9:8
    Marco LOMBINO
    (Malý)

Panthers Praha B U23 - Fbc Strakonice 9:8p
branky: 12. Michael Kočandrle, 18. Vojtěch Zdrubecký, 19. Jan Tvrdek, 24. David Polcar, 31. Vojtěch Zdrubecký, 36. Michael Kočandrle, 39. David Polcar, 41. Michael Kočandrle, 63. Marco Lombino - 19. Tomáš Mareš, 24. Jiří Křesák, 28. Tomáš Houska, 34. Luboš Homolka, 39. Jan Staněk, 46. Jiří Křesák, 52. Jiří Křesák, 60. Miloslav Blahuta; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Kobza 33 - Jaroslav Velek 28; po třetinách: 3:1, 4:4, 1:3, 1:0
65:00 Komentář domácích Sysel Jan (Trenér): Dnes jsme měli dobrý vstup do utkání, kdy jsme byli lační po gólech a relativně se nám dařila i rozehrávka. V druhé třetině jsme soupeři darovali góly vlastními chybami, které jsme si přinesli i do záverečné periody. V té jsme zaroveň i trochu polevili a alibisticky čekali na konec. Prodloužení byla jen otázka času než se dostaneme na balón. nDíky všem za zápas.  n
65:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): Dneska hodně zvláštní utkání, dlouho jsme se hledali a vůbec nám nefungovala finální nahrávka při brejcích, a tím jsme vlastně soupeři darovali tři laciné góly. Takhle se o sesazení Píseckých borců prostě nebojuje. nDěkujeme soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
62:37 GÓL Panthers Praha B U23! 9:8
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #74 Kryštof Malý (9:8)
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:55 Timeout Panthers Praha B U23
59:55 GÓL Fbc Strakonice! 8:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #32 Vojtěch Houska (8:8)
59:25 Strakonice zkouší hru v 6.
58:25 Ani jeden tým nevyužívá přesilovou hru.
57:18 Timeout Fbc Strakonice
56:15 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost
55:58 Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
54:15 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:30 GÓL Fbc Strakonice! 8:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (8:7)
45:53 GÓL Fbc Strakonice! 8:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (8:6)
45:53 Strakonice využívají přesilovku.
45:01 Vyloučen hráč #74 Kryštof Malý družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
43:59 Křesák přestřeluje Kobzu.
42:37 Lombino si prokličkoval hřiště a dává gól.
41:22 Jančík prohazuje soupeře mezi nohama.
40:48 GÓL Panthers Praha B U23! 8:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #60 Marco Lombino (8:5)
40:00 Střely ve 2. části: 13:16
39:30 Kočandrle zkouší střelbu ze standartky.
38:26 GÓL Panthers Praha B U23! 7:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #96 John Adam Hodek (7:5)
38:00 GÓL Fbc Strakonice! 6:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #19 Jiří Křesák (6:5)
35:34 GÓL Panthers Praha B U23! 6:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #91 Matouš Hrubý (6:4)
34:55 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení
33:54 GÓL Fbc Strakonice! 5:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #3 Miloslav Blahuta (5:4)
33:22 Lombino si mění nahrávky s Vávrou a pálí mimo.
31:22 Škvor střílí do bloku.
30:15 GÓL Panthers Praha B U23! 5:3
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #48 Tomáš Jančík (5:3)
30:15 Jančík skvěle vyváží a nahrává Zdrubeckému do prázdné branky.
29:28 Prokůpek zkouší z půlky, golman strakonic chytá.
27:00 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (4:3)
27:00 Houska střílí z výběhu a dává gól.
23:29 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
23:29 Strakonice snižují náskok Panters.
23:07 GÓL Panthers Praha B U23! 4:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #87 David Pech (4:1)
22:35 Křesák zkouší střelbu beckendem.
21:30 Panters tlačí Strakonice.
20:00 Střely v 1. části: 15:15
19:58 Hadamovský střílí mimo.
18:38 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (3:1)
18:19 GÓL Panthers Praha B U23! 3:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #2 Přemysl Vávra (3:0)
17:48 GÓL Panthers Praha B U23! 2:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #1 Jan Kobza (2:0)
16:58 Polcar vyváží na útočnou polovinu. Škvor si dnes bohužel neseřídil mušku a pálí mimo.
15:21 Kočandrle střílí mimo.
12:41 Panthers nevyužili přesilové hry.
11:41 Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
11:04 GÓL Panthers Praha B U23! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #1 Jan Kobza (1:0)
08:00 Rozehrávka Pantherts z rohu končí střelbou do břicha strakonického golmana.
06:32 Hra se zatím přelévá nahoru dolů.
02:20 Strakonice předvádí krásnou kombinaci.