• 60 59:22
    3:6
    (Keyzlar)

FbC Písek - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:6
branky: 4. Vojtěch Šanda, 50. Michal Cigánek, 60. Jan Králík - 30. Matěj Doubek, 30. Petr Dolejš, 31. Lukáš Trojáček, 54. Martin Dolejš, 59. Lukáš Trojáček, 60. Matěj Doubek; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 267; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 29 - Miloš Kahoun 28; po třetinách: 1:0, 0:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): V první. řadě je potřeba vyzdvihnout kvalitu utkání. Skvělé tempo, zvraty emoce a fantastičtí fanoušci na obou stranách. Milevsko zasloužená výhra a vedení ligy. Hrají koncentrovaně po celé utkání a nevytváří tolik zbytečných chyb jako my. Z naší strany 4 darované přesilové hry soupeři a rozčilující kapitán, který má bránit než se vztekat. Pokud opominu chyby, tak si myslím, že jsme podali kvaliotní výkon. V první třetině to bylo vlažnější, ale postupně jsme se rozehráli do slušného výkonu. Výborně zachytali oba brankáři. Co je tristní je naše efektivita v proměňování 100% šancí. Na 3 goly nelze porazit žádného soupeře. Děkujeme soupeři za férové utkání a skvělým fanouškům z obou táborů za krásnou kulisu.
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Došwich v Písku nemá šanci? No a jak to dopadlo? Tahle věta udělala z mojich hráčů monstra, který tady chtěli za každou cenu vyhrát. Dneska to bylo náročné utkání. V zápase nás trápila produktivita která dlouho držela soupeře ve hře. Jsem rád, že se nám vstup do nového roku povedl a jedeme dál! Děkuji za fanouškům za skvělou atmosféru! Soupeři děkuji za férový zápas a přeji mu hodně štestí do zbytku sezony. DOŠWICH MILEVSKO!!!
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:23 Tak obrat asi nebude
59:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:6)
59:14 GÓL FbC Písek! 3:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #5 Michael Kolínský (3:5)
59:05 Nastane rychlý obrat?
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #63 Ondřej Řezník (2:5)
57:25 Písek odvolal brankáře a jde do šesti
56:45 Děkujeme všem 267 divákům, kteří dnes přišli podpořit svůj tým!
54:39 Obrovská škoda pro Písek a Honzu Králíka, který po breaku 1na0 trefil tyčku
53:23 Po obrovském tlaku Písku Milevsko využilo rychlého breaku a zvyšuje náskok na 4:2 pro hosty
53:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš bez asistence (2:4)
52:40 Atmosféra v obloukovce začíná houstnout
50:49 Obrovské díky dnes patří fanouškům obou týmů, kteří nám v hale dělají výbornou atmosféru, děkujeme!
49:24 GÓL FbC Písek! 2:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #98 Štěpán Slunečko (2:3)
37:35 Písek na hřišti posledních pár minut dominuje, ale ne a ne dát góla
35:55 Napětí v hale stoupá a Písek cítí obrovský tlak nejen od našeho fanouškovského kotle
35:01 Písek měl sérii obrovských šancí, ale všechny končí mimo bránu
33:44 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
31:23 Kuba Mikeš láme hůl během jeho klasické střely z půlky!
30:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček bez asistence (1:3)
30:17 Tak to je něco...Milevsko rychle odskakuje na 3:1
29:45 Tak si to pojďme shrnout... nejdřív byl Písek ztrestán po sérií vyloučení a toho Milevsko využilo a ujímá se vedení po dvou rychlých gólech
29:44 Timeout FbC Písek
29:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (1:2)
29:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (1:1)
28:10 Další vyloučení, tentokrát Trky
28:03 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:36 Domácí v početní přesile, využijí toho?
18:26 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:00 Obrovská šance Milevska rozječela fanynky v milevském kotli
14:51 Střely létají vzduchem a brankáři se dnes rozhodně nenudí
13:21 Písek i Milevsko se rvou ze všech sil a střídají se v držení míčku
11:00 Fanoušci obou týmů fandí o sto šest a obloukovka praská ve švech
09:05 Písek opět v plném počtu
08:52 Další tyčka Milevska!
08:31 A máme tu první vyloučení, halou se ozývá popěvek "Dáme góla ve ctyrech!" a Písek k tomu nebyl daleko po úprku Vojty Šandy, na míčku ale dále jen Milevsko
07:02 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
06:23 Hra se přelévá z jedné strany na druhou a tempo hry se začíná zvyšovat
04:50 Tyčka Milevska!
03:07 Vojta Šanda otvírá brankové skóre dnešního zápasu a my se těšíme na další golíky!
03:06 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (1:0)
02:01 Zápas začal v poměrně chladném tempu, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál
00:22 Vítáme všechny fanoušky florbalu v novém roce 2023 a začínáme zhurta zápasem domácího Písku proti hostujícímu Milevsku v přeplněné obloukové hale! Přejeme příjemné počtení