4:5
    Radovan KUBEK
    ()

TJ Centropen Dačice - Florbal Jindřichův Hradec 4:5
branky: 14. Petr Novotný, 16. Roman Sedlák, 46. Pavel Gellner, 59. Radovan Kubek - 26. Michal Hřebíček, 33. Martin Novák, 35. Jakub Tejnor, 50. Jan Šimic, 55. Tomáš Karas; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 2:4 + David Camrda 4; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 18 - Jakub Rytíř 15; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Černý David (Trenér): Zápas byl dnes asi o dvě až tři třídy výše než ten minulý. Náš mančaft omladil, a proto bude chvíli trvat než si to sedne. Nicméně jsem na tento tým hrdý a dost mě to teď baví. Děkujeme úžasným fanouškům, zejména tahounovi Filipu Š. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Výborný týmový výkon. Přijeli jsme si pro tři body a za tím jsme si celý zápas šli. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
58:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (4:5)
57:47 Vyloučen hráč #8 Patrik Holý družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hra na zemi
57:47 Vyloučen hráč #11 Tomáš Brožek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
56:50 Timeout TJ Centropen Dačice
54:38 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:34 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #15 Tomáš Karas bez asistence (3:5)
49:06 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic bez asistence (3:4)
45:21 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #20 Radovan Kubek (3:3)
41:47 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 3:10
38:24 Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
34:53 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (2:3)
32:20 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #22 Vít Hovorka (2:2)
28:26 Rytíř skokem vyráží střelu Gellnera.
25:09 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček bez asistence (2:1)
22:27 Oldřich Pecha trefuje tyč.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:05 Hosté v plném počtu.
17:25 Od Hostů vidíme tvrdé zákroky.
15:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák z trestného střílení (2:0)
15:06 Vyloučen hráč #7 David Camrda družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2+2 minuty za hrubost
13:11 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #36 Kryštof Budíček (1:0)
10:45 Hosté v plném počtu.
08:45 Vyloučen hráč #11 Tomáš Brožek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za opakované přestupky
03:45 Jindřichův Hradec zatím častěji na balónku.
03:10 Oba týmy hraji ve vysokém tempu.