po střele hostů a dorážka už míří do sítě. Hosté vedou 8-5. Nástup se hostům podařil, opět přidali v pohybu a domácí s tím mají viditelné prpoblémy.
41:23 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:8
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #48 Jan Janeček (5:8)
40:55 Hosté trefují tyčku domácí branky.
40:01 Pádlič na buly a vyhrál ho.
40:01 Kolín má v tabulce jen 2 body, a je poslední. Zdálo se to jako jasný zápas pro domácí. Ale jediné 2 body Kolín uhrál právě proti Panterům. A i dnes to zatím vypadá, že by do tabulky mohli přidat další. Domácí mají 20 minut na otočení zápasu, dočkáme se ho?
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:59 Ve druhé třetině domácí Panteři zabrali a zápas zdramatizovali. Hlavně díky využitým přesilovkám. Bohužel v závěru hosté z ojedinělé šance dali gól a do 3. třetiny si odnášejí náskok 2 gólů.
39:43 Ještě šance domácích po nahrávce gólmanovi. Ale bylo to sporné, jednalo se s píš o zblokovanbou střelu. Střela skončila na tyčce. Takže asi spravedlivé pro všechny.
38:12 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #7 Zdeněk Vavřina, asistoval #21 Václav Klepal (5:7)
38:10 Hosté opět odskakují, což je škoda, v této třetině toho moc nepředvedli.
37:43 Ňouma nabral rychlost za brankou, proběhl celé hřiště a pak nezištně našel Králíka, který trefil šibenici. Utěšená akce.
37:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:6
37:08 Sabič krásnou ranou trefuje bihužel jen spojnici branky. Chtělo by to do přestávky přidat ještě nějaký gól. Šance na to jsou.
35:10 Panteři ubránili oslabení, i díky 2 blokům florbalového nestora Buráka.
34:04 Burákův pěkný blok!
32:50 I hosté si zahrají přesilovku. Pádlič to glosuje, že letos poprvé usedá za katr. Tak snad tam vydrží celé 2 minuty.
32:36 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
32:13 Gólman v bílém teď zkrotil neposedný míček ve svém brankovišti.
30:25 Zápas je klidnější, což domácím vyhovuje.
27:45 I druhá přesilovka domácích končí gólem a opět spolupráce Sabiče a Špaka, ten se s rozeného střelce dnes přetransformoval do dvorního nahrávače. Domácí prohrávají už jen o 2 góly.
27:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #3 Jiří Špak (4:6)
27:25 Domácí dostávají druhou přesilovku po sekání kapitána Kolína.
27:18 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
26:55 Výtečný zákrok hostujícího gólmana proti Ňoumovi.
24:35 Vstup do třetiny se Panterům zatím vyvedl, Kolín není vůbec nebezpečný. Domácí jsou rychlejší. Ale góly zatím nepřicházejí.
22:23 Druhá lajna se také snaží, Burák teď utěšenou ranou nechal vyniknout hostujícího gólmana.
20:49 Žádna bomba, ale přesně umístěná rána a Sabič snižuje.
20:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
20:01 Druhá třetina začíná, dokáží domácí zápas otočit? Snížit mohou už v jejím začátku, kdy bude pokračovat první přesilovka domácích.
20:00 Střely v 1. části: 15:14
19:59 Třetina končí. A popravdě zatím je to od domácích bída. Kolín je rychlý a to jim zatím stačí. Domácí po dobrém vstupu do utkání už tahají jen za kratší konec. Ale víme, že panteří zápasy občas takhle probíhají.
18:53 Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře
17:23 Panteři se snaží se zápasem něco udělat, ale jejich převaha je zatím platonická, Kolín se dobře pohybuje a zápas v pohodě stíhá.
14:50 Panterům teď nic nevychází, jednoduchá rozehra a volný hráč na středu, to vše končí 6. gólem v síti domácích.
14:42 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #75 Marek Reithar (2:6)
14:10 Současný panteří zmar dokresluje špatné střídání a hosté mají přesilovku.
14:05 Vyloučen hráč #22 Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání
11:50 Filip Pletka zatím 2+3 a Kolín vede už 5-2.
11:48 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #10 Jan Dus (2:5)
08:55 Janeček Pletka, osvědčená spolupráce, která kolínským přináší dvogólové vedení. Panteři úpotřebují budíček!
08:40 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #27 Filip Pletka (2:4)
08:25 Pitbulové koušou a to pořádně, ale obranná hra Panterům jim k tomu bohužel hodně pomáhá. Další 2 šance hostů.
07:30 Špak nestihnul soupeře u manťáku a sekl ho, následnou přesilovku Kolín rychle využívá. Panteři jsou zatím klidní, jak belgická hra na MS.
07:11 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:3
06:57 Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
06:00 Panteři zatím dost vlažný výkon, ale víme, že umí zápas vygradovat s postupujícím časem.
04:44 A opět vyrovnáno. Zatím se tvoří dvojice. I kolínští se opírají o dvojici hráčů s číslem 48 a 27 na zádech. Přidá se někdo další?
04:43 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:2
04:40 Na vyrovnání Kolína zareagovala dvojice začátku utkání, Špak nahrávka a Králík gól.
04:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #3 Jiří Špak (2:1)
03:57 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:1
03:52 Mladý pušky ve druhé lajně má na povel velezkušený Burák, tak uvidíme jaká bude chemie této lajny.
01:22 Kolín se snaží rychle vyrovnat a už i domácí gólman byl v permanenci. Ale panteří obrana zatím pevně drží.
00:23 První střela, první gól. Špaky posunul na Králíka a ten se nemýli, vingl trefen.
00:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
00:01 Pozdraven byl Messi a tak zápas může začít ;¨)
00:01 Vítáme Vás na dalším domácím zápase Panterů. Tentokrát proti kolínským Pitbulům. Těm to moc nejde, tak uvidimé, zda se chytnou i další lajny, než ta Ňoumova.