13:6
    Lukáš KOŘÍNEK
    (Žagan)

FBC Liberec B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 13:6
branky: 7. Jan Světlík, 16. Bohuslav Ferdan, 18. Jan Blecha, 18. Ondřej Bím, 25. Filip Kučera, 26. Jan Světlík, 31. Filip Kapitán, 37. Martin Blecha, 40. Petr Jahn, 46. Jakub Pecháček, 46. Petr Jahn, 54. Jan Havrda, 55. Lukáš Kořínek - 1. Marek Weinelt, 9. David Cejnar, 17. Marek Weinelt, 39. Adam Petera, 47. Miroslav Kuře, 52. Jakub Téra; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jakub Horák; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Kupec 15 - Jakub Martinec 22; po třetinách: 4:3, 5:1, 4:2
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Trenér): Dnes se nám moc nepovedla první třetina, jinak z naší strany dobrý výkon. Zápas jsme si víceméně pohlídali a zahráli to, co jsme chtěli. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme jim šťastnou cestu domů
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Zdravíme na ples. Díky, čau.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
57:34 S ohledem na vývoj zápasu Liberec klidní tempo hry a kontroluje hru.
54:54 GÓL FBC Liberec B! 13:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (13:6)
53:43 GÓL FBC Liberec B! 12:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #23 Jakub Pecháček (12:6)
52:25 Kořínek prokličkoval mezi 4 hráči,ale jeho střela šla vysoko nad branku.
51:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 11:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #29 Miroslav Kuře (11:6)
49:45 Hosté jsou pod tlakem a nedostavávají možnost k protiútoku.
47:46 Liberec má problémy usadit se v útočném pásmu a hosté dobře blokují případné střely.
46:35 Po sekeře Cejnara má Liberec k dispozici další přesilovku.
46:34 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
46:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 11:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #17 David Šimáně (11:5)
45:48 GÓL FBC Liberec B! 11:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #68 Ondřej Bím (11:4)
45:20 Pecháček střílí další gól Liberce a to až z půli hřiště.
45:19 GÓL FBC Liberec B! 10:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #90 Jan Světlík (10:4)
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
39:55 GÓL FBC Liberec B! 9:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #24 Martin Blecha (9:4)
39:01 V poslední minutě 2. třetiny Liberec kontroluje hru a nepouští soupeře k akci.
38:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #29 Miroslav Kuře (8:4)
36:17 Po skvělé kombinaci v útočném pásmu Blecha vyzrál nad Martincem a Liberec válcuje soupeře a odskokuje na rozdíl 5 gólů.
36:16 GÓL FBC Liberec B! 8:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Martin Blecha, asistoval #69 Filip Radostný (8:3)
34:35 Po vražení Blechy na mantinel mají domácí k dispozici přesilovku.
34:34 Vyloučen hráč #93 Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
30:34 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #24 Martin Blecha (7:3)
25:27 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #23 Jakub Pecháček (6:3)
24:26 Přesilovkový gól se nakonec podařilo vstřelit domácímu týmu a navyšuje svoje vedení.
24:25 GÓL FBC Liberec B! 5:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #67 Lukáš Kořínek (5:3)
22:54 Vyloučen hráč #30 Rostislav Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
21:37 Hosté mají k dispozici další přesilovku po chybě Blechy v brankovišti.
21:36 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 11:8
17:56 Po využití přesilovky je Liberec na koni a střílí další gól.
17:55 GÓL FBC Liberec B! 4:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #91 Petr Jahn (4:3)
17:10 GÓL FBC Liberec B! 3:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Jan Blecha, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:3)
16:48 Vyloučen hráč #16 Jakub Divišek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
16:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #30 Rostislav Verner (2:3)
15:20 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:2)
14:15 Havrda měl nyní na hokejce vyrovnávací gól, ale trefil bohužel horní tyčku Martincovi branky.
08:47 Vyrovnaný stav nevydržel příliš dlouho a hosté si berou zpět vedení v tomto zápase.
08:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #30 Rostislav Verner (1:2)
06:55 Světlík nyní uplatnil zkušenosti z extraligy a propásíroval svoji střelu přes 3 soupeřovi hráče a vymetl pravý horní roh Martincovi branky.
06:54 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #51 Jan Blecha (1:1)
00:46 Hosté rychle otevírají skóre dnešního zápasu po chybě Libereckých v útočném pásmu.
00:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
00:05 Úvodní vhazování vyhráli hosté a pouštějí se do útoku.
00:01 Vítáme Vás u večerního sobotního zápasu mezi FBC Liberec B a Orel Rtyně v Podkrkonoší.