3:16
    Matěj LABÍK
    (Téra)

TJ Sokol Koberovy - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:16
branky: 24. Lukáš Hlavnička, 43. Lukáš Švitorka, 49. Petr Frkala - 3. Miroslav Kábrt, 25. Šimon Vacek, 30. Miroslav Kábrt, 31. Adam Vejrek, 32. Marek Weinelt, 35. Miroslav Kábrt, 35. Tomáš Balcar, 36. Šimon Vacek, 39. Marek Weinelt, 44. Marek Weinelt, 45. David Cejnar, 47. Šimon Vacek, 51. Marek Weinelt, 52. Šimon Vacek, 57. Miroslav Kábrt, 60. Matěj Labík; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3 + Radek Primásek 4:4; využití: 0:4; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Starý 12 - Jan Beneš 15; po třetinách: 0:1, 1:8, 2:7
60:00 Komentář hostů Kábrt Miroslav (Trenér): Tajná slova v šatně po první třetině ze strany náhradního trenéra o produktivitě se ukázala jako téměř svatá a druhá s třetí třetinou jsme téměř neměli soupeře. Obrovská pochvala našim klukům, kteří velmi disciplinovaně dotáhli zápas tak jak ho vidíte. Děkujeme soupeři i divákům, kteří udělali parádní atmosféru.
60:00 Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Soupeř nás převálcoval a po zásluze s klidem zvítězil. Naše přesilovka, rozehrávka i obrana byla místy k smíchu a výrazně technicky i fyzicky vyspělejší soupeř si z nás dělal v některých částech zápasu přehlídku kuželů. Ze systémové hry toho dnes z naší strany bylo k vidění pramálo. Přesto bych rád poděkoval skvělým fanouškům, kteří nás podporovali i za výrazně nepříznivého stavu. Soupeři i rozhodčím šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:15
59:59 V oslabení: 1:1.
59:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #12 Jakub Téra (3:16)
59:04 Vyloučen hráč #99 Tomáš Zeman družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
58:10 Zápas se pomalu blíží ke konci a skóre je pro domácí hrozivé.
56:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (3:15)
55:30 domácí nic nevzdávají a snaží se prosadit, ovšem jejich snaha ke snížení nevede
52:50 Domácí Volf bohužel v suboji špatně došlápl a s jeho kotníkem to nevypadá dobře.
51:20 Domácím se lepí smůla na hole a nyní prakticky gól hostům darovali.
51:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (3:14)
50:39 Hosté mají přesilovku opravdu dobře secvičenou a hrají pořád to samé a neustále jim to vychází. Domácí budou muset své oslabení zlepšit
50:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:13
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (3:13)
49:24 Vyloučen hráč #98 Lukáš Hlavnička družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
49:15 Frky společně se Zemisem vybojovali 3 branku domácích.
48:24 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:12
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #99 Tomáš Zeman (3:12)
46:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:12
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (2:12)
46:32 Hostům vychází snad vše, jsou opravdu v laufu a daří se jim neuvěřitelné kombinace
44:55 Hosté si dělají s domácí obranou co chtějí a zasazují další hřebíček do rakve. Kombinace hostí vedou ke střelám do prázdné branky.
44:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #10 Miroslav Kábrt (2:11)
43:35 Zémis na place
43:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (2:10)
42:37 Ono by to šlo, naši broci ale musí hodně zabrat
42:26 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka bez asistence (2:9)
40:00 Černá třetina domácích. Snad to vymažou z hlavy a ve třetí třetině ukážou skvělým fanouškům, lepší výkon.
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:53 Vyloučen hráč #30 Radek Primásek družstva TJ Sokol Koberovy na 2+2 minuty za vysoká florbalka
38:14 Trápení domácích bohužel pokračuje a dostali branku i ve vlastní přesilovce.
38:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:9
38:01 Další přesilovka domácích a opět střely vedle.
37:16 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
36:38 Chtěl jsem napsat že by se mohli domácí od hostí učit jak proměnit přesilovky, ale hned poté je hosté zasypali domácí dalšímy góly.
35:28 černá pětiminutovka domácích skóre v ní 0:6.
35:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:8
34:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #7 Dominik Hebelka (1:7)
34:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:6
33:43 Volfik to přehnal s důrazem v útočném pásmu a jde si odpočinout na 2 minuty
33:40 Vyloučen hráč #97 Jakub Volf družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:40 Hosté ve druhé třetině proměnili 4 z 6ti střel.
31:53 Branky do domácí branky nyní padají jako listí v listopdadu, uvidíme zda se z této situace jeětě dokážou zvednout
31:46 Timeout TJ Sokol Koberovy
31:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:5
30:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #15 Matěj Labík (1:4)
30:11 Bohužel hosté jsou velmi produktivní mají ve druhé třetině 3.střelu a dvě z nich skončili v síti domácích.
29:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #30 Rostislav Verner (1:3)
28:18 Tak to vypadá že ani další přesilovku domácí nevyužijí
27:06 Další přesilovka, Koberovy v talku
26:28 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
26:14 Fanoušci vytvářejí úžasnou atmosféru,
24:14 Domácím se podařilo vyrovnat , ale stejný stav dlouho nevydržel a už opět tahají za kratší konec.
24:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
23:56 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #98 Lukáš Hlavnička bez asistence (1:1)
23:35 Bohužel ani přesilovka k vyrovnání nevedla. hosté opět brejk hned po skončení neproměněn.
22:33 Domácí mají možnost druhé. přesilovky zatím se ale snaží pouze získat míček
21:34 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:24 Do šance se dostal tým hostí, ale rozhodčí přerušil pro vysokou hůl.
20:00 Střely v 1. části: 4:3
18:19 Na střely zatím vedou domácí 4:3. Musí zpřesnit střelbu.aby vyrovnali
16:38 Hned po konci přesilovky se dostali hosté do brejku, který ale hříšník Cejnar neproměnil
15:46 Přesilovka se domácím zatím nedaří, všechny střely létají mimo branku.
14:24 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
12:21 Koberovy se snaží srovnat a jsou aktivnější, k vstřelení branky však jejich aktivita zatím nevede.
09:35 Hra ubíhá ze strany na stranu bez střelby na branku.
06:22 Po drobné úpravě techniky jsem zpět skóre se zatím nezměnilo. Volfik se zatím zastřeluje, uvidíme zda se nějaká z jeho dalších střel ujme.
03:05 Hned z první střely padl gól a střílí ho kapitán hostí
02:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (0:1)
01:51 A na hřišti se již objevil navrátilec do sestavy Jakub Volf, uvidíme jak se mu bude dařit.
00:00 Náš komentátor Michal Fába už vyhlašuje Line up a za chvilku jdeme na to.
00:00 Dobrý podvečer z Železnobrodské haly, chystáme se na 2. dnešní utkání mezi Koberovy a Orel rtyně v Podkrkonoší. Snad se našim borcům bude dařit více než v minulém utkání hráčům Turnova, který podlehl Jaroměři 4:8.