60
  • 60 59:45
    Dvůr Králové

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Floorball Club FALCON 5:2
branky: 1. Petr Janíček, 8. Michael Havran, 13. Karel Vašák, 31. Jakub Jebousek, 51. Šimon Říha - 13. Jakub Škrdla, 18. Petr Nejedlý; rozhodčí: Jitka Romančáková - Daniel Ondráček; vyloučení: 4:1 + Matěj Nezbeda 4; využití: 0:0; diváků: 178; zásahy brankářů: David Stibor 23 - Michal Novák 20; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Velice kvalitní soupeř. Nechápu, že nejsou v tabulce výše. Při nás stálo štěstí, skvělý gólman a tlačilo nás 180 diváků. A to pak nejde nic vypustit :) Díky moc!
60:00 Komentář hostů Beer Miloš (Trenér): Po nevydařeném vstupu do zápasu se nám nepodařilo prostřelit skvěle chytajícího golmana soupeře. Děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:45 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
58:40 Hosté se dostali do téměř neřešitelné situace. To ale vyhovuje Dvoru.
58:16 Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2+2 minuty za hrubost
57:01 Hosté se nadále snaží hrát v 6ti, ale pořád bez úspěchu. Do konce zbývají pouze 3 minuty.
55:51 Hosté nevyužili ani situace 6 na 4, na Dvůr ztrácí 3 góly. Přesilovky dnes nejsou nikomu souzeny.
53:49 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
53:25 Hosté už to zkouší v 6ti a snaží se dorovnat rozdíl.
53:20 Timeout Floorball Club FALCON
53:06 Brankář domácích právě schytal tvrdý hit, ale je to ještě tvrdší podkrkonšský chlapík a chytá dále.
51:57 Hosté ale neřekli poslední slovo a nadále si vytváří nebezpečné šance.
50:17 Tento důležitý gól dostává domácí do pohodlného vedení o 3 branky.
50:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #77 Michael Havran (5:2)
47:13 Oboum týmům se v poslední třetině daří vytvářet nebezpečné šance, oba brankáři zatím bezchybní.
40:01 Začala poslední třetina ve které budou muset hosté zabrat o pokusit se alespoň dorovnat dvougólové manko.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
33:12 Přesilová hra č. 4 po vzoru předchozích nepřinesla gólový konec.
31:11 Vyloučen hráč #31 Michal Krejcar družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
30:37 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #73 Jakub Jebousek, asistoval #13 Rudolf Suk (4:2)
30:37 Dvoubodové vedení by domácím mohlo dopřát větší klid.
30:20 Ani třetí přesilová hra nepřinesla branku.
28:20 Početní  výhoda je nabídnuta domácím, jejím využitím by se domácí celek dostal do pohodlnějšího vedení.
28:19 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
27:52 Ani druhou výhodu hosté nevyužli, skóre je beze změny.
25:51 Vyloučen hráč #19 Jakub Háze družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:07 Hosté nabízenou přesilovou hru nevyužili a skóre tak zůstává 3:2 pro domácí.
21:12 Hosté se snaží využít přesilové hry 5 na 4, ale domácí zatím dobře brání.
21:07 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 8:7
17:35 Střela prošla skrz 2 hráče a skončila za zády brankáře domácích.
17:34 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #88 Šimon Štěpán (3:2)
14:14 Hosté se náchází na útočné polovině a vysílají nebezpečné střely na brankáře domácích.
12:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #7 Petr Janíček (3:1)
12:13 Důraznou hrou před bránou se hosté dostávají do hry.
12:12 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:1)
11:13 Do dobrého tlaku se dostala 2. domácí lajna.
09:06 Výborný zákrok si připisuje brankář domácích Stibor a drží čísté konto.
07:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #10 Tomáš Zíbr (2:0)
06:40 Hra nyní probíhá bez větších šancí na obou stranách.
00:32 Skóre otevírá hned v 1. minutě Janíček střelou ze vzduchu.
00:31 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (1:0)