• 58 57:09
    2
    Karel EICHLER

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FbC Písek 2:14
branky: 26. Vojtěch Porazil, 53. Adam Petrák - 6. Jan Králík, 8. Matěj Prčík, 15. Marek Slepička, 19. Michael Kolínský, 22. Vojtěch Šanda, 27. Vojtěch Šanda, 46. Matěj Prčík, 50. Václav Staněk, 52. Michal Cigánek, 54. Michael Kolínský, 55. Vojtěch Šanda, 56. Michael Kolínský, 57. David Chvosta, 57. Ondřej Štěpán; rozhodčí: Adam Hofhansl - Luděk Lejba; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 19 - Vlastimil Dvořák 9; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:8
60:00 Komentář domácích Jíra František (Trenér): Dnešní zápas pouze podtrhl celou sezónu. Děkujeme všem zúčastněným za zápas a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Po utkání v Jindřichově Hradci to s námi vypadalo všelijak. Nicméně každá bouřka pročistí vzduch. Tým se semknul a zvládli jsme naprosto skvěle posledních 5 utkání základn části a jsme opravdu rádi, že jsme se prokousali do play up ze 4. místa. Těšíme se na příští víkend. Budeme se snažit ze sebe vydat to nejlepší! Jsem rád, že se nám to povedo i kvůli našim fanouškům, kteří budou mít šanci nás přijít podpořit v nejdůležitější fázi sezony. Díky soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 3:13
57:09 Vyloučen hráč #19 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:43 GÓL FbC Písek! 2:14
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #42 Vojtěch Šanda (2:14)
56:31 GÓL FbC Písek! 2:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #48 Jakub Mikeš (2:13)
55:07 GÓL FbC Písek! 2:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský bez asistence (2:12)
54:20 GÓL FbC Písek! 2:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #43 Filip Trkovský (2:11)
53:53 GÓL FbC Písek! 2:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (2:10)
52:42 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:9
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #77 Adam Petrák, asistoval #92 Vojtěch Porazil (2:9)
51:46 GÓL FbC Písek! 1:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek bez asistence (1:9)
49:40 GÓL FbC Písek! 1:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Václav Staněk, asistoval #6 Jan Králík (1:8)
45:48 GÓL FbC Písek! 1:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #43 Filip Trkovský (1:7)
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
38:36 Vyloučen hráč #93 František Jíra družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
31:02 Timeout FbC Písek
26:15 GÓL FbC Písek! 1:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (1:6)
25:21 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:5
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #92 Vojtěch Porazil, asistoval #93 František Jíra (1:5)
21:26 GÓL FbC Písek! 0:5
20:00 Střely v 1. části: 4:11
18:25 GÓL FbC Písek! 0:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (0:4)
14:04 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #88 Tomáš Louženský (0:3)
07:34 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík bez asistence (0:2)
05:11 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Michael Kolínský (0:1)
05:11 Králík přesnou střelou využívá přesilovou hru a Písek se dostává do vedení
04:10 Vyloučen hráč #77 Adam Petrák družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání