• 59 58:21
    4:12
    (Lukasch)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBŠ ATT Gorily Plzeň 4:12
branky: 14. Adam Severin, 24. Adam Severin, 54. Adam Severin, 54. Marek Fučík - 4. Filip Tábořík, 4. Matěj Surák, 9. Jan Šobotník, 11. Ondřej Hlinovský, 24. Matěj Surák, 26. Ondřej Budek, 34. Ondřej Budek, 48. Matěj Surák, 52. Vojtěch Beneš, 52. Ondřej Hlinovský, 53. Jiří Veselý, 59. Jan Šobotník; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2 + Filip Tábořík 4; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 23 - Vojtěch Šimůnek 11; po třetinách: 1:4, 1:3, 2:5
58:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:12
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #7 Jiří Lukasch (4:12)
53:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #27 Josef Čížek (4:11)
53:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #36 Vítězslav Holub (3:11)
52:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:11
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #17 Matěj Surák (2:11)
51:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #11 Ondřej Budek (2:10)
51:09 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #17 Matěj Surák (2:9)
50:52 Vyloučen hráč #36 Vítězslav Holub družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
49:25 Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
47:07 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (2:8)
44:01 Vyloučen hráč #7 Jiří Lukasch družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
33:35 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:7)
31:32 Vyloučen hráč #32 Karel Uhlíř družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
25:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:6
23:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:5
23:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #87 Adam Hašek (1:5)
13:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:4
12:14 Vyloučen hráč #7 Jiří Lukasch družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:07 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #46 Filip Tábořík (0:4)
08:50 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (0:3)
03:50 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #66 Marek Osvald (0:2)
03:38 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (0:1)