9:2
    Jan KRÁL
    (Neuman)

FBC Panthers Liberec - FBC Kutná Hora  9:2
branky: 1. Ondřej Neuman, 2. Jiří Špak, 15. Jan Král, 27. Ondřej Neuman, 30. Jan Král, 33. Jiří Špak, 36. Jan Král, 40. Jiří Špak, 56. Jan Král - 19. Jiří Schwarz, 47. Jan Novotný; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 33 - Jaroslav Dlouhý 16, Bohuslav Bochníček 10; po třetinách: 3:1, 5:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Ráz utkání určila už první minuta kdy jsme soupeři odskočili a celý zápas následně kontrolovali. Josu však tací, kteří by se měli nad svým výkonem zamyslet. Příště od Ňoumy očekáváme více radosti a hlavně vyšší produktivitu. Od nás nejlepší zápas v sezóně. Díky všem zůčastněným.
60:00 Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Dneska vepředu strašná neproduktivita, vzadu den otevřených dveří. Celé nám to nechutnalo a soupeř zasloužemě vyhrál. Aspoň se trošku vrátíme na zem a zase trošku zamakáme. V odvetě to MUSÍ vypadat jinak.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:41 Tempo Pantehrů slábne. Blíží se konec a cítí výhru. Kutnohorští se ale stále nevzdávají. Brankář Pantherů jim ale nedá žádnou šanci.
56:06 Kuba Erlebach na hřišti a dostává šanci ukázat se.
55:36 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (9:2)
55:02 Szabo zpět na hřišti a Panteři u míčku.
54:30 Pádlo vykopl míček na druhou stranu hřiště a tím získávají Pantheři cenné vteřiny v přesilovce. Szabo na trestné netrpělivě odpočítává čas pro svůj návrat na hřiště.
52:58 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
50:23 Míček je nyní více za hřištěm než na hřišti. Čas se stále zastavuje.
47:25 Pádlo přes palubu :). Bourá celou řadu zadních manitnelů.
46:23 Kutnohorští v této třetině hned první střelou skórují. Hráči se radují a hlasitě oslavují.
46:22 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Jan Novotný, asistoval #48 Jiří Petrásek (8:2)
45:40 Další krásná šance domácích. Král s Neumanem spolu sami na brankáře, ale gól z toho nebyl.
44:20 Velká šance domácích, ale brankář hostů krásně zasáhnul.
42:00 Kutnohorský hráč bourá pádem mantinel a posadil se přímo před stolek pořadatelů.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Bohuslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:56 Těsně před koncem druhé třetiny domácí ještě zvyšují svůj náskok.
39:55 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (8:1)
37:40 Kutnohořští se stále snaží u brány. Trenéři a hráči ze střídačky diskutují s rozhodčím o hře v brankovišti. Ti ale nepískají a hra pokračuje.
35:10 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:1
34:28 Kutnohorští jsou u chuti a chtějí gól. Pantherský gólman jim však šanci nedá. Stále úspěšně zasahuje.
32:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:1
32:25 Míčky stále lítají mimo hřiště.
30:30 Pantheři po gólu stále vytvářejí tlak. Hra jse stále před kutnohorskou brankou.
29:50 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:1
27:35 Hráč Pantherů byl sražen do brankoviště, ale rozhodčí to nepískají. Hra pokračuje dále.
26:23 Pantheři zvyšují svůj náskok, ale fanoušci Kutné Hory i přesto fandí.
26:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (4:1)
23:30 Hra se otáčí z jedné strany na druhou. Kromě pískání bot je z hřiště slyšet i hlasité povzbuzování.
23:00 Po faulu jsou u míčku Pantheři.
21:30 Kutná Hora nastoupila do druhé třetiny silně, zatlačuje Pantherské družstvo.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
18:35 Tomáš Szabo se vrací z tresrtu do hry dříve. Kutnohorští v přesilovce snižují skóre.
18:34 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #33 Ondřej Spurný (3:1)
17:23 Kutnohorští bez brankáře v šesti...
16:08 Ani jeden z brankářů se nenudí. Hra je velmi rychlá.
14:35 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:0
13:11 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #22 Jan Král.
13:10 Hra v brankovišti hostů a nařízené trestné střílení. To nakonec Honza Král v gól neproměnil.
11:12 A hra se hned přesunula na druhou stranu hřiště. Stále je na co se dívat.
11:08 V Pantheří brance cinkla tyčka a hned následoval další pokus kutnohorských o gól, ale brankář zasáhl.
09:41 I brankář hostů předvedl v brance krásný zásah a tak ani Pantheři náskok nezvýšili.
08:20 Opět 2x po sobě krásný zásah brankáře a skóre zůstává nezměněné.
04:00 Kutnohorší se snaží také střílet na branku, ale zatím bez úspěchu. Pantheří brankář střely úspěšně vychytává.
01:01 Panteři doslova vtrhli do hry a během jedné minuty nasázeli dva góly.
01:00 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak bez asistence (2:0)
00:07 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #22 Jan Král (1:0)
00:01 Vítáme všechny příznivce florbalu u online přenosu. Dnes na domácí půdě arény hostíme hráče z Kutné Hory. Příjemnou zábavu.