• 60 59:58
    2
    Karel VAŠÁK

Florbalová akademie MB - TJ Sokol Dvůr Králové nL 6:8
branky: 18. Vojtěch Starý, 18. Hieu La, 26. Vojtěch Hrůza, 31. Tomáš Malý, 36. Vojtěch Dufek, 37. Tomáš Malý - 1. Petr Janíček, 17. Martin Heřmanský, 27. Martin Heřmanský, 36. Tomáš Zíbr, 39. Petr Janíček, 39. Karel Vašák, 53. Tomáš Zíbr, 54. Petr Janíček; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 30 - David Stibor 41; po třetinách: 2:2, 4:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Těžko se mi zápas komentuje. Moc jsme chtěli letos poprvé doma vyhrát za tři body, a rozhodně jsme vyhrát měli. Celý zápas držíme soupeře v tlaku, ale hrozně se nadřeme na góly nebo při nás nestojí potřebné štěstí. Bohužel dva faktory, kterých se především doma nedokážeme zatím zbavit. Když se k tomu přidá vysoká efektivita soupeře z brejků, výsledkem je další bodová nula na naší straně. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Důležité body z venkovního zápasu. Na těch se nám bohužel nedaří moc bodovat. Doufejme, že jsme to dnes zlomili. I přes absenci klíčových hráčů zbytek kádru ukázal kvalitu, bojovnost a vůli vítězit. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání. Věříme, že do konce sezóny bude ještě hodně bodovat.
60:00 Střely ve 3. části: 20:13
59:58 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za vysoká florbalka
59:37 Vyhnálkova střela nekončí v síti.
58:15 Boleslavští odvolávají brankaře.
57:57 Timeout Florbalová akademie MB
57:05 Vašák zastavuje Vyhnálkův protiútok.
55:04 Macků střela nekončí v brance.
54:40 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #2 Zdeněk Vyhnánek.
54:33 Boleslavští kombinují na půli Královedvorských.
53:12 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (6:8)
52:10 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #76 Dan Kazda (6:7)
51:28 Ani jedné straně se z mnhoa možností nedaří proměnit.
50:26 Hrůzova střela končí v mantinelu.
48:56 Tým hostí kombinuje na vlastní půli.
46:52 Královedvorským se nedaří proměnit.
45:42 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
45:04 Sukova střela nekončí mezi třemi tyčemi.
43:10 Suk zastavuje útok domácích.
40:56 Tůma zastavuje útok hostí.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 17:14
39:51 Obrana hostí zastavuje Vyhnálkovu střelu.
38:46 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (6:6)
38:43 Macků střela nekončí gólem.
38:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (6:5)
37:50 Sukova střela končí mimo branku.
36:35 GÓL Florbalová akademie MB! 6:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #29 Petr Machač (6:4)
36:26 Vyhnálkova střela končí mimo branku.
35:33 GÓL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Vojtěch Dufek, asistoval #78 Hieu La (5:4)
35:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #22 Kristián Hráský (4:4)
34:49 Domácí zvyšují tlak na obranu Královedvorských.
33:42 Hostí rozjíždějí velký útok.
32:01 Několik protiútoků po sobě nekončí gólem.
30:30 GÓL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (4:3)
30:12 Malému se nedaří proměnit.
29:52 Machačova střela neprochází do branky.
28:50 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
27:55 Hrůza znova zastavuje další útok Hostí.
26:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #76 Dan Kazda (3:3)
26:30 Boleslavští zvyšují tlak na Královedvorské.
25:38 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Vojtěch Hrůza, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:2)
25:17 Heřmanského střel byla zblokována Kopuletým.
24:11 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
23:27 Hrůzova střela byla zblokována Zíbrem.
21:32 Hrůza sebral míček hostím.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:48 Při chaosu uprostřed hřiště Macků získává míček.
17:56 Starý zastavuje útok hostí.
17:45 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #47 Michal Macků (2:2)
17:00 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #44 Aleš Tůma (1:2)
16:37 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #10 Tomáš Zíbr (0:2)
16:33 Macků střela míří pouze nad branku.
14:20 Macků střela míří pouze nad branku.
13:14 Boleslavští kombinují na vlastní půli.
11:22 Hráského šanci zastavuje obrana Boleslavských.
10:09 Bolelsavským se nedaří prodrat se k větší šanci.
08:33 Tůmova střela končí pouze ve Stiborových rukou.
07:39 Tým hostí zvyšuje tlak na obranu domácích.
05:36 Boleslavští kombinují na vlastní půli.
03:58 Vyhnálek vybojovává míček od Vašáka.