• 60 59:13
    10:5
    (Cigánek)

FbC Písek - Wizards DDM SO Praha 10 10:5
branky: 2. Ondřej Štěpán, 18. Michal Měřička, 27. Michael Kolínský, 35. David Chvosta, 39. Matěj Prčík, 39. Michael Kolínský, 48. Michal Cigánek, 49. Michal Cigánek, 57. Michal Měřička, 60. David Chvosta - 12. Karel Smutný, 21. Patrik Vachata, 25. Sebastian Maxa, 46. Karel Smutný, 47. David Bouda; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 138; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20 - Jan Hartman 23; po třetinách: 2:1, 4:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Koncentrovaný výkon po celé utkání. Soupeř má kvalitu a bylo jasné, že nějakou branku vstřelí, ale dnes jsme si šli za vítězstvím a hráči si to urvali na hřišti. Jsme v pozici, kdy nám play up začalo už několik zápasů zpět a hráči si uvědomili důležitost situace. Dnes to bylo pěkné utkání pro diváky se šťastnou tečkou pro nás. Díky fantastickým fanouškům. Skvělá podpora. Díky i soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér): Těžké utkání venku, přišlo hodně lidí, soupeř hrál o všechno s ohledem na vývoj divize. Musíme přijmout porážku, z chyb se poučit a v příštích zápasech to ukázat na hřišti. Hráči do toho dali všechno, bohužel dnes nebyl náš den. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:14 A je to tu! David Chvosta může tancovat balala, protože je autorem desátého gólu Písku
59:13 GÓL FbC Písek! 10:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Michal Cigánek (10:5)
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:00 Přijde desátý gól Písku?
57:24 Hosté hrají bez brankáře
56:20 Po gólu Písku a time-outu Prahy se vracíme do konce třetí třetiny a uvidíme, zda hostům porada prospěla
56:18 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
56:18 GÓL FbC Písek! 9:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #63 Matěj Prčík (9:5)
55:46 Wizards nevyužili break 3na1
54:47 Hosté opět v plném počtu
54:20 Obrovská šance Ondry Štěpána proletěla pár centimetrů od brankového zařízení hostů
53:00 Obrovský tlak Písku
51:41 Písek jde do početní převahy
51:40 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
48:49 Diváci v hale zažívají pravděpodobně deja-vu po tom, co Cigi společně s Davidem Chvostou zopakovali gól
48:48 GÓL FbC Písek! 8:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #46 David Chvosta (8:5)
48:00 Wizards se zuby nehty snaží dorovnat, ale Písek ukazuje důslednost v obranné části
47:21 Autorem další branky je mravenec týdne Michal Cigánek
47:20 GÓL FbC Písek! 7:5
46:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda bez asistence (6:5)
45:23 Tak to by,o nečekané! Karel Smutný snižuje náskok domácích na 4:6 pro Wizards
45:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (6:4)
44:00 Souboje se přiostřují čím dál více
43:00 Mezi dvěma hráči Wizardů proklouzl Králík, ale do zakončení se nedostal
41:45 Už v prvních minutách této třetiny můžeme v hale vidět nejen velké množství pádů, ale také divácky velmi atraktiních akcí
40:37 Po přestávkové soutěži se vracíme k poslední třetině dnešního zápasu, která začala breakem Písku
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:00 Tak to je něco! Dva rychlý gólíky do šatny a do konce třetiny zbývá jen minuta
38:58 GÓL FbC Písek! 6:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (6:3)
38:23 Prča zavěsil do růžku a zvyšuje náskok domácích
38:22 GÓL FbC Písek! 5:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #43 Filip Trkovský (5:3)
36:22 Ty souboje jsou fakt ostrý
34:34 Na řadu opět přichází Dáda Patrasová a Písek jde do vedení po gólu Davida Chvosty
34:31 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #63 Matěj Prčík (4:3)
34:25 Hra nabírá rychlost a šance létají na obou směrech
32:04 Obrovská šance kapitána domácích! Až z toho vzdychá celé publikum
31:00 Ondra Štěpán přeletěl hřiště rychlostí světla, ale střílí mimo bránu
28:43 Souboje u mantinelů se začínají přiostřovat
26:51 Píseň Tancuj balala znějící v písecké hale znamená jediné- gól domácích a srovnání skóre dnešního utkání
26:50 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (3:3)
25:36 Písek na útočné polovině
24:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #69 Daniel Kronďák (2:3)
24:20 Krásná souhra hostů, kteří poprvé v tomto zápase jdou do vedení
22:19 Hra se uklidnila a opět se přelévá z jedné strany na druhou
20:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #69 Daniel Kronďák (2:2)
20:21 Dvacet sekund po začátku druhé třetiny Wizardi srovnávají na 2:2
20:19 Jdeme do druhé třetiny dnešního zápasu
20:00 Střely v 1. části: 15:10
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
17:58 2:1! Michal Měřička využívá přesilové hry svého týmu a posílá Písek do vedení
17:42 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (2:1)
17:01 Písek jde do početní výhody
16:53 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
16:28 Krásná kombinace Písku končící tyčkou Vojty Šandy
15:28 Wizards nevyužili rychlého breaku
14:41 Písek se teď už pěkých pár minut drží na míčku
11:53 A máme vyrovnáno! Karel Smutný vymetl růžek písecké brány
11:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #28 David Bouda (1:1)
11:25 Dáme góla ve čtyrech zní píseckou obloukovkou ale na míčku jsou zatím Wizardi
10:28 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
09:12 Krásná kombinace Trkyho a Prči, která bohužel pro domácí končí za bránou
08:17 Hra se zatím přelévá z jedné strany na druhou
05:25 Karel Smutný, hráč hostujících Wizardů, proletěl hřiště jak kdyby byl na koštěti
04:52 Krásné zákroky domácícho brankáře!
02:02 To bylo rychlý! Ondra Štěpán otevírá brankové skóre domácích
01:14 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #42 Vojtěch Šanda (1:0)
00:29 Vítáme vás u sledování dnešního utkání domácího Písku proti hostujícím Wizards