• 58 57:58
    11:3
    (Vlček)

FBC Štíři Č. Budějovice B - Banes Florbal Soběslav 11:3
branky: 20. Zdeněk Valdauf, 21. Matyáš Sirotek, 27. Daniel Drobiš, 30. Karel Uhlíř, 37. Karel Uhlíř, 41. Matyáš Sirotek, 47. Matyáš Cajthaml, 48. Šimon Perek, 50. Daniel Drobiš, 53. Lucie Bicková, 58. Daniel Drobiš - 26. Jan Dušek, 48. Ondřej Vácha, 51. Martin Bělohlav; rozhodčí: Petr Jindra - Petr Stejskal; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 10 - Vladislav Petržilka 24; po třetinách: 1:0, 4:1, 6:2
60:00 Komentář hostů Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Dnešní zápas byl přímý souboj o udržení v divizi a oba týmy si to plně uvědomovaly. Štíři výrazně posílili o juniory i kluky z prvoligového áčka, ale i tak se nám prakticky celou první třetinu dařilo držet se pokynů a zápas byl vyrovaný. Bohužel jsme v poslední vteřině dostali v oslabení branku a nefungující zvuková signalace naši mysl rozhodila více, než jsme si byli ochotni připustit. Ve druhé třetině pak přišel náš mentální kolaps, kdy jsme se opakovaně začali dopouštět naprosto zbytečných přestupků, byli vylučovaní a soupeř se postupně utvrdil ve své psychické převaze a s ní přicházela i převaha herní, která se začala propisovat do skóre. S těmi několika šancemi jsme navíc naložili nevalně a o vítězi utkání začalo být bohužel jasno. Třetí třetina už byla křeč, kdy na naše ojedinělé brankové úspěchy soupeř odpovídal povedenými kombinacemi a do naší děravé obrany procházel jako nůž máslem. Co dodat? Gratulujeme soupeři a přejeme hodně úspěchů i dál.
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnešní zápas byl pro oba týmy velice důležitý a podle toho také vypadala první třetina, kdy ke hře oba týmy přistoupily opatrně, se snahou minimalizovat chyby. Ve druhé třetině se nám povedlo seřidit mířidla a odskočit do vedení, které jsme postupně navyšovali. Cíl v zápase byl jasný, vyhrát a udržet divizi a to jsme splnili. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetina.
57:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 11:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #17 Dominik Vlček (11:3)
53:51 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #39 Lucie Bicková.
52:19 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
52:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 10:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #39 Lucie Bicková z trestného střílení (10:3)
52:13 Lucie Bicková jede nájezd a předvedla, kdo je tady velká šéfka.
50:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #88 Martin Bělohlav, asistoval #14 Adam Zíka (9:3)
49:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:2
49:15 Do hry na výpomoc Štírům přišla Lucka Biková..
47:48 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (8:2)
47:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #29 Marek Fučík (8:1)
47:44 Do hry na výpomoc Štírům přišla Lucka Biková..
46:45 Vypětí Štírů není už tak velká.
46:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #6 Matyáš Cajthaml, asistoval #78 Vojtěch Fišer (7:1)
46:02 Štíři ukazují, kdo je tady šéf.
42:55 Domácí uklidnili hru.
40:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #22 Matyáš Sirotek bez asistence (6:1)
40:46 Diváci fandí a tleskají a nepochybují o prohře Štírů.
40:15 Soběslav začíná s míčkem na florbalce,ale Štíři dávají gol v oslabení.
40:00 Buly vyhráli Štíři.
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
39:57 Vyloučen hráč #17 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
39:23 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:24 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
36:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #32 Karel Uhlíř, asistoval #22 Matyáš Sirotek (5:1)
35:14 Štíři hrají přesilovou hru a davájí gol.
35:13 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
32:58 Soběslav je velice agresivní a porazili hráče Štírů na mantinel.
31:25 Vyloučen hráč #22 Jan Hyánek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #32 Karel Uhlíř, asistoval #40 Daniel Drobiš (4:1)
29:00 Štíři opět skorují.
26:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
25:50 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #88 Martin Bělohlav (2:1)
25:50 ŠtÍři v oslabení dostali gol, ale ihned oplacejí.
24:45 Vyloučen hráč #36 Vítězslav Holub družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
24:45 Štíři hrají v oslabení.
22:39 Soběslav se snaží hru obrátit.
21:10 Krásná střela Matyho Sirotka.
20:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #40 Daniel Drobiš (2:0)
20:27 Bully vyhráli Štíři.
20:00 Střely v 1. části: 13:4
19:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #9 Zdeněk Valdauf bez asistence (1:0)
19:47 Vyloučen hráč #27 Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
15:10 Soběslav je velice agresivním protivníkem.
12:40 Štíři nevužili přesilovku, i přes velkou snahu.
10:37 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
10:37 Máme tady první vyloučení a Štíři mají přesilovku.
09:38 Atmosféra by se dala krájet, diváci fandí Štírům a nervozita domácích stoupá.
07:51 Hra se přelevá z jedné strany na druhou.
05:20 Drobiš střílí, ale dotklo se jen brankáře.
05:15 Oslavenec Ondra Havelka braní Soběslavi, aby dali gol.
03:47 Soběslav tlačí na Štíry a hrají agresivní hru.
02:02 Vojtěch Fišer střílí aaaa vedle.
01:35 Do první akce se pustili Štíři.
00:01 Buly vyhráli Štíři.