Vítězslav MALÍNSKÝ
  • 58 57:12
    Slavia

FBC Pitbulls Kolín - FBC Slavia Praha 3:7
branky: 19. Zdeněk Vavřina, 23. Zdeněk Vavřina, 44. Filip Pletka - 10. Matěj Fulín, 10. Martin Fojtík, 12. Martin Fojtík, 26. Antonín Štička, 28. Martin Fojtík, 53. Ondřej Otáhal, 56. David Laho; rozhodčí: Martin Preclík - Jan Brejcha; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Aleš Moc 45 - Tomáš Koval 36; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): Dramatické utkání, které muselo bavit. Konečně jsme zlepšili důraz a střídačka žila a zurčela. Bohužel na body to nestačilo, ale je to, věřím, pozitivní signál do dalších zápasů. Sezóna se sice nevyvíjí dobře, ale s podobnými výkony body určitě přijdou.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes zasloužené vítězství, ikdyž jsme místy měli s houževnatým soupeřem velké starosti. Některé pasáže za nás byly velmi dobré, a výborně do zápasu vstoupil 3 útok, který nám ve třetí třetině hodně pomohl zvládnout závěr zápasu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas a přejeme klukům z Kolína nějaké ty bodíky v příštích zápasech, protože si je zaslouží.
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
57:12 Timeout FBC Slavia Praha
57:12 Vyloučen hráč #41 Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
55:21 GÓL FBC Slavia Praha! 3:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #26 Jakub Procházka (3:7)
52:21 Vyloučen hráč #7 Zdeněk Vavřina družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
52:04 GÓL FBC Slavia Praha! 3:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #4 Martin Fojtík (3:6)
48:55 Kolín již poněkolikáté v přesilovce statečně brání
47:24 Vyloučen hráč #66 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
43:33 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #10 Jan Dus (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 17:20
38:53 Vyloučen hráč #9 Josef Sadil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
34:07 Vyloučen hráč #27 Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
28:54 Zápas plyne stále stejně. Šancí hojně, těží z nich pouze hosté
27:39 GÓL FBC Slavia Praha! 2:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (2:5)
25:53 GÓL FBC Slavia Praha! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #4 Martin Fojtík (2:4)
22:08 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #7 Zdeněk Vavřina, asistoval #75 Marek Reithar (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 13:16
18:34 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #7 Zdeněk Vavřina, asistoval #12 Jan Vobořil (1:3)
16:40 Pěkná kombinace hráčů Slavie, ovšem hráč, na kterého zírala úplně prázdná brána této šance nevyužil
11:30 Máme tu pasáž zápasu, ve které se hra přelévá z jedné strany na druhou, ovšem z toho těží Slavia
11:20 GÓL FBC Slavia Praha! 0:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík bez asistence (0:3)
09:57 GÓL FBC Slavia Praha! 0:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (0:2)
09:33 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #44 Radek Kubala (0:1)
07:00 Můžeme sledovat atraktivní utkání plné šancí na obou stranách...