• 60 59:24
    11:5
    (Smutný)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBC DOŠWICH MILEVSKO 11:5
branky: 15. Tomáš Branžovský, 21. Jan Heller, 23. Karel Smutný, 36. Filip Műller, 37. Tomáš Branžovský, 42. David Bouda, 47. Tomáš Branžovský, 52. Sebastian Maxa, 56. Sebastian Maxa, 57. Karel Smutný, 60. Filip Műller - 17. David Kolář, 18. Adam Dvořák, 25. Matěj Doubek, 42. Ondřej Řezník, 59. Matěj Doubek; rozhodčí: Filip Novák - Tomáš Novák; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Vít Svojše 15 - Miloš Kahoun 20; po třetinách: 1:2, 4:1, 6:2
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dnes to nebyl náš den. Nic se nemění, cíl zůstává stejný a cesta k němu také. Děkuji soupeři za pěkný zápas.
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Skvělé, jsme nadšení. Takhle se chceme herně prezentovat. Musím hráče pochválit za výborný výkon. Děkujeme soupeři za utkání. Škoda, že divize nenabízí takhle kvalitní utkání každé kolo, hráči by herně vyrostli rychleji. Děkujeme i divákům za příchod a podporu. Myslím, že si utkání zasloužilo podobnou návštěvu. Soupeři v dnešních podmínkách přeji šťastný dojezd domů.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #25 Karel Smutný (11:5)
59:24 Müller opět využil své zkušenosti z oboru a výhodně pojistil výhru Wizards gólem do prázdné branky.
58:51 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #23 Jakub Kotrba (10:5)
58:51 Doubek překonal Svojšeho střelou na bližší tyč.
57:32 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #46 Tomáš Branžovský.
57:32 Branžovský chtěl navýšit vedení Wizards o další branku, ale byl ve finální fázi zakončení faulován a bylo nařízeno trestné střílení. K němu se postavil sám Branžovský, ale nedokázal překonat Kahouna.
56:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (10:4)
56:03 Doubek se opět snažil prosadit v předbrankovém prostoru, ale vstoupil při tom do malého brankoviště.
55:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #32 Vít Svojše (9:4)
55:04 Maxa se trefil do prázdné branky a zvyšuje náskok Wizards už na 5 branek.
53:40 Hosté odvolávají brankáře a šest minut a 20 sekund před koncem utkání to zkouší v šesti.
53:28 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
51:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #28 David Bouda (8:4)
51:49 Maxa překvapil všechny střelou od mantinelu do levého horního růžku Kahounovy branky.
50:01 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50:01 Keyzlar si nepohlídal dodržení předepsané vzdálenosti od rozehrávky a připojuje se k Zothovi na trestné lavici.
48:48 Vyloučen hráč #94 Jindřich Zoth družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
48:48 Toto se Zothovi moc nepovedlo. Neohrabaně se ohnal po míčku, při čemž zasáhnul pouze hůl soupeře a musí se odporoučet na trestnou lavici.
48:16 Svojše nastolil jasný řád a klid ve svém brankovišti a došel si pro vysoký balón.
46:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (7:4)
46:24 Čepice létají na hřiště, protože Branžovský zkompletoval hattrick. Wizards opět vedou o tři branky.
45:55 Heller parádně našel Smutného, který však vystřelil jen do ramene brankáře hostí.
45:06 Göpfert obětavě vybojoval v útočném rohu standardku.
44:10 Křivonoska zastavil akci Milevska jen a cenu nedovoleného zákroku. Dvoum minutám tentokrát utekl.
43:17 Branžovský v přečíslení 2 na 1 přihrával Maxovi, který zkusil v předklonu vystřelit, ale trefil jen tyč.
41:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník bez asistence (6:4)
41:56 Řezník se po hlavě vrhnul za míčkem, který vší silou protlačil až do branky Wizards.
41:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #36 Sebastian Maxa (6:3)
41:29 Bouda využívá přesilovou hru a posílá svůj tým do tříbrankového vedení.
41:08 Lazárek ani nevěděl jak a ocitnul se na lavičce hostů. Jeho emoce musel uklidňovat rozhodčí.
40:01 Vstupujeme do poslední třetiny tohoto utkání. Wizards mají k dispozici téměř celou přesilovou hru.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:51 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
39:15 Bouda po krosové přihrávce nebezpečně pálil do horní části Kahounovy branky, který ale jeho střelu fantastickým zákrokem vyrazil.
37:54 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
37:54 Teď už si Wizards přesilovku zahrají. Doubek nedokázal čistě zasáhnout balón a jde se na 2 minuty posadit na trestnou lavici.
36:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
36:26 Maxa byl v samostatném úniku faulován, ale k přesilové hře se Wizards nedostali, protože Branžovský v odloženém vyloučení mířil přesně a zvyšuje vedení domácích.
35:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #23 Jan Heller (4:3)
35:40 Müller si poradil s přihrávkou Hellera na velké brankoviště a vrací vedení na stranu domácích.
34:41 Göpfert okradl útočníka hostí o míč a upaloval po mantinelu na branku Milveska. Bohužel se mu ale míč zamotel mezi nohy a akce skončila v rohu.
31:58 Wizards ustáli oslabení, Rygl se může vrátit z trestné lavice na své obvyklé místo - lavici normální.
30:00 Dnešnímu utkání přihlíží fantastickýh 63 diváků, děkujeme!
29:58 Vyloučen hráč #74 Matyáš Rygl družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
29:58 Domácí udělali školáckou chybu, když hráli chvíli v šesti, což neuniklo ostřížímu zraku jednoho ze sudích, a tak jdou Wizards opět do čtyř.
29:00 Hra je teď hodně divoká a plná ostrých zákroků.
27:18 Heller byl teď hodně ošklivým zákrokem poslán k zemi. O nedovolený zákrok se ale dle rozhodčích nejednalo.
26:17 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
26:17 Keyzlar se zbytečně ohnal po soupeři, za což ho rozhodčí oceňují dvěma trestnými minutami.
25:34 Vyloučen hráč #18 Vít Křivonoska družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
25:34 Křivonoska to přehnal s agresivitou a jde si na 2 minuty odpočinout.
24:56 Doubek si po vzoru jednoho hráče z Wizards počínal jako doma a skákající míček na malém brankovišti poslal za záda Svojšeho.
24:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (3:3)
23:28 Lazárek naivně zkusil z rozehrávky z rohu přehodit zeď, čímž vyslal hráče Milevska do přečíslení 3 na 2. Naštěstí pro domácí akci zlikvidovala obrana.
22:55 Zoth si počínal v rohu příliš hrubě a musí odevzdat vybojovaný míček soupeři
22:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
22:31 Smutný chladnokrevně položil Kalhouna a backhandem přesně zakončil.
20:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (2:2)
20:16 Přestávkové promluvení do duše Wizards od pana Kincla přináší své ovoce. Heller bleskově po začátku druhé třetiny vyrovnává.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:30 Branžovský zkoušel jednoruč obehrát soupeře, ale ukousl si příliš velkého sousta a jeho pokus skončil nezdarem.
18:30 Staněk nepálil od mantinelu přesně.
17:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #78 Eduard Chalupa (1:2)
17:44 Netrvalo dlouho a Dvořák posílá Milevsko do vedení.
16:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #63 Ondřej Řezník (1:1)
16:37 Řezník přesně přihrál do prázdné branky Kolářovi, který se nemýlil a vyrovnal.
15:21 Hosté teď chvíli drželi míč na útočné polovině, ale slibnou akci si ukončili střelou mimo.
14:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #36 Sebastian Maxa (1:0)
14:15 Branžovský přesnou střelou otevírá stav utkání.
11:52 Patrik Vachata, to je hráč, co si hodně dovolí. Před vlastní brankou použil florbalku jako kosu, a vynuloval tak nebezpečnou šanci Milevska.
10:33 První nebezpečná akce utkání. Pohledná akce dua Maxa - Branžovský skončila zásahem Kahouna.
09:18 Křivonoska dobře prohodil napadajícího Koláře a posunul balón na Lazárka. Ten byl o míček ale rychle připraven.
07:28 Bouda střela po zemi moc neprověřila Kahouna.
05:55 Křivonoska zpozoroval neobsazeného Lazárka, který ještě prodlužoval před branku na Göpferta, ale balón nakonec nenašel adresáta.
04:40 Branžovský obral Dvořáka o míček, ale pak pokazil přihrávku a z protiútoku domácích nic nebylo.
03:52 Keyzlar oběhnul Hellera a zkusil vystřelit. Jeho střela však skončila vedle.
02:48 Doubek nebezpečně tečoval střelu, která směřovala mimo branku. Svojše zasáhl nohou.
01:53 Zoth zkusil přihrávkou najít Sedliského, který ale těžkou přihrávku nedokázal zpracovat.
00:50 Dolejš pálil jen do zakleknutého Branžovského.
00:23 První akce Smutného skončila v rohu.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.