60
  • 60 59:46
    2

FBC Liberec B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 10:7
branky: 3. David Šklíba, 9. Filip Kučera, 12. Bohuslav Ferdan, 18. Tomáš Richter, 21. Lukáš Kořínek, 30. Lukáš Kořínek, 32. Marek Čmugr, 38. Marek Žagan, 40. Jan Blecha, 58. Lukáš Kořínek - 8. Karel Vašák, 12. Kristián Hráský, 19. Petr Janíček, 50. Petr Janíček, 52. Šimon Říha, 55. Petr Janíček, 59. Kristián Hráský; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Mauer 23 - David Stibor 12, Josef Němec 10; po třetinách: 4:3, 5:0, 1:4
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Trenér): I přes herní výpadek ve třetí třetině dnes bereme zasloužené tři body. I když nutno podotknout, že nám to soupeř vůbec neulehčil a ke konci zápasu sahal po dramatu. Pro nás poučení, že je potřeba hrát celý zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): I přes velkou marodku jsme předvedli proti velmi kvalitnímu soupeři výkon, za který se rozhodně nemusíme stydět. Škoda, že jsme nedokázali proměnit vytvořené šance a naopak v defenzivě nebyli důraznější. Jsem velmi rád, že jsme to po druhé třetině nezabalili a splnili dílčí cíl-vyhrát třetinu třetí. Díky soupeři za tvrdý, ale férový zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:46 Vyloučen hráč #22 Kristián Hráský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za špatné střídání
59:01 Běží poslední minuta dnešního zápasu.
58:21 Hosté se ještě nevzdávají a střílí další gól za záda Mauera.
58:20 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #7 Petr Janíček (10:7)
58:03 S ohledem na skóre zápasu Liberec nepolevuje a dál trápí soupeře a především pak Němce v brance.
57:15 Z velkého tlaku hostů je to nakonec Liberec, který střílí gól.
57:14 GÓL FBC Liberec B! 10:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #93 Filip Kučera (10:6)
55:03 Hosté po vstřelených brankách zvyšují tempo své hry a zatápí Liberci pod kotlem.
54:35 Svoboda nyní potřebuje uklidnit svůj tým a bere si timeout.
54:34 Timeout FBC Liberec B
54:34 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (9:6)
51:57 Říha vyzrál nad Mauerem a proměnil trestné střílení.
51:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha z trestného střílení (9:5)
51:41 Hosté nyní hrajou v početní výhodě a budou se snažit vstřelit branku a dostat se zpět do zápasu.
51:40 Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:37 Hosté potrestali Liberec za chybu v útočném pásmu a rychlým přesunem přes celé hřiště přelstili Mauera a snižují gólové manko.
49:36 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #19 Jakub Háze (9:4)
48:45 Liberec nyní neměl příliš štěstí na svých hokejkách. Vytvářel si jednu velkou šanci za druhou, avšak žádná z nich neskončila za brankovou čárou, nýbrž vedle branky nebo těsně vedle brankové konstrukce.
42:23 Začátek třetiny je zatím v klidnějším tempu a hra se přelévá ze strany na stranu.
41:03 Z první akce hostů byla velmi nepříjemná střela, avšak Mauer si s ní poradil na výbornou.
40:01 Začala poslední třetina dnešního zápasu. Míčku se ujímají hosté a zakládají útočnou akci.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:39 GÓL FBC Liberec B! 9:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Jan Blecha, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (9:3)
37:36 Hosté zkoušejí nový impuls pro svůj tým změnou brankáře.
37:35 GÓL FBC Liberec B! 8:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (8:3)
37:35 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Josef Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
36:25 Pecháček nahrával Růžičkovi před branku, avšak ten přestřelil a míček mají hosté.
35:41 Liberec je opět usazen v útočném pásmu a vymýšlí další strategii, jak přelstít Stibora a jeho spoluhráče.
33:02 Hosté neztrácejí naději na výhru v dnešním zápase a tak střílí na Maerovu branku jednu střelu za druhou.
31:10 Liberec navyšuje svůj náskok a odskakuje soupeři na rozdíl 4 branek.
31:09 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #23 Jakub Pecháček (7:3)
29:27 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (6:3)
26:30 Liberec si vytváří jednu šanci za druhou a drží se převážně v útočném pásmu.
24:25 Hosté jsou mírně zaskočeni aktivní a velmi energetickou hrou Liberce a marně hledají, jak z této situace vybruslit a vytvořit si nějaké gólové šance.
20:28 Liberec začal utkání velmi aktivně. V prvních sekundách 2. třetiny vyslal několik střel na Stibora, ale nakonec až Kořínkova skončila za brankovou čárou.
20:27 GÓL FBC Liberec B! 5:3
20:00 Střely v 1. části: 9:9
18:30 V závěru 1. třetiny se hosté dotahují na rozdíl 1 branky.
18:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (4:3)
17:47 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #7 Tomáš Richter, asistoval #68 Ondřej Bím (4:2)
11:34 Vyrovnané skóre příliš dlouho nevydrželo a Liberec se opět ujímá vedení.
11:33 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #93 Filip Kučera (3:2)
11:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský z trestného střílení (2:2)
09:55 Hosté nevyužili svoji početní výhodu a stále ztrácejí 1 gól na Liberec.
08:07 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #51 Jan Blecha (2:1)
07:53 Vyloučen hráč #71 Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
07:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #31 Michal Krejcar (1:1)
02:38 Liberec se ujímá vedení po přihrávce Růžičky Šklíba projel celé pásmo a zakončoval do rohu branky Stibora.
02:37 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 David Šklíba, asistoval #99 Lukáš Růžička (1:0)
01:20 Zápas hosté začali velmi aktivně a hned se přesouvají do svého útočného pásma, aby otestovali Mauera.
00:01 Vítáme Vás u dnešního zápasu. Úvodní buly vyhráli hosté.