• 60 59:49
    23:2
    (Rukavička)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Banes Florbal Soběslav 23:2
branky: 3. Marek Osvald, 8. Marek Osvald, 10. Ondřej Budek, 11. Ondřej Budek, 13. Ondřej Hlinovský, 16. Ondřej Hlinovský, 17. Daniel Cabejšek, 19. Matěj Surák, 21. Michal Rukavička, 23. Daniel Cabejšek, 23. Vojtěch Hejduk, 30. Ondřej Budek, 33. Daniel Cabejšek, 33. Marek Osvald, 46. Tomáš Pour, 46. Filip Tábořík, 48. Daniel Cabejšek, 49. Michal Rukavička, 56. Daniel Cabejšek, 57. Ondřej Budek, 58. Daniel Cabejšek, 60. Ondřej Budek, 60. Daniel Cabejšek - 36. Vladislav Petržilka, 39. František Peterka; rozhodčí: Adam Hofhansl - Martin Klán; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Martin Lenárt 21 - Jan Nejedlý 24, Alex Kováč 1; po třetinách: 8:0, 6:2, 9:0
60:00 Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí): Dnes nám vyšlo prakticky vše, na co jsme sáhli. Úvodní branky přišly včas, zapojili jsme všechny hráče a udrželi tempo až do konce zápasu. Výsledek je pro soupeře krutý ale reálně odráží dění na hřišti. Mám radost z jednotlivých individuálních výkonů a také z toho, že jsme potěšili diváky v hale. Klíčové zápasy a okamžiky nás ale teprve čekají. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu. n
60:00 Komentář hostů Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Po takovémhle zápase je těžké cokoliv psát. Soupeři v našem obranném pásmu vyšlo úplně všechno a upřímně řečeno, my jsme mu v oslabené sestavě zejména v první polovině utkání absolutně nekladli odpor a to ani náznakem. Naopak, i když jsme si vypracovali nějaké šance, nedokázali jsme je proměnit. Jediné naše dva úspěchy zaznamenali jednak premiant v mužském A týmu Fanda Peterka a jednak za normálních okolností brankář Petržilka. Tradiční opory dnes pálily slepými. Výsledkem byla jatka, jaká jsme ještě nezažili a snad dlouho nezažijeme. Gratulujeme soupeři, děkujeme za zápas a přejeme mu mnoho úspěchů v dalších bojích.
60:00 Střely ve 3. části: 21:9
59:59 Je konec zápasy a jasný výsledek pro Gorily.
59:49 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 23:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #85 Michal Rukavička (23:2)
59:49 Samostatný únik Cabejška končí gólem.
59:27 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 22:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (22:2)
59:27 Opět zpoza brány. Surák, Budek, gól.-
57:34 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 21:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #96 Vojtěch Beneš (21:2)
57:34 Utajená dalekonostná střela Cabejška skoničila v síti.
56:44 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 20:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #48 Jiří Veselý (20:2)
56:44 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Alex Kováč družstva Banes Florbal Soběslav
56:44 A povede. Veselý zpoza brány na volného Budka, který se nemýlil.
56:33 Gorily jsou při chuti a chtějí asi překonat hranici dvaceti gólů. Uvidíme zda se jim to povede
55:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 19:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (19:2)
55:08 Po krosové nahrávce přesně umístěná střela hráče Cabejška a zvyšuje již na 19:2
54:21 Teď se ale Soběslav zmocnila míčku a hodlala zaútočit. Střela mířila pouze do dobře postaveného obránce.
53:09 Domácí mají velkou převahu a hosté již nestíhají vůbec držet krok. Nyní je již na hřišti jen jeden tým
51:32 Rukavička opět na hřišti a usiluje o hattrick.
48:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 18:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #85 Michal Rukavička z trestného střílení (18:2)
48:20 A krásným hokejovým blafákem do backhandu překonal brankáře.
48:19 K trestnému střílení se postavil Michal Rukavička.
48:18 Budek v oslabení utíkal do protiútoku a byl faulovaný.Vybojoval strestné střílení pro domácí.
47:58 Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:58 Soběslav utíkala do protiútoku, Tábořík jim to překazil. Bohužel nedovoleným zákrokem.
47:14 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 17:2
47:14 Cabejšek si připisuje další střelu na branku a zároveň i gól. 17:2
46:56 Chyběl kousíček a k dalším střelcum se připojil ze standartní situace z rohu Vojtěch Beneš.
45:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 16:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #87 Adam Hašek (16:2)
45:39 A další gól domácích, tentrokrát se prosadil Filip Tábořík střelou z půlky.
45:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 15:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (15:2)
44:37 Vyloučen hráč #69 Vladislav Petržilka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
44:37 Ovšem hned v zápětí faul na druhé straně, který ovšem už dvěma minutami bude potrestán. Potržilka dvě minuty sekání.
44:01 Hejduk nepřiměřenou silou srazil Kasika a musí být ošetřen. Podle rozhodčích vše v rámci pravidel.
43:30 Soběslav je ve třetí třetině aktivnější něž v doposavadním dvou a snaží se ještě něco prosvést výsledkem zápasu.
41:25 Nyní Cabejšek střela z půlky, golman jen tak tak vytáhl. Gorily budou pokračovat z rohu.
41:08 Budek střela, Cabejšek dorážka bekendem a miček mimo hřiště..
40:03 Ale miček již mají zase pod kotrolou domácí.
40:01 Třetí třetina byla právě zahájena a buly vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:59 Soběslav opět v protiútoku, ale gól z toho nebude. Tuto třetinu se již nic nestane. Za deset minut jsme zpět u třetí třetiny.
38:56 GÓL Banes Florbal Soběslav! 14:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #32 František Peterka, asistoval #15 Ondřej Vácha (14:2)
38:56 Soběslav hrozí převážně z protiútoků a daří se jim to. Peterka snižuje rozdíl skóre.
38:32 Golman hostů teď hezkým zákrokem vychytal kombinaci Surák, Budek.
37:02 Gorily opět mají míček a kombinují na polovině hostů
35:58 GÓL Banes Florbal Soběslav! 14:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #69 Vladislav Petržilka, asistoval #4 Jan Dušek (14:1)
35:58 Hostům se to konečně podařilo a sříli gól.
34:52 Hosté se snaží také vstřelil gól, ale zatím se jim to nedaří.
32:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 14:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #16 Matěj Živčák (14:0)
32:36 A hned třetí hráč se přidal ke klukům, Marek Osvald střili po přihrávce od Živčáka další branku.
32:13 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 13:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #87 Adam Hašek (13:0)
32:13 Cabejšek to udělal moc pěkně a bekendem se připojuje do klubu hattrikařu.
32:01 Na dnešní zápas zavítalo 92 diváků, děkujeme
29:44 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 12:0
29:44 Po hezké přihrávce od Suráka první dosáhne na hattrick je Budek. Gratulujeme
29:00 Domací kombinují po mantinelech, ale toto k ničemu nevede..
28:19 Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
28:19 A je tu další přesilovka domácích
27:45 Do řady zájemců se přidal daší účastník Daniel Cabejšek.
26:50 Hosté v plném počtu
26:20 Tuto přesilovku zdobí nepřesnosti
25:40 Domácí hrají přesilovku, zatím bez šance.
24:34 Vyloučen hráč #78 Ondřej Kasika družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
23:00 Nyní nám zde v hale vypadl na několik minut internet a nebyly jsme schopni podávat bližší inforace do se zde odehrává. Ve zkrace to co první třetinu, domácí tlačí hosté brání..
22:42 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk bez asistence (11:0)
22:06 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:0
20:42 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #85 Michal Rukavička, asistoval #87 Adam Hašek (9:0)
20:42 Hned po prvním doteku s míčkem Rukavička skoruje a připisuje si tak svůj první divizní gól. Gratulujeme!!!
20:35 Ano je tomu tak. Potlesk
20:01 O přestávcce se začíná rozcvičovat třetí formace domácích, vypadá že se zapojí také do zápasu. Ve třetí formaci se představí veterán, hráč béčka a  zárověň náš nejstarší hráč klubu Michal Rukavička.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
18:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (8:0)
18:37 Situace dva na jednoho, končí gólem domácích.
17:58 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #15 Ondřej Vácha.
17:45 Mamé tu již tři adepty na hattrick, Budek, Hlinovský, Osvald. Který bude první?
16:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #46 Filip Tábořík (7:0)
16:56 Cabejšek zpoza brány zvyšuje na 7:0
15:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #6 Daniel Cabejšek (6:0)
15:48 Krásná přihrávka z křídla před bránu v podání opět dovice Cabejšek, Hlinovský.
14:53 Hosté nyní zaútočili z protiútoku a chtěli vstřelil svou první branku, Martin Lenárt byl však proti.
14:13 Domácí jsou z velké části stále na míčku a kontrolují hru.
12:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:0
12:32 Opět standartní situace jako přes kopírák, tentokrát v podání Cabejšek, Hlinovský.
10:13 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:0
10:13 Standartní situace - Surák, Budek, gól..
09:31 Lenárt nyní krásně vychytal protiútok hostů.
09:07 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:0
08:50 Osvald opět uhání do útoku a možná vyhlíží hattrick
07:15 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #20 Tomáš Pour (2:0)
07:15 A hnej je z toho další branka domácích. Marek Osvald si připisuje druhý gól.
06:40 Domácí v plném počtu.
06:30 Zatím střely lítají pouze kolem brány.
05:57 Nyní se hostůp podařilo usadit v útočném pásmu a snaží se vytřořit gólovou šanci.
05:50 Gorily hned utíkají do útoku.
05:13 Přesilovka se zatím hostům nedaří a domací drží míček převážně na svých florbalkách.
04:40 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
04:40 Soběslav si zahraje přesilovku po faulu Poura.
04:20 Domací jsou usazeni v útočném pásmu a hosté zatím jen brání a čekají na nějaké protiútoky.
03:25 Nyní Surák netrefil vyloženou šanci, kdy měl zcela odkrytou branku.
02:13 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #17 Matěj Surák (1:0)
02:13 Po kombinaci nekolika přihrávek se prosazuje jako první Marek Osvald.
00:33 Domácí začínají aktivněji a připisují si první střelu na bránu.
00:01 Úvodní buly vyhráli domáci.