7:3
    Tomáš VLČEK
    (Paďourek)

TJ Centropen Dačice - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 7:3
branky: 2. Radovan Kubek, 4. Filip Přikryl, 7. Radovan Kubek, 31. Filip Přikryl, 38. Petr Novotný, 48. Tomáš Kubek, 59. Jan Morávek - 5. Tomáš Vlček, 18. Matěj Soukup, 60. Tomáš Vlček; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 17 - Ondřej Trhlík 22; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Černý David (Trenér): Zápas bych klasifikoval odborným slovem - divný. Nebylo to z naší strany stoprocentní, hlavně v hlavách byli někteří nastavení ve smyslu, nemůže se nic stát. Nevím, kde jsme tu sebejistotu vzali. Nicméně tři body jsou a některé pasáže byly takové jaké jsme chtěli a můžeme se od toho odrazit. Děkujeme soupeři za zápas a šťastnou cestu domů. :-)
60:00 Komentář hostů Jíra František (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:59 YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
59:53 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 7:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #5 Jiří Paďourek (7:3)
59:32 Tomáš Kubek trvdí, že jeho ruka byla jen malá.
58:05 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek z trestného střílení (7:2)
58:05 Jana Morávka naučili v Hattricku nájezdy.
58:05 Petr Novotný vybojoval TRESTNÉ STŘÍLENÍ.
56:16 Nepřesná rozehrávka Radka Kubeše.
55:10 Agresivita od Sedláka přináší míček pro Plzeň.
54:43 Filip Přikryl složen v rohu.
54:12 Morávek tečuje míček. Ten nachází Trhlík pod svým tělem.
53:50 Kubešovi sjel míček při zakončení.
53:32 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou
53:00 Dačice mají jeden brejk za druhým, ale nedaří se jim to trestat.
52:52 Tomáš Kubek na zemi.
52:00 Filip Šlápota je kritizován za svůj slovník.
51:31 Morávek našel před brankou volného Jana Pechu, ten se nedokázal dostatečně natáhnout po míčku.
50:54 Míček se u Ferdana odrážel je na plzeňské hole. Ti tuto laskovost od míčku nevyužili.
48:07 Roman Sedlák čistě vypíchl balon, zacílim se mu však nezdařilo.
48:00 Dvacítku diváků nám zaokrouhluje Miloš Procházka.
47:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #98 Tomáš Konečný (6:2)
47:16 Radovan Kubek si stěžuje, že si z něho soupeř udělal batoh.
47:08 Florbalky jen cinkají.
46:50 Kosmetická úprava na mantinelu a hra může pokračovat.
45:29 Plzeňská gravitace poslala na zem Petra Stejskala.
44:37 Akce Plzně končí faulem na Ferdana.
43:31 Nikdo nezastavil buldoka Tomáše Kubka, ten ale backhandem trefuje Trhlíka.
42:05 Roman Sedlák trefuje pouze mobil Moniky Rosolové. Nebojte se display je v pořádku.
40:45 Konečně vidíme na hřišti Tomáše Konečného.
04 Míček je stále neposedný.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
37:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #82 Tomáš Kubek (5:2)
35:46 Tomáš Ferdan dnes bude strašit hosty i ve spaní. Další výborný zákrok.
35:32 DOMÁCÍ v plném počtu.
34:33 Radovak Kubek už radši kvůli dětem používá termín "SRANDU".
33:32 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
33:32 Dačická střídačka netuší, proč míří Tomáš Kubek na trestnou lavici. Opět to doprovázeli komentáře ze střídačky.
32:35 Oldřich Pecha tečoval míček Ferdanovi do protipohybu, ten však rychlí reflexem rukou míček odpálil do bezpečí.
31:07 Dačice už lépe blokují slávistické střely.
30:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #16 Jan Morávek (4:2)
30:06 Filip Přikryl nám ukázal, že gól jde dát ikdyž stojí za brankou.
29:15 Vyloučen hráč #96 Matěj Soukup družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky
28:50 Radovan Kubek a jeho typické "To si děláš p*del".
27:30 Dačice zklidnili hru.
26:23 Dačická střídačka dostává napomenutí za neustálou kritiku vůči rozhodčím.
25:11 David Černý neustále kritizuje své hráče za nulovou komunikaci.
24:59 Tomáš Ferdana vyráží ramenem.
24:38 Hra přerušena po faulu Tomáše Kubka. Ten dostává pro zatím napomenutí.
24:10 Míček připomíná spíše hopík, který dělá hráčům starosti.
23:25 Míček poskakoval na čáře branky Trhlíka.
23:10 Místo florbalu vidíme spíše šermovanou.
22:33 Mladá lajna domácích oživila konečně dačickou hru.
21:30 Fratišek Štibich fandí z plný plic.
21:00 Bíločervení jsou ve druhé části daleko aktivnější, což dělá domácí veliké problémy.
20:49 Dačice přečkali dašlí gólovku.
20:25 Tečovaná střela hostů končí na horní tyčce branky Tomáše Ferdana.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
20:00 Dačice měli v první třetině časteji míček na holi.Druhé třetina začne v 18:41
19:24 Stejskal nenašel mezeru mezi nohama Trhlíka.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:33 Trhlík viděl střelu Sedláka a vklidu jí sbírá.
17:28 Individuální akce sólista Novotného končí mimo branku.
17:08 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #19 Karel Eichler (3:2)
17:08 Dačice zaspali v obraně a dostávají kontaktní gól.
16:44 Jan Pecha nedostalčil míček za Trhlíka. Následně Trhlík přijal malou domů a Dačice tak budou ješte na míčku.
15:53 Vojtěch Bartoň přestřeluje.
15:11 Akce obou týmů končí drobnými fauly.
12:46 Sólíčko Filipa Přikryla zastaveno faulem.
11:40 Dělovka Oldy Pechy do nohy Trhlíka.
11:02 Plzeňská Slávie opět na balonku.
10:50 Plzeň se na delší dobu usadila před domácí brankou.
09:42 Filip Přikryl předvádí svou typickou kličku o mantinel.
06:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (3:1)
06:53 Dačice hned ze standarky přidávají další branku.
06:51 Vyloučen hráč #93 František Jíra družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
04:01 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #83 Tomáš Vlček bez asistence (2:1)
03:11 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #55 Petr Novotný (2:0)
02:31 Dačice jsou stále na útočné polovině.
01:39 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.